Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 37 сессиясының 2011 жылғы 11 тамыздағы N 357 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 тамызда N 8-14-149 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-134 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2010 жылғы 25 желтоқсандағы N 53 (5188) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы 35 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 333 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-143 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2011 жылғы 9 сәуірдегі N 15 (5203) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 маусымдағы 36 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 347 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-148 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2011 жылғы 16 шілдедегі N 29 (5216) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) тармақта:
1) тармақшада:
"3154375" сандары "3143036" сандарымен ауыстырылсын;
"2848530" сандары "2837191" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3166238" сандары "3154899" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 16233031 қосымшалары осы шешімге 12345 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               Е. Тұранов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы      М. Мұхамеджанова
11 тамыз 2011 жыл
Нұра аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 11 тамыздағы
37 сессиясының N 357 шешіміне
1 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
32 сессиясының N 308 шешіміне
1 қосымша
Санаты
сома (мың тенге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 37 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 11 августа 2011 года N 357. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 24 июля 2011 года N 8-14-149
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-134, опубликовано в газете "Нұра" от 25 декабря 2010 года N 53 (5188)), внесены изменения решением 35 сессии Нуринского районного маслихата от 29 марта 2011 года N 333 "О внесении изменений в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-143, опубликовано в газете "Нұра" от 9 апреля 2011 года N 15 (5203)), внесены изменения решением 36 сессии Нуринского районного маслихата от 22 июня 2011 года N 347 "О внесении изменений в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-148, опубликовано в газете "Нұра" от 16 июля 2011 года N 29 (5216)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3154375" заменить цифрами "3143036";
цифры "2848530" заменить цифрами "2837191";
в подпункте 2):
цифры "3166238" заменить цифрами "3154899";
2) приложения 16233031 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              Е. Туранов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
Нуринского района                          М. Мухамеджанова
11 августа 2011 год
Приложение 1
к решению 37 сессии Нуринского районного маслихата
от 11 августа 2011 года N 357
Приложение 1
к решению 32 сессии Нуринского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 308
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы