Аудандық мәслихаттың кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2011 жылғы 3 маусымдағы N 32/331 шешімі. Қарағанды облысы Шет ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 шілдеде N 8-17-121 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 маусымдағы N 4/51 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2012.06.26 N 4/51 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Шет аудандық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Шет аудандық мәслихатының кейбiр шешiмдерiне осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес өзгерiстер енгiзiлсiн.
2. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            Б. Смағұлов
Мәслихат хатшысы                           Р. Мақсұтов
Шет аудандық мәслихатының
2011 жылғы 03 маусымдағы
№ 32/331 шешiмiне
қосымша
Шет аудандық мәслихатының кейбiр шешiмдерiне өзгерiстердiң тiзбесi
Шет аудандық мәслихатының келесi шешiмдерiне өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. Шет аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/293 "Шет ауданының елді мекендерін көркейту және абаттандыру Ережесін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеудiң тiзiлiмiне N 8-17-115 болып енгiзiлген, "Шет Шұғыласы" аудандық газетiнiң 2011 жылғы 24 наурыздағы N 12 (10.321) санында жарияланған) келесі өзгерістер:
1) шешімнің тақырыбы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Шет ауданының елді мекендерін көріктендіру Ережесін бекіту туралы";
2) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қоса беріліп отырған Шет ауданының елді мекендерін көріктендіру Ережесі бекітілсін.";
3) көрсетілген шешіммен бекітілген, Шет ауданының елді мекендерін көркейту және абаттандыру Ережесінде:
тақырыбы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Шет ауданының елді мекендерін көріктендіру Ережесі";
"Ереженің негізгі міндеттері" және "Ереженің мақсаттары" тараулары алынып тасталсын.
2. Шет аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/295 "2011 жылға жер салығының базалық ставкаларын төмендетіп және жоғарылатып бекіту туралы" шешіміне (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеудiң тiзiлiмiне N 8-17-114 болып енгiзiлген, "Шет Шұғыласы" аудандық газетiнiң 2011 жылғы 16 ақпандағы N 08 (10.316) санында жарияланған) келесі өзгерістер:

О внесении изменений в некоторые решения районного маслихата
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 3 июня 2011 года N 32/331. Зарегистрировано Управлением юстиции Шетского района Карагандинской области 4 июля 2011 года N 8-17-121. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 26 июня 2012 года N 4/51
Сноска. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 26.06.2012 N 4/51.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решения Шетского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Б. Смагулов
Секретарь маслихата                        Р. Максутов
Приложение
к решению Шетского
районного маслихата
от 03 июня 2011 года N 32/331
Перечень изменений в некоторые решения Шетского районного маслихата
Внести изменения в следующие решения Шетского районного маслихата:
1. В решение ХXVIII сессии Шетского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/293 "Об утверждении Правил благоустройства и украшения населенных пунктов Шетского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-115, опубликовано в районной газете "Шет Шұғыласы" N 12 (10.321) от 24 марта 2011 года) следующие изменения:
1) заголовок решения изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил благоустройства населенных пунктов Шетского района";
2) пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Правила благоустройства населенных пунктов Шетского района";
3) в Правилах благоустройства и украшения населенных пунктов Шетского района, утвержденных указанным решением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила благоустройства населенных пунктов Шетского района";
главы "Оснавные задачи Правил" и "Цели Правил" исключить.
Сноска. Решение ХХVIII сессии Шетского районного маслихата Карагандинской области от 23.12.2010 N 28/293 в РЦПИ не поступало.
2. В решение ХXVIII сессии Шетского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/295 "Об утверждении понижения и повышения базовых ставок земельного налога на 2011 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-114, опубликовано в районной газете "Шет Шұғыласы" N 08 (10.316) от 16 февраля 2011 года) следующие изменения:

1) шешімнің 2 тармағы алынып тасталсын;
2) көрсетілген шешімге 1 қосымшаның 6 тармағы алынып тасталсын.
3. Шет аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/297 "Шет ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеудiң тiзiлiмiне N 8-17-113 болып енгiзiлген, "Шет Шұғыласы" аудандық газетiнiң 2011 жылғы 24 ақпандағы N 09 (10.317) санында жарияланған) келесі өзгерістер:
көрсетілген шешіммен бекітілген Шет ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінде 6 тармақтың 2) және 3) тармақшалары алынып тасталсын.

1) пункт 2 решения исключить;
2) пункт 6 приложения 1 указанного решения исключить.
Сноска. Решение ХХVIII сессии Шетского районного маслихата Карагандинской области от 23.12.2010 N 28/295 в РЦПИ не поступало.
3. В решение ХXVIII сессии Шетского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/297 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи по Шетскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-113, опубликовано в районной газете "Шет Шұғыласы" N 09 (10.317) от 24 февраля 2011 года) следующие изменения:
в Правилах предоставления жилищной помощи по Шетскому району, утвержденных указанным решением, подпункты 2) и 3) пункта 6 исключить.
Сноска. Решение ХХVIII сессии Шетского районного маслихата Карагандинской области от 23.12.2010 N 28/297 в РЦПИ не поступало.