Осакаров аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы отыз тоғызыншы сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 298 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы N 428 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада N 8-15-153 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы отыз тоғызыншы сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 298 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-135 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Сельский труженик" газетінің N 52 (7224) санында жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы қырық төртінші сессиясының "Осакаров аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы отыз тоғызыншы сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 298 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 341 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-141 болып тіркелген, 2011 жылғы 23 сәуірдегі "Сельский труженик" газетінің N 16 (7239) санында жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 тамыздағы қырық тоғызыншы сессиясының "Осакаров аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы отыз тоғызыншы сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 298 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 388 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-148 болып тіркелген, 2011 жылғы 06 қыркүйектегі "Сельский труженик" газетінің N 36 (7260) санында жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 қыркүйектегі елу бірінші сессиясының "Осакаров аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы отыз тоғызыншы сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 298 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 405 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-149 болып тіркелген, 2011 жылғы 29 қазандағы "Сельский труженик" газетінің N 43 (7267) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2 904 311" сандары "3 067 457" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение тридцать девятой сессии Осакаровского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 298 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 14 ноября 2011 года N 428. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 22 ноября 2011 года N 8-15-153. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение тридцать девятой сессии Осакаровского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 298 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-135, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 30 декабря 2010 года N 52 (7224)), внесены изменения решением сорок четвертой сессии Осакаровского районного маслихата от 29 марта 2011 года N 341 "О внесении изменений в решение тридцать девятой сессии Осакаровского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 298 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-141, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 23 апреля 2011 года N 16 (7239)), решением сорок девятой сессии Осакаровского районного маслихата от 16 августа 2011 года N 388 "О внесении изменений в решение тридцать девятой сессии Осакаровского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 298 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-148, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 06 сентября 2011 года N 36 (7260)), решением пятьдесят первой сессии Осакаровского районного маслихата от 28 сентября 2011 года N 405 "О внесении изменений в решение тридцать девятой сессии Осакаровского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 298 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-149, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 29 октября 2011 года N 43 (7267)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 904 311" заменить цифрами "3 067 457";

009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
15877
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14817
05
Денсаулық сақтау
1800
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1800
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1800
024
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1800
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
137991
2
Әлеуметтік көмек
122140
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
122140
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19313
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5427
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9153
006
Тұрғын үй көмегі
8144
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5851
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
355
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
39906
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
14738
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
11836
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7417
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15851
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15851
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14321
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
730
012
Ақпараттық жүйелер құру
800
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
137126
1
Тұрғын үй шаруашылығы
65832
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15877
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14817
05
Здравоохранение
1800
2
Охрана здоровья населения
1800
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1800
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы"Саламатты Қазақстан" на 2011- 2015 годы
1800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
137991
2
Социальная помощь
122140
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
122140
002
Программа занятости
19313
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5427
005
Государственная адресная социальная помощь
9153
006
Жилищная помощь
8144
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5851
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
355
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39906
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
14738
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11836
023
Обеспечение деятельности центров занятости
7417
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15851
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15851
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14321
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
730
012
Создание информационных систем
800
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
137126
1
Жилищное хозяйство
65832
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1800
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
15812
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34962
Арнайы әлеуметтік қызметтерге арналған стандарттарды енгізу
24658
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
3900
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау, еңбек ақыны жартылай субсидия беру, жеке кәсіпкерліктікке оқыту, көшуге арналған субсидия, Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
6404
оның ішінде:
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
6404
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
8289
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
8289
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
17587
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
17587
облыстық бюджеттен
13577
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
577
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
577
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
13000
Мәдениеттіқ дамуға
13000
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
448184
оның ішінде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
310982
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
19800
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
252058
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына
39124
оның ішінде:
Еңбек ресурсының жинақылығын көтеру шеңберінде
30924
Ауылдағы кәсіпкерліктің дамуына жәрдемдесу шеңберінде
8200
Ауданның қаржы бөлімі
137202
Жоғарғы бюджет алдында жұмысты қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үйдің құрылысына берілген кредит үшін борышты өтеу
137202
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
53035
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
53035
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
2200
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
50835
Бюджеттік кредиттер
161465
Республикалық бюджеттен
161465
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
24265
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредит
24265
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
137200
Тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
137200
оның ішінде:
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде
137200
Осакаров аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 қарашадағы
54 сессиясының N 428 шешіміне
3 қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
39 сессиясының N 298 шешіміне
5 қосымша
2011 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты бойынша шығыстар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты

1800
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
15812
Отдел занятости и социальных программ района
34962
На введение стандартов специальных социальных услуг
24658
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
3900
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование заработной платы, обучению предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создания центров занятости в рамках Программы занятости 2020
6404
в том числе:
Создание центров занятости
6404
Отдел экономики и бюджетного планирования района
8289
На реализацию мер социальной поддержки специалистов
8289
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района
17587
На проведение противоэпизотических мероприятий
17587
из областного бюджета
13577
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
577
На организацию внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
577
Отдел культуры и развития языков района
13000
На развитие культуры
13000
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
448184
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
310982
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
19800
На развитие систем водоснабжения
252058
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
39124
в том числе:
В рамках повышения мобильности трудовых ресурсов
30924
В рамках содействия развитию предпринимательства на селе
8200
Отдел финансов
137202
На погашение долга перед вышестоящим бюджетом за кредит выданный на строительство жилья в рамках Программы занятости-2020
137202
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
53035
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
53035
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
2200
На развитие систем водоснабжения
50835
Бюджетный кредит
161465
Из республиканского бюджета
161465
Отдел экономики и бюджетного планирования района
24265
Бюджетный кредит для реализации мер социальной поддержки специалистов
24265
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
137200
На строительство и (или) приобретение жилья
137200
в том числе:
В рамках Программы занятости 2020
137200
Приложение 3
к решению 54 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 14 ноября 2011 года N 428
Приложение 5
к решению 39 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 298
Расходы по аппаратам акимов поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов района на 2011 год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
1
2
Аппарат акима поселка Осакаровка

53830
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14796
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
31479
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
4900
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
10303
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1400
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
59
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
14817
Көлік және коммуникация
7255
Автомобиль көлігі
7255
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7255
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда селоларда, ауылдық селолық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7255
Молодежный кенті әкімінің аппараты
34730
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13616
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
595
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16764
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1310
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1500
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
13954
Көлік және коммуникация
3755
Автомобиль көлігі
3755
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3755
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3755
Батпақ селолық округі әкімінің аппараты
9431
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6981
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
800
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
800
Көлік және коммуникация
1350
Автомобиль көлігі
1350
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1350
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1350
Пионер селолық округі әкімінің аппараты
7744
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7066
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
378
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
218
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
160
Есіл селолық округі әкімінің аппараты

53830
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14796
Капитальные расходы государственных органов
300
Жилищно-коммунальное хозяйство
31479
Организация водоснабжения населенных пунктов
4900
Освещение улиц населенных пунктов
10303
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1400
Содержание мест захоронений и погребение безродных
59
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
14817
Транспорт и коммуникаций
7255
Автомобильный транспорт
7255
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7255
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
7255
Аппарат акима поселка Молодежный
34730
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13616
Капитальные расходы государственных органов
595
Жилищно-коммунальное хозяйство
16764
Освещение улиц населенных пунктов
1310
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1500
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
13954
Транспорт и коммуникаций
3755
Автомобильный транспорт
3755
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3755
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
3755
Аппарат акима Батпактинского сельского округа
9431
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6981
Капитальные расходы государственных органов
300
Жилищно-коммунальное хозяйство
800
Освещение улиц населенных пунктов
0
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
800
Транспорт и коммуникаций
1350
Автомобильный транспорт
1350
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1350
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1350
Аппарат акима Пионерского сельского округа
7744
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7066
Капитальные расходы государственных органов
300
Жилищно-коммунальное хозяйство
378
Освещение улиц населенных пунктов
218
Обеспечение санитарии населенных пунктов
160
Аппарат акима сельского округа Есиль