Осакаров аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы отыз тоғызыншы сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 298 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 тамыздағы N 388 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 тамызда N 8-15-148 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы отыз тоғызыншы сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 298 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-135 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Сельский труженик" газетінің N 52 (7224) санында жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы 44 сессиясының "Осакаров аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы отыз тоғызыншы сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 298 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 341 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-141 болып тіркелген, 2011 жылғы 23 сәуірдегі "Сельский труженик" газетінің N 16 (7239) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3 046 437" сандары "2 904 311" сандарына ауыстырылсын;
"2 468 954" сандары "2 326 828" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 099 543" сандары "2 957 417"сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"11 066" сандары "148 266" сандарына ауыстырылсын;
"13 336" сандары "150 536" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 64 172" сандары "алу 201 372" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"64 172" сандары "201 372" сандарына ауыстырылсын;
2) 6 тармақтағы:
"5 549" сандары "1 003" сандарына ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение тридцать девятой сессии Осакаровского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 298 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 16 августа 2011 года N 388. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 27 августа 2011 года N 8-15-148. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение тридцать девятой сессии Осакаровского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 298 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-135, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 30 декабря 2010 года N 52 (7224)), внесены изменения решением сорок четвертой сессии Осакаровского районного маслихата от 29 марта 2011 года N 341 "О внесении изменений в решение тридцать девятой сессии Осакаровского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 298 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-141, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 23 апреля 2011 года N 16 (7239)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 046 437" заменить цифрами "2 904 311";
цифры "2 468 954" заменить цифрами "2 326 828";
в подпункте 2):
цифры "3 099 543" заменить цифрами "2 957 417"
в подпункте 3):
цифры "11 066" заменить цифрами "148 266";
цифры "13 336" заменить цифрами "150 536";
в подпункте 5):
цифры "минус 64 172" заменить цифрами "минус 201 372"
в подпункте 6):
цифры "64 172" заменить цифрами "201 372";
2) в пункте 6:
цифры "5 549" заменить цифрами "1 003";
3) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

655416
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
145416
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
305852
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы
577
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
53035
Республикалық бюджеттен бюджеттік кредит
150536
Ағымдағы:
145993
Республикалық бюджет:
145416
оның ішінде:
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
86964
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
16388
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға
27705
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14817
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
10442
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуді іске асыру
1800
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
15812
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35644
Арнайы әлеуметтік қызметтерге арналған стандарттарды енгізу
25340
"Бизнестің жол картасы - 2020 " бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
3900
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау, еңбек ақыны жартылай субсидия беру, жеке кәсіпкерліктікке оқыту, көшуге арналған субсидия, Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
6404
оның ішінде:
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
6404
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4929
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
4929
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
17879
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
17879
облыстық бюджеттен
577
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
577
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
577
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
305852
оның ішінде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
305852
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға

655416
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
145416
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
305852
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
577
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
53035
Бюджетный кредит из республиканского бюджета
150536
Целевые текущие:
145993
Из республиканского бюджета:
145416
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района
86964
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
16388
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
27705
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14817
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
10442
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1800
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
15812
Отдел занятости и социальных программ района
35644
На введение стандартов специальных социальных услуг
25340
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "дорожная карта бизнеса - 2020"
3900
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование заработной платы, обучению предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создания центров занятости в рамках Программы занятости 2020
6404
в том числе:
Обеспечение центров занятости
6404
Отдел экономики и бюджетного планирования района
4929
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
4929
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района
17879
На проведение противоэпизотических мероприятий
17879
из областного бюджета
577
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
577
На организацию внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
577
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
305852
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
305852
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

10401
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7701
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1050
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
250
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
800
Көлік және коммуникация
1350
Автомобиль көлігі
1350
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1350
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1350
Пионер селолық округі әкімінің аппараты
7665
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7066
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
299
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
139
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
160
Есіл селолық округі әкімінің аппараты
9178
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8016
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
862
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
602
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
260
Сұңқар селолық округі әкімінің аппараты
8697
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6532
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1865
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1725
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
140
Маржанкөл селолық округі әкімінің аппараты
8868
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6979
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1589
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1449
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
140
Озерный селолық округі әкімінің аппараты
8985
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6995
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
190
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
50
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
140
Көлік және коммуникация
1500
Автомобиль көлігі
1500
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1500
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1500
Құндызды селолық округі әкімінің аппараты

10401
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7701
Капитальные расходы государственных органов
300
Жилищно-коммунальное хозяйство
1050
Освещение улиц населенных пунктов
250
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
800
Транспорт и коммуникаций
1350
Автомобильный транспорт
1350
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1350
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1350
Аппарат акима Пионерского сельского округа
7665
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7066
Капитальные расходы государственных органов
300
Жилищно-коммунальное хозяйство
299
Освещение улиц населенных пунктов
139
Обеспечение санитарии населенных пунктов
160
Аппарат акима сельского округа Есиль
9178
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8016
Капитальные расходы государственных органов
300
Жилищно-коммунальное хозяйство
862
Освещение улиц населенных пунктов
602
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
260
Аппарат акима сельского округа Сункар
8697
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6532
Капитальные расходы государственных органов
300
Жилищно-коммунальное хозяйство
1865
Освещение улиц населенных пунктов
1725
Обеспечение санитарии населенных пунктов
140
Аппарат акима Маржанкульского сельского округа
8868
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6979
Капитальные расходы государственных органов
300
Жилищно-коммунальное хозяйство
1589
Освещение улиц населенных пунктов
1449
Обеспечение санитарии населенных пунктов
140
Аппарат акима Озерного сельского округа
8985
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6995
Капитальные расходы государственных органов
300
Жилищно-коммунальное хозяйство
190
Освещение улиц населенных пунктов
50
Обеспечение санитарии населенных пунктов
140
Транспорт и коммуникаций
1500
Автомобильный транспорт
1500
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1500
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1500
Аппарат акима Кундуздинского сельского округа