2012 жылы шақыру учаскесінде есепке тіркеуді ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімінің 2011 жылғы 23 қарашадағы N 10 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 желтоқсанда N 8-14-157 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17 бабының 3 тармағына сәйкес ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 жылы қаңтардан наурызға дейін "Нұра ауданының қорғаныс істер жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне 1995 жылы туған еркек жынысты азаматтарды тіркеуге алу заңда белгіленген тәртіпте өткізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Зара Ахметжанқызы Даутоваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Бексұлтанов
КЕЛІСІЛДІ
"Нұра ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________ Қ. Жолболдин
23.11.2011 жыл

Об организации приписки к призывному участку в 2012 году
Решение акима Нуринского района Карагандинской области от 23 ноября 2011 года N 10. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 20 декабря 2011 года N 8-14-157
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", РЕШИЛ:
1. Провести, в установленном законодательством порядке, приписку граждан мужского пола 1995 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Нуринского района" с января по март 2012 года.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Даутову Зару Ахметжановну.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Бексултанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны Нуринского района"
_______ К. Жолболдин
23.11.2011 год