Осакаров аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы отыз тоғызыншы сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 298 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 қыркүйектегі N 405 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қазанда N 8-15-149 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы отыз тоғызыншы сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 298 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-135 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Сельский труженик" газетінің N 52 (7224) санында жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы қырық төртінші сессиясының "Осакаров аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы отыз тоғызыншы сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 298 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 341 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-141 болып тіркелген, 2011 жылғы 23 сәуірдағы "Сельский труженик" газетінің N 16 (7239) санында жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 тамыздағы қырық тоғызыншы сессиясының "Осакаров аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы отыз тоғызыншы сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 298 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 388 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-148 болып тіркелген, 2011 жылғы 06 қыркүйектегі "Сельский труженик" газетінің N 36 (7260) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"571998" сандары "564398" сандарына ауыстырылсын;
"3485" сандары "3385" сандарына ауыстырылсын;
"2000" сандары "9700" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение тридцать девятой сессии Осакаровского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 298 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 28 сентября 2011 года N 405. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 18 октября 2011 года N 8-15-149. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение тридцать девятой сессии Осакаровского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 298 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-135, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 30 декабря 2010 года N 52 (7224)), внесены изменения решением сорок четвертой сессии Осакаровского районного маслихата от 29 марта 2011 года N 341 "О внесении изменений в решение тридцать девятой сессии Осакаровского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 298 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-141, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 23 апреля 2011 года N 16 (7239)), внесены изменения решением сорок девятой сессии Осакаровского районного маслихата от 16 августа 2011 года N 388 "О внесении изменений в решение тридцать девятой сессии Осакаровского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 298 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-148, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 06 сентября 2011 года N 36 (7260)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "571998" заменить цифрами "564398";
цифры "3485" заменить цифрами "3385";
цифры "2000" заменить цифрами "9700";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
15877
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14817
05
Денсаулық сақтау
1800
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1800
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1800
024
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1800
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
143857
2
Әлеуметтік көмек
127931
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127931
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19313
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
51
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5325
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9153
006
Тұрғын үй көмегі
12144
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5851
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
511
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
41901
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15738
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
11540
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6404
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15926
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15926
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13966
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
012
Ақпараттық жүйелер құру
860
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
125211
1
Тұрғын үй шаруашылығы
56632
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15877
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14817
05
Здравоохранение
1800
2
Охрана здоровья населения
1800
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1800
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы"Саламатты Қазақстан" на 2011- 2015 годы
1800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
143857
2
Социальная помощь
127931
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127931
002
Программа занятости
19313
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
51
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5325
005
Государственная адресная социальная помощь
9153
006
Жилищная помощь
12144
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5851
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
511
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41901
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
15738
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11540
023
Обеспечение деятельности центров занятости
6404
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15926
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15926
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
13966
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
012
Создание информационных систем
860
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
125211
1
Жилищное хозяйство
56632
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)