Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 35 сессиясының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 333 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 1 сәуірде N 8-14-143 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-134 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2010 жылғы 25 желтоқсандағы N 53 (5188) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"3101709" сандары "3154375" сандарымен ауыстырылсын;
"291745" сандары "296745" сандарымен ауыстырылсын;
"2800864" сандары "2848530" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3101709" сандары "3166238" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"12314" сандары "120097" сандарымен ауыстырылсын;
"13353" сандары "121136" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 12314" сандары "алу 131960" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"12314" сандары "131960" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "11863" сандарымен ауыстырылсын;
2) 5 тармақта:
"6020" сандары "5017" сандарымен ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімге 14631 қосымшалары осы шешімге 1234 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Н. Сүлейменов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Е. Тұранов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы
М. Мұхамеджанова

О внесении изменений в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 35 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 29 марта 2011 года N 333. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 1 апреля 2011 года N 8-14-143
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-134, опубликовано в газете "Нұра" от 25 декабря 2010 года N 53 (5188) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3101709" заменить цифрами "3154375";
цифры "291745" заменить цифрами "296745";
цифры "2800864" заменить цифрами "2848530";
в подпункте 2):
цифры "3101709" заменить цифрами "3166238";
в подпункте 3):
цифры "12314" заменить цифрами "120097";
цифры "13353" заменить цифрами "121136";
в подпункте 5):
цифры "минус 12314" заменить цифрами "минус 131960";
в подпункте 6):
цифры "12314" заменить цифрами "131960";
цифру "0" заменить цифрами "11863";
2) в пункте 5:
цифры "6020" заменить цифрами "5017";
3) приложения 14631 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Н. Сулейменов
Секретарь районного маслихата              Е. Туранов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
Нуринского района
М.С. Мухамеджанова

837
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1104
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға
5
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
5
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
302
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
43
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
48
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
73
2
Салықтық емес түсiмдер
2630
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2088
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
1748
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
1748
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
340
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
340
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
42
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
42
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
42
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
500
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
500
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
500
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
6470
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
6470
1
Жерді сату
6470
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
6470
4
Трансферттердің түсімдері
2848530
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2848530
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2848530
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

837
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1104
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
5
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
5
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
302
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
43
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
48
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
73
2
Неналоговые поступления
2630
01
Доходы от государственной собственности
2088
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
1748
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
1748
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
340
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
340
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
42
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
42
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
42
06
Прочие неналоговые поступления
500
1
Прочие неналоговые поступления
500
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
500
3
Поступления от продажи основного капитала
6470
03
Продажа земли и нематериальных активов
6470
1
Продажа земли
6470
01
Поступления от продажи земельных участков
6470
4
Поступления трансфертов
2848530
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2848530
2
Трансферты из областного бюджета
2848530
01
Целевые текущие трансферты

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1620
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
13336
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға берілетін кредиттер
107800
Нұра аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 29 наурыздағы
35 сессиясының N 333 шешіміне
3 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
32 сессиясының N 308 шешіміне
6 қосымша
2011 жылға арналған нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
794140
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы

На реализацию мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1620
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
13336
Кредиты на строительство и (или) приобретение жилья, в рамках Программы занятости 2020
107800
Приложение 3
к решению 35 сессии
Нуринского районного маслихата
от 29 марта 2011 года N 333
Приложение 6
к решению 32 сессии
Нуринского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 308
Целевые трансферты на развитие на 2011 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
794140
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда