2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 42 сессиясының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 396 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 6 қаңтарда N 8-14-161 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 12 және 3 қосымшаларға сәйкес 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджетін бекіту, оның ішінде, 2012 жылға, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2946977 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 325163 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5618 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2613196 мың теңге;
2) шығындар – 2970759 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 46318 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 48540 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2222 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операция бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 70100 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру - 70100 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 48540 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2222 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 23782 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2012.02.16 N 21 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.04.12 N 65 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.06.14 N 87 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.08.16 N 106 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.12 N 128 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.10 N 148 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2012 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында нысаналы даму трансферттері 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет және спорттың ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақылары мен мөлшерлемелерімен салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға ұлғайту белгіленсін.

О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение 42 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 8 декабря 2011 года N 396. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 6 января 2012 года N 8-14-161
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе, на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2946977 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 325163 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5618 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 3000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2613196 тысяч тенге;
2) затраты - 2970759 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 46318 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 48540 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2222 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 70100 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70100 тысяч тенге:
поступления займов - 48540 тысяч тенге;
погашение займов - 2222 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 23782 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16.02.2012 N 21 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.04.2012 N 65 (вводится в действие с 01.01.2012); от 14.06.2012 N 87 (вводится в действие с 01.01.2012); от 16.08.2012 N 106 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.11.2012 N 128 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.12.2012 N 148 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие согласно приложению 5.
4. Утвердить перечень бюджетных программ развития района на 2012 год согласно приложению 6.
5. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год согласно приложению 7.
6. Установить на 2012 год гражданским служащим здравоохранения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

7. Аудан әкімдігінің резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7 тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2012.11.12 N 128 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің селолық округтер мен кенттері бойынша шығыстары 8-32 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Н. Сүлейменов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Е. Тұранов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы      М. Мұхамеджанова

7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в сумме 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 12.11.2012 N 128 (вводится в действие с 01.01.2012).
8. Утвердить расходы районного бюджета по сельским округам и поселкам на 2012 год согласно приложениям 8-32.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Н. Сулейменов
Секретарь районного маслихата              Е. Туранов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
Нуринского района                          М. Мухамеджанова

213
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
47480
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1617244
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2717
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2717
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1614527
004
Жалпы білім беру
1570451
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
14244
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
878
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған(жалпы үлгідегі,арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
28954
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
14323
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
14323
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5612
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8711
05
Денсаулық сақтау
1620
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1620
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1620
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1620
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
106357
2
Әлеуметтiк көмек
90717
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
90717
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35128
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет,спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3399
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4583
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
1792
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

213
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
47480
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1617244
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2717
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2717
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1614527
004
Общеобразовательное обучение
1570451
005
Дополнительное образование для детей и юношества
14244
063
Повышение оплаты труда учителям,прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
878
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: ( общего типа,специальных (коррекционных),специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставщихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
28954
9
Прочие услуги в области образования
14323
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
14323
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5612
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8711
05
Здравоохранение
1620
2
Охрана здоровья населения
1620
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1620
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан"на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1620
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
106357
2
Социальная помощь
90717
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
90717
002
Программа занятости
35128
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3399
005
Государственная адресная социальная помощь
4583
006
Оказание жилищной помощи
1792
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

2321
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
394
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16238
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
13613
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5455
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7794
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15640
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15640
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14951
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
379
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
310
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
464820
1
Тұрғын үй шаруашылығы
249663
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50724
041
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
50724
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
49539
026
Жұмыспен қамту -2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
49539
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
149150
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үйін қорының тұрғын үй жобалау, салу және (немесе) сатып алу
112806
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
31344
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
5000
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
0
479
Тұрғын үй инспекциясы бөлімі
250
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
250
2
Коммуналдық шаруашылық
186883
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
186283
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
186283
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2321
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
394
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16238
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
13613
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5455
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
7794
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15640
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15640
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14951
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
379
021
Капитальные расходы государственного органа
310
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
464820
1
Жилищное хозяйство
249663
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50724
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
50724
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
49539
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
49539
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
149150
003
Проектирование,строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
112806
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
31344
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной
инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
5000
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
250
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
250
2
Коммунальное хозяйство
186883
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
186283
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
186283
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2012.12.10 N 148 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
293868
оның ішінде
Ағымдағы нысаналы трансферттер
245328
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
8382
Мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
8382
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
80848
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
32854
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиелеушілеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлеу көлемін ұлғайтуға
29167
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
7618
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
878
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8711
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуіне
1620
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26564
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
26564
оның ішінде
жалақының ішінара субсидиялану
11006
жұмыспен қамту орталықтарын құру
7794
көшуге субсидиялар ұсыну
1085
жастар тәжірибесін ұйымдастыру
6679
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
25990
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
25990
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3281
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
3281
Жұмыспен қамту бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту
100263
оның ішінде
білім беру
49539
коммуналдық тұрғын-үй шаруашылығы
10000
жол инфраструктурасы
40724
Бюджеттік кредиттер
48540
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
48540
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
48540
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
42 сессиясының N 396 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған нысаналы даму трансферттері

Сноска. Приложение 4 в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 10.12.2012 N 148 (вводится в действие с 01.01.2012).
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
293868
в том числе
целевые текущие трансферты
245328
в том числе
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
8382
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8382
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
80848
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
32854
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
29167
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики,химии,биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
7618
На повышение оплаты труда учителям,прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
878
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам(попечителям) на содержание ребенка сироты(детей-сирот),и ребенка(детей),оставшихся без попечения родителей
8711
на реализацию мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан"на 2011-2015 годы
1620
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26564
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
26564
в том числе
частичное субсидирование заработной платы
11006
создание центров занятости
7794
предоставление субсидий на переезд
1085
организация молодежной практики
6679
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
25990
Проведение противоэпизоотических мероприятий
25990
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3281
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3281
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
100263
в том числе:
образование
49539
жилищно-коммунальное хозяйство
10000
дорожная инфраструктура
40724
Бюджетные кредиты
48540
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
48540
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
48540
Приложение 5
к решению 42 сессии районного маслихата
от 8 декабря 2011 года N 396
Целевые трансферты на развитие на 2012 год

Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2012.12.10 N 148 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
321683
оның ішінде
республикалық бюджеттен
236346
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
236346
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй жобалау, салу және (немесе) сатып алу
91850
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
24000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
5000
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
115496
облыстық бюджеттен
85337
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
10206
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
4344
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамыту
70787
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 8 желтоқсанда
42 сессиясының N 396 шешіміне
6 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджеттен қаржыландырылатын аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 6 қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2012.04.12 N 65 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
сома (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
07
Тұрғын үй шаруашылығы
17487
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10250
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
7250
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
3000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
7237
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7237
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
7237
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
42 сессиясының N 396 шешіміне
7 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
04
Бiлiм беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
42 сессиясының N 396 шешіміне
8 қосымша
Киевка кентінің әкімі аппаратының 2012 жылғы бюджеті

Сноска. Приложение 5 в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 10.12.2012 N 148 (вводится в действие с 01.01.2012).
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
321683
в том числе:
из республиканского бюджета
236346
Отдел строительства,архитектуры и градостроительства
236346
На проектирование, строительство и (или) приобретения жилья государственного коммунального жилищного фонда
91850
На проектирование, развитие,обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
24000
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
5000
На развитие системы водоснабжения
115496
из областного бюджета
85337
На проектирование, строительство и (или) приобретения жилья государственного коммунального жилищного фонда
10206
На проектирование, развитие,обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4344
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
70787
Приложение 6
к решению 42 сессии районного маслихата
от 8 декабря 2011 года N 396
Перечень бюджетных программ развития района на 2012 год финансируемых за счет районного бюджета
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 12.04.2012 N 65 (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
07
Жилищное хозяйство
17487
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10250
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
7250
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3000
010
Сельское, водное,лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7237
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7237
010
Развитие объектов сельского хозяйства
7237
Приложение 7
к решению 42 сессии районного маслихата
от 8 декабря 2011 года N 396
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестеру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
Приложение 8
к решению 42 сессии районного маслихата
от 8 декабря 2011 года N 396
Бюджет на 2012 год аппарата акима поселка Киевка