Ұлытау ауданы аумағында тұратын 1995 жылы туған азаматтарды 2012 жылы қаңтар-наурыз айларында әскерге шақыру учаскесіне тіркеу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданы әкімінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 06 шешімі. Қарағанды облысы Ұлытау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 желтоқсанда N 8-16-75 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңдарына сәйкес, Ұлытау ауданының әскерге шақыру учаскесіне 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында 1995 жылы туылған азаматтарды тіркеу жұмыстарын ұйымдастыру мақсатында Ұлытау ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 1995 жылы туған азаматтарды Ұлытау ауданының қорғаныс істер жөніндегі бөлімнің әскерге шақыру учаскесіне әскери есепке тіркеу жұмыстары 2012 жылдың қаңтар-наурыз айлар аралығында жүргізілсін.
2. "Ұлытау ауданының қорғаныс істер жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (майор Руслан Нүсіпханұлы Шакерхановқа келісім бойынша):
1) аудандағы ұйымдарда, мекемелерде, кәсіпорындарда жұмыс істейтін тіркеуге жататын азаматтардың тізімін сұратып алу;
2) азаматтарды әскерге шақыру учаскесіне тіркеу жұмыстарын ұйымдастыру шаралары жөнінде аудан әкімдігіне ұсыныс беру тапсырылсын;
3) Барлық аудан орта мектептер арасында жоғары әскери оқу орындарына үгіт насихат жұмысын жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Берик Базылұлы Ақышбековке жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланғаннан соң он күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ә. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
2011 жыл 14 желтоқсан
"Ұлытау ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Р. Шакерханов

О приписке граждан 1995 года рождения проживающих в Улытауском районе к призывному участку в период январь-март месяца 2012 году
Решение акима Улытауского района Карагандинской области от 14 декабря 2011 года N 06. Зарегистрировано управлением юстиции Улытауского района Карагандинской области 22 декабря 2011 года N 8-16-75
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", в целях организации работы, проведении приписки граждан 1995 года рождения к призывному участку Отдела по делам обороны Улытауского района в январе – марте 2012 года Аким Улытауского района РЕШИЛ:
1. Осуществить работу по проведению приписки на воинский учет граждан 1995 года рождения к призывному участку Отдела по делам обороны с января по март месяц 2012 года.
2. Государственному учреждению "Отдел по делам обороны Улытауского района" (согласованно с майором Шакерхановым Русланом Нусипхановичем):
1) запросить списки подлежащих к приписке граждан работающих в организациях, учреждениях и предприятиях;
2) представить приложения акиму района по организации мероприятий по приписке граждан к призывному участку;
3) провести агитационную работу по всем средним учебным заведениям среди учащихся 9-11 классов по отбору кандидатов в высшие военные учебные заведения.
3. Контроль за исполнением данного решения возлагаю на заместителя акима района Акышбекову Берику Базыловичу.
4. Данное решение вводится в действие по истечении 10 дней со дня официального опубликования.
Аким района                                А. Омаров
Согласовано
14 декабря 2011 год
Начальник государственного
учреждения"Отдел по делам обороны
Улытауского района"                        Р. Шакерханов