Ұлытау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы ХХVІ сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 302 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 324 шешімі. Қарағанды облысы Ұлытау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 сәуірде N 8-16-70 тіркелді. Мерзімінің бітуіне байланысты қолданылуын тоқтатады - (Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 4 шілдедегі N 2-9/76 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің бітуіне байланысты қолданылуын тоқтатады - (Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2012.07.04 N 2-9/76 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ұлытау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы XXVI сессиясының N 302 шешіміне (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Ұлытау ауданы Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда 8-16-68 нөмірімен тіркелген және "Ұлытау өңірі" газетінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 (5770) нөмірінде ресми жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2251669" деген сандар "2585440" деген сандарға ауыстырылсын;
"2094993" деген сандар "2312993" деген сандарға ауыстырылсын;
"3957" деген сандар "5957" деген сандарға ауыстырылсын;
"151973" деген сандар "265744" деген сандарға ауыстырылсын;
"8902" деген сандар "43826" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2374718" деген сандар "2649724" деген сандарға ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы:
"8902" деген сандар "43826" деген сандарға ауыстырылсын;
екінші абзацтағы:
"8902" деген сандар "43826" деген сандарға ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"31951" деген сандар "102131" деген сандарға ауыстырылсын;
екінші абзацтағы:
"31951" деген сандар "102131" деген сандарға ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"163018" деген сандар "175057" деген сандарға ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"163018" деген сандар "175057" деген сандарға ауыстырылсын:
екінші абзацтағы:
"8902" деген сандар "9526" деген сандарға ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы:
"155000" деген сандар "166415" деген сандарға ауыстырылсын;
4 тармақтағы:
"103973" деген сандар "123042" деген сандарға ауыстырылсын;
"34200" деген сандар "138902" деген сандарға ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение ХХVI сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2010 года N 302 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XXVIII сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 7 апреля 2011 года N 324. Зарегистрировано Управлением юстиции Улытауского района Карагандинской области 22 апреля 2011 года N 8-16-70. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 4 июля 2012 года N 2-9/76)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 04.07.2012 N 2-9/76).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХVI сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2010 года N 302 "О районном бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции Улытауского района Департамента юстиции Карагандинской области 29 декабря 2010 года за N 8-16-68 и опубликовано 30 декабря 2010 года в N 52 (5770) газеты "Ұлытау өңірі") следующие изменения и дополнений:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2251669" заменить цифрами "2585440";
цифры "2094993" заменить цифрами "2312993";
цифры "3957" заменить цифрами "5957";
цифры "151973" заменить цифрами "265744";
цифры "8902" заменить цифрами "43826";
в подпункте 2):
цифры "2374718" заменить цифрами "2649724";
в подпункте 3):
в первом абзаце:
цифры "8902" заменить цифрами "43826";
во втором абзаце:
цифры "8902" заменить цифрами "43826";
в подпункте 4):
цифры "31951" заменить цифрами "102131";
во втором абзаце:
цифры "31951" заменить цифрами "102131";
в подпункте 5):
цифры "163018" заменить цифрами "175057";
в подпункте 6):
цифры "163018" заменить цифрами "175057";
во втором абзаце:
цифры "8902" заменить цифрами "9526";
в четвертом абзаце:
цифры "155000" заменить цифрами "166415";
в пункте 4:
цифры "103973" заменить цифрами "123042";
цифры "34200" заменить цифрами "138902";

"13800" деген сандар "3800" деген сандарға ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"41758" деген сандар "45918" деген сандарға ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"3138" деген сандар "3090" деген сандарға ауыстырылсын;
10) тармақшадағы:
"13800" деген сандар "3800" деген сандарға ауыстырылсын;
10) тармақшадағы "." деген тыныс белгісі ";" деген тыныс белгісімен ауыстырылсын;
4 тармақ келесі мазмұндағы 11), 12), 13), 14) тармақшаларымен толықтырылсын:
"11) Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға 900 мың тенге;
12) жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіне кадрларды кәсіптік даярлауға және біліктілігін арттыруға, жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке үйретуге, қоныс аударуға, субсидияларды беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға 6957 мың тенге;
13) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі тәрбиелеушілеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлеу көлемін ұлғайтуға білім беру 7100 мың тенге;
14) жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға 104702 мың тенге.".
5 тармақтағы:
"8902" деген сандар "9526" деген сандарға ауыстырылсын;
6 тармақтағы:
"70000" деген сандар "150000" деген сандарға ауыстырылсын;
1) тармақшадағы:
"52000" деген сандар "112000" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"9000" деген сандар "38000" деген сандарға ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"9000" деген сандар "0" деген санға ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 156 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

цифры "13800" заменить цифрами "3800";
в подпункте 3):
цифры "41758" заменить цифрами "45918";
в подпункте 4):
цифры "3138" заменить цифрами "3090";
в подпункте 10):
цифры "13800" заменить цифрами "3800";
заменить знак "." на знак ";" в подпункте 10);
пункт 4 дополнить подпунктами 11), 12), 13), 14) следующего содержания:
"11) На реализацию мероприятии в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения РК "Саламатты Казахстан" на 2011-2015 годы – 900 тыс. тенге;
12) На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучению предпринимательству предоставление субсидий на переезде, создания центров занятости в рамках программы занятости 2020 - 6957 тыс. тенге;
13) На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 7100 тыс. тенге;
14) На развитие инженерно коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 104702 тыс. тенге.
в пункте 5):
цифры "8902" заменить цифрами "9526";
в пункте 6):
цифры "70000" заменить цифрами "150000";
в подпункте 1):
цифры "52000" заменить цифрами "112000";
в подпункте 2):
цифры "9000" заменить цифрами "38000";
в подпункте 3):
цифры "9000" заменить цифрами "0";
Сноска. Решение ХХVI сессии Улытауского районного маслихата от 25.12.2010 N 302 в РЦПИ не поступало.
2. Приложение 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.

213
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
28
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
4
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
13
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
1023
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
979
1
Мемлекеттік баж
979
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден,атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан,аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
350
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілерін жазбаларын өзгертуге, толтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
350
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
180
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
65
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
11
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
23
2
Салықтық емес түсімдер
746
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
321
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
27
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
27
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
294
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
294
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
60
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
60
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
60
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
98
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
98
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
98
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
267
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
267
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсiмдер
267
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
5957
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
5957
1
Жерді сату
5899
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
5899
2
Материалдық емес активтерді сату
58
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
58
4
Трансферттердің түсімдері
265744
02
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
265744
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
265744
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

213
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
28
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
4
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
13
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
1023
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
979
1
Государственная пошлина
979
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
350
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
350
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
180
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию
65
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией
11
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
23
2
Неналоговые поступления
746
01
Доходы от государственной собственности
321
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
27
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
27
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
294
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
294
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
60
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
60
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
60
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
98
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного
98
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
98
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
06
Прочие неналоговые поступления
267
1
Прочие неналоговые поступления
267
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
267
3
Поступления от продажи основного капитала
3957
03
Продажа земли и нематериальных активов
3957
1
Продажа земли
3899
01
Поступления от продажи земельных участков
3899
2
Продажа нематериальных активов
58
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
58
4
Поступления трансфертов
265744
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
265744
2
Трансферты из областного бюджета
265744
01
Целевые текущие трансферты