Шет ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы әкімінің 2011 жылғы 21 қарашадағы N 01 шешімі. Қарағанды облысы Шет ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада N 8-17-124 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы N 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданы әкімінің 25.02.2015 N 01 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, Шет ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Шет ауданы әкімінің 2007 жылғы 12 наурыздағы № 01 "Ақсу-Аюлы ауылдық округінде сайлау учаскесін құру және Ақадыр кентінде № 715, 716, 717 сайлау учаскелерінің шекарасын өзгерту туралы" шешімінің күші жойылған деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 8-17-40 болып тіркелген, 2007 жылғы 3 мамырдағы № 18 (10.114) "Заман" газетінде ресми жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат жетекшісі Е.Б. Қасымға жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Р. Әбдікеров
Шет ауданы әкімінің
2011 жылғы 21 қарашадағы
N 01 шешіміне
қосымша
Шет ауданы бойынша сайлау учаскелері: N 682 сайлау учаскесі
Орталығы: Ауданның Мәдениет үйі.
Шекарасы: Шортанбай Жырау көшесінің N 1 бастап N 269 дейінгі үйлер,
Абай көшесі N 1а, 2 бастап N 28 дейінгі үйлер, Жанғұтты би көшесі N  1 бастап N 134 дейінгі үйлер, Жапақов көшесі N 1 бастап N 42 дейінгі үйлер, Күлейменов көшесі N 1 бастап N 65 дейінгі үйлер, Құмжон көшесі N 1 бастап N 14 дейінгі үйлер.
N 683 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбекшіл бастауыш мектебі
Шекарасы: Шабанбай би көшесі N 1 бастап N 27 дейінгі үйлер.
N 684 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе бастауыш мектебі.
Шекарасы: Байсейіт көшесі N  1 бастап N 31 дейінгі үйлер.
N 685 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу бастауыш мектебі.
Шекарасы: Сенкібай би көшесі N 1 бастап N 17 дейінгі үйлер.
N 686 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайрақты бастауыш мектебі.
Шекарасы: Жидебай батыр көшесі N 1 бастап N 30 дейінгі үйлер.
N 687 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйі.
Шекарасы: Бұғылы көшесі N 1 бастап N 30 дейінгі үйлер, Достық N 1 бастап N 16 дейінгі үйлер, Уәлихан көшесі N 1 бастап N 16 дейінгі үйлер, Байзақов көшесі N 1 бастап N 17 дейінгі үйлер, Ә. Молдағұлова көшесі N 1 бастап N 24 дейінгі үйлер, С. Сейфуллин көшесі N 1 бастап N 12 дейінгі үйлер, Нұраталды көшесі N 1 бастап N 18 дейінгі үйлер.
N 688 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу негізгі мектебі.

Об образовании избирательных участков по Шетскому району
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 21 ноября 2011 года N 01. Зарегистрировано Управлением юстиции Шетского района Карагандинской области 22 ноября 2011 года N 8-17-124. Утратило силу решением акима Шетского района Карагандинской области от 25 февраля 2015 года N 01
Сноска. Утратило силу решением акима Шетского района Карагандинской области от 25.02.2015 N 01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии c пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Шетского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Шетскому району согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Шетского района от 12 марта 2007 года N 01 "Об образований избирательного участка в селе Аксу-Аюлы и изменений границы избирательного участка N 715, 716, 717 в поселке Агадырь" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-40, опубликован в газете "Заман" от 3 мая 2007 года N 18 (10.114)).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Касым Е.Б.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Р. Абдикеров
Приложение к решению
акима Шетского района
N 01 от 21 ноября 2011 года
Избирательные участки по Шетскому району Избирательный участок N 682
Центр: Районный дом культуры.
Границы: улица Шортанбай Жырау дома начиная с N 1 по N 269, ул Абая дома начиная с N 1а, 2 по N 28, улица Жангутты би дома начиная с N 1 по N 134, улица Жапакова дома начиная с N 1 по N 42, улица Кулейменова дома начиная с N 1 по N 65, улица Кумжон дома начиная с N 1 по N 14.
Избирательный участок N 683
Центр: Енбекшильская начальная школа.
Границы: улица Шабанбай би дома начиная с N 1 по N 27.
Избирательный участок N 684
Центр: Актюбинская начальная школа.
Границы: улица Байсейт дома начиная с N 1 по N 31.
Избирательный участок N 685
Центр: Аксуская начальная школа.
Границы: улица Сенкибай би дома начиная с N 1 по N 17.
Избирательный участок N 686
Центр: Кайрактинская начальная школа.
Границы: улица Жидебай батыра дома начиная с N 1 по N 30.
Избирательный участок N 687
Центр: Дом культуры.
Границы: улица Бугылы дома начиная с N 1 по N 30, улица Достык с N 1 по N 16, улица Уалихан дома начиная с N 1 по N 16, улица Байзакова дома начиная с N 1 по N 17, улица А. Молдагуловой дома начиная с N 1 по N 24, улица С. Сейфуллина дома начиная с N 1 по N 12, улица Нураталды дома начиная с N 1 по N 18.
Избирательный участок N 688
Центр: Аксуская основная школа.

Шекарасы: С. Сейфуллин көшесі N 1 бастап N 10 дейінгі үйлер, Ы. Алтынсарин N 1 бастап N  20 дейінгі үйлер.
N 689 сайлау учаскесі
Орталығы: Аққияқ бастауыш мектебі.
Шекарасы: Талды көшесі N 1 бастап N 14 дейінгі үйлер.
N 690 сайлау учаскесі
Орталығы: Шопа бастауыш мектебі.
Шекарасы: Бұғылы көшесі N 1 бастап N 16 дейінгі үйлер, Достық көшесі N 1 бастап N 19 дейінгі үйлер.
N 691 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылқой мәдениет үйі.
Шекарасы: Абай көшесі N 1 бастап N 21 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі N 1 бастап N 34 дейінгі үйлер, Тәуелсіздік көшесі N 1 бастап N  15 дейінгі үйлер.
N 692 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйі.
Шекарасы: Д. Смайлов көшесі N 1 бастап N 21 дейінгі үйлер, Сенкібай батыр көшесі N 1 бастап N 10 дейінгі үйлер, Рүстем Мәжитов көшесі N 1 бастап N 10 дейінгі үйлер, Наршөккен көшесі N 1 бастап N 19 дейінгі үйлер, И. Кішкентаев көшесі N 1 бастап N 12 дейінгі үйлер, Ж. Байтуов көшесі N 1 бастап N 11 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі N 1 бастап N  16 дейінгі үйлер, А. Құнанбаев көшесі  N 1 бастап N 14 дейінгі үйлер, Жанажұрт-Байбала көшесі N 1 бастап N 24 дейінгі үйлер.
N 693 сайлау учаскесі
Орталығы: Берекетті бастауыш мектебі.
Шекарасы: Ақшоқы көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер.
N 694 сайлау учаскесі
Орталығы: Жана-Жұрт бастауыш мектебі.
Шекарасы: Талды көшесі N 1 бастап N 6 дейінгі үйлер.
N 695 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтау ауылдық клубы.
Шекарасы: Тағлы көшесі N 1 бастап N 6 дейінгі үйлер, Бірлік көшесі N 1 бастап N 79 дейінгі үйлер.
N 696 сайлау учаскесі
Орталығы: Қойтас бастауыш мектебі
Шекарасы: Қойтас көшесі N 1 бастап N 12 дейінгі үйлер.
N 697 сайлау учаскесі
Орталығы:Ақбауыр негізгі мектебі.
Шекарасы: Достық көшесі N 1 бастап N 8 дейінгі үйлер, М. Әкімжанов көшесі N 1 бастап N 23 дейінгі үйлер.
N 698 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйі.
Шекарасы: Гаражная көшесі N 1 бастап N 14 дейінгі үйлер, Дворука көшесі N 1 бастап N 18 дейінгі үйлер, Звездная көшесі N 1 бастап N 11 дейінгі үйлер, Қарамұрын көшесі N 1 бастап N 24 дейінгі үйлер, Комарова көшесі N 1 бастап N 27 дейінгі үйлер, Ленин көшесі N 1 бастап N 18 дейінгі үйлер, Набережная көшесі N 1 бастап N 23 дейінгі үйлер.
N 699 сайлау учаскесі
Орталығы: Бекет бастауыш мектебі.
Шекарасы: Бәйтерек көшесі N 1 бастап N 18 дейінгі үйлер, Жеңіс көшесі N 1 бастап N 14 дейінгі үйлер, Наурыз көшесі N 1 бастап N 15 дейінгі үйлер.
N 700 сайлау учаскесі
Орталығы:Деріпсалы бастауыш мектебі.
Шекарасы: Бірлік көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер, Нұр көшесі N 1 бастап N 6 дейінгі үйлер.
N 701 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарамұрын бастауыш мектебі.

Границы: улица С. Сейфуллина дома начиная с N 1 по N 10, улица Ы. Алтынсарина дома начиная с N 1 по N 20.
Избирательный участок N 689
Центр: Аккиякская начальная школа.
Границы: улица Талды дома начиная с N 1 по N 14.
Избирательный участок N 690
Центр: Шопинская начальная школа.
Границы: улица Бугылы дома начиная с N 1 по N 16, улица Достык дома начиная с N 1 по N 19.
Избирательный участок N 691
Центр: Кызылкойский сельский клуб.
Границы: улица Абая дома начиная с N 1 по N 21, улица Бейбитшилик дома начиная с N 1 по N 34, улица Тауелсиздик дома начиная с N 1 по N 15.
Избирательный участок N 692
Центр: Дом культуры.
Границы: улица Д. Смайлова дома начиная с N 1 по N 21, улица Сенкібай батыра дома начиная с N 1 по N 10, улица Рустема Мажитова дома начиная с N 1 по N 10, улица Наршоккена дома начиная с N 1 по N 19, улица И. Кишкентаева дома начиная с N 1 по N 12, улица Ж. Байтуова дома начиная с N 1 по N 11, улица Бейбитшилик дома начиная с N 1 по N 16, улица А. Кунанбаева дома начиная с N 1 по N 14, улица Жанажурт-Байбала дома начиная с N 1 по N 24.
Избирательный участок N 693
Центр: Берекеттинская начальная школа.
Границы: улица Акшокы дома начиная с N 1 по N 4.
Избирательный участок N 694
Центр: Жана-Журтская начальная школа.
Границы: улица Талды дома начиная с N 1 по N 6.
Избирательный участок N 695
Центр: Кызылтауский сельский клуб.
Границы: улица Тагылы дома начиная с N 1 по N 6, улица Бирлик дома начиная с N 1 по N 79.
Избирательный участок N 696
Центр: Койтасская начальная школа.
Границы: улица Койтас дома начиная с N 1 по N 12.
Избирательный участок N 697
Центр: Акбауырская основная школа.
Границы: улица Достык дома начиная с N 1 по N 8, улица М. Акимжанова дома начиная с N 1 по N 23.
Избирательный участок N 698
Центр: Дом культуры.
Границы: улица Гаражная дома начиная с N 1 по N 14, улица Дворука дома начиная с N 1 по N 18, улица Звездная дома начиная с N 1 по N 11, улица Карамурунская дома начиная с N 1 по N 24, улица Комарова дома начиная с N 1 по N 27, улица Ленина дома начиная с N 1 по N 18, улица Набережная дома начиная с N 1 по N 23.
Избирательный участок N 699
Центр: Бекетская начальная школа.
Границы: улица Байтерек дома начиная с N 1 по N 18, улица Женис дома начиная с N 1 по N 14, улица Наурыз дома начиная с N 1 по N 15.
Избирательный участок N 700
Центр: Дерипсалинская начальная школа.
Границы: улица Бирлик дома начиная с N 1 по N 4, улица Нур дома начиная с N 1 по N 6.
Избирательный участок N 701
Центр: Карамурынская начальная школа.

Шекарасы: Бейбітшілік көшесі N 1 бастап N 12 дейінгі үйлер, Достық көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер.
N 702 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жылыбұлақ" шаруа қожалығының ғимараты.
Шекарасы: Жылыбұлак көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер.
N 703 сайлау учаскесі
Орталығы: Дәрия орта мектебі.
Шекарасы: Абай көшесі N 1 бастап N 18 дейінгі үйлер, Әуезов көшесі N 1 бастап N 13 дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі N 1 бастап N 13 дейінгі үйлер, Желтоқсан көшесі N 1 бастап N 12 дейінгі үйлер, Интернациональная көшесі N 1 бастап N 9 дейінгі үйлер, М. Маметова көшесі N 1 бастап N 9 дейінгі үйлер, Ә. Молдағұлова көшесі N 1 бастап N 11 дейінгі үйлер, Момышұлы көшесі N 1 бастап N 8 дейінгі үйлер, С. Сейфуллин көшесі N 1 бастап N 7 дейінгі үйлер.
N 704 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйі.
Шекарасы: Үңрек көшесі N 1 бастап N 22 дейінгі үйлер, Тағылы көшесі N 1 бастап N 9 дейінгі үйлер, Сарыарка көшесі N 1 бастап N 22 дейінгі үйлер, Бұғылы көшесі N 1 бастап N 18 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі N 1 бастап N 14 дейінгі үйлер.
N 705 сайлау учаскесі
Орталығы: Бастауыш мектеп.
Шекарасы: Бесағаш көшесі N 1 бастап N 16 дейінгі үйлер.
N 706 сайлау учаскесі
Орталығы: Кармыс негізгі мектебі.
Шекарасы: Тесік-Тас көшесі N 1 бастап N 30 дейінгі үйлер.
N 707 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұмсық бастауыш мектебі.
Шекарасы: Ұста көшесі N 1 бастап N 21 дейінгі үйлер.
N 708 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйі.
Шекарасы: Байшағыров көшесі N 1 бастап N 30 дейінгі үйлер, Достық көшесі N 1 бастап N  38 дейінгі үйлер, Молодежная көшесі N 1 бастап N 15 дейінгі үйлер, Парковая көшесі N 1 бастап N 20 дейінгі үйлер, Строительная көшесі N  1 бастап N 26 дейінгі үйлер, Центральная көшесі N 1 бастап N 14 дейінгі үйлер, Школьная көшесі N 1 бастап N 37 дейінгі үйлер.
N 709 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұхтар негізгі мектебі.
Шекарасы: Бозшакол көшесі N 1 бастап, N 11 дейінгі үйлер, Мұхтар көшесі N 1 бастап N 16 дейінгі үйлер, Мектеп көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер.
N 710 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйі.
Шекарасы: Акой көшесі N 1 бастап N 11 дейінгі үйлер, Қажымұқан көшесі N 1 бастап N 5 дейінгі үйлер, Қазыбек би көшесі N 1 бастап N 6 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі N 1 бастап N 6 дейінгі үйлер, Чепурченко көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер, Школьная көшесі N 1 бастап N 9 дейінгі үйлер.
N 711 сайлау учаскесі
Орталығы: Батық орта мектебі.
Шекарасы: Абай көшесі N 1 бастап N 9 дейінгі үйлер, Батық көшесі N 1 бастап N 18 дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі N 1 бастап N 33 дейінгі үйлер, Жезқазған көшесі N 1 бастап N 17 дейінгі үйлер, Майлин көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі N 1 бастап N 9 дейінгі үйлер.
N 712 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұра орта мектебі.

Границы: улица Бейбитшилик с N 1 по N 12, улица Достык с N 1 по N 4.
Избирательный участок N 702
Центр: Здание крестянского хозяйства "Жылыбұлақ".
Границы: улица Жылыбулак с N 1 по N 4.
Избирательный участок N 703
Центр: Даринская средняя школа.
Границы: улица Абая дома начиная с N 1 по N 18, улица Ауезова дома начиная с N 1 по N 13, улица Жамбыла дома начиная с N 1 по N 13, улица Желтоқсан дома начиная с N 1 по N 12, улица Интернациональная дома начиная с N 1 по N 9, улица Маметовой дома начиная с N 1 по N 9, улица А. Молдагуловой с N 1 по N 11, улица Момышулы дома начиная с N 1 по N 8, улица С. Сейфуллина дома начиная с N 1 по N 7.
Избирательный участок N 704
Центр: Дом культуры.
Границы: улица Унрек дома начиная с N 1 по N 22, улица Тагылы дома начиная с N 1 по N 9, улица Сарыарка дома начиная с N 1 по N 22, улица Бугылы дома начиная с N 1 по N 18, улица Бейбитшилик дома начиная с N 1 по 14.
Избирательный участок N 705
Центр: Начальная школа.
Границы: улица Бесагаш дома начиная с N 1 по N 16.
Избирательный участок N 706
Центр: Кармысская основная школа.
Границы: улица Тесик-Тас дома начиная с N 1 по N 30.
Избирательный участок N 707
Центр: Тумсыкская начальная школа.
Границы: улица Уста дома начиная с N 1 по N 21.
Избирательный участок N 708
Центр: Дом культуры.
Границы: улица Байшагирова дома начиная с N 1 по N 30, улица Мира дома начиная с N 1 по N 38, улица Молодежная дома начиная с N 1 по N 15, улица Парковая дома начиная с N 1 по N 20, улица Строительная дома начиная с N 1 по N 26, улица Центральная дома начиная с N 1 по N 14, улица Школьная дома начиная с N 1 по N 37.
Избирательный участок N 709
Центр: Мухтарская основная школа.
Границы: улица Бозшаколь дома начиная с N 1 по N 11, улица Мухтар дома начиная с N 1 по N 16, улица Мектеп дома начиная с N 1 по N 4.
Избирательный участок N 710
Центр: Дом культуры.
Границы: улица Акой дома начиная с N 1 по N 11, улица Кажымукана дома начиная с N 1 по N 5, улица Казыбек би дома начиная с N 1 по N 6, улица Сейфуллина дома начиная с N 1 по N 6, улица Чепурченко дома начиная с N 1 по N 4, улица Школьная дома начиная с N 1 по N 9.
Избирательный участок N 711
Центр: Батыкская средняя школа.
Границы: улица Абая дома начиная с N 1 по N 9, улица Батык дома начиная с N 1 по N 18, улица Жамбыла дома начиная с N 1 по N 33, улица Жезказганская дома начиная с N 1 по N 17, улица Майлина дома начиная с N 1 по N 4, улица Сейфуллина дома начиная с N 1 по N 9.
Избирательный участок N 712
Центр: Нуринская средняя школа.

Шекарасы: Н. Әбдіров көшесі N 1 бастап N 11 дейінгі үйлер, Шабанбай би көшесі N 1 бастап N 28 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі N 1 бастап N 12 дейінгі үйлер, Мұқанов көшесі N 1 бастап N 8 дейінгі үйлер, Абай көшесі N 1 бастап N 27 дейінгі үйлер, Н. Байсейтұлы көшесі N 1 бастап N 22 дейінгі үйлер.
N 714 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйі.
Шекарасы: Маясар-ақын көшесі N 1 бастап N 26 дейінгі үйлер, Н. Әбдіров көшесі N 1 бастап N 50 дейінгі және 77 үйлер, Қазыбек-би көшесі N 1 бастап N 42 дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі N 1 бастап N 42 дейінгі үйлер, Достық көшесі N 1 бастап N 25 дейінгі үйлер, Наурыз көшесі N 1 бастап N 34 дейінгі үйлер, Б. Шамиев көшесі N 1 бастап N 12 дейінгі үйлер, М. Мәметова көшесі N 1 бастап N 16 дейінгі үйлер, Гагарин көшесі N 1 бастап N 16 дейінгі үйлер, Береке көшесі N 1 бастап N 21 дейінгі үйлер, Крупская көшесі N 1 бастап N 28 дейінгі үйлер, Жеңіс көшесі N 1 бастап N 14 дейінгі үйлер, Абай көшесі N 1 бастап N 23 дейінгі үйлер, Бұғылы көшесі N 1 бастап N 42 дейінгі және 54 үйлер, Шевченко көшесі N 1 бастап N 12 дейінгі үйлер, Т. Әубәкіров көшесі N 1 бастап N 27 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі N 1 бастап N 39 дейінгі үйлер, Байғозы батыр көшесі N 1 бастап N 51 дейінгі үйлер, С. Сейфуллин көшесі N 1 бастап N 31 дейінгі үйлер.
N 715 сайлау учаскесі
Орталығы: Балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі.
Шекарасы: Деповская көшесі N 11, 2, 3а, 6, 48а, 48, 9, 13, 22, 26, 33, 34, 43, 1, 2, 3, 42, 39, 18, 1а үйлері, Тепловозная көшесі N 5, 12, 9, 10, 2, 14, 16, 18, 20, 24, 25, 26, 13, 1, 4, 38, 44, 10а, 7 үйлері, Северная көшесі N 40, 37, 30, 31, 28, 29, 22, 36, 14, 10, 9, 20, 39 үйлері, Победа көшесі N 9, 5, 6, 25, 13, 19, 10, 10а, 12, 30 үйлері, Желтоксан көшесі N 10, 12, 15, 15а, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 37, 30, 32, 41, 47, 45, 51, 36, 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 11, 20, 22, 27, 29, 35, 34, 43 үйлері, Ержан би көшесі N 40, 49, 41, 43, 45, 38, 39, 36, 32, 37, 35, 31, 29, 25, 16, 17, 19, 14, 15, 11, 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 9, 5, 4а, 44, 42, 13, 23, 48, 9а, 27, 3, 30, 12, 8, 6а, 7, 17а үйлері, Қ. Рыскұлбеков көшесі N 6, 1, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 30а, 38, 6а, 52, 59 үйлері, Школьная көшесі N 6, 13, 24 үйлері, Пионерская көшесі N 8, 9, 19 үйлері, Сейфуллин көшесі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 14, 20, 24, 28, 23, 32, 38, 13, 25, 27 үйлері, Панфилов көшесі N 33, 32, 10, 11, 14, 16 үйлері
Молдағұлова көшесі N 1, 1а, 2, 5, 8, 10, 9, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 19, 7 үйлері, Достық көшесі N 4, 10, 20, 27, 29, 26, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 37, 38, 39, 41а, 31а, 50, 41, 28 үйлері, Матросов көшесі N 64, 3, 1а, 9, 11, 25, 1, 2, 4а, 4, 10, 12, 16, 20, 7, 9, 43, 24, 48, 41, 44, 38а, 26, 46, 45, 47, 17, 38, 8, 39, 40, 41, 35, 36, 37, 15, 3а, 42 үйлері, Кушикбай батыр көшесі N 1, 4, 13, 15, 16, 16а, 16б, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 31, 45, 47, 53, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 65, 55, 41 үйлері, Пекарский тұйық көшесі N 1, 2, 3, 4, 6 үйлері, Абай көшесі N 2а, 3а, 1а, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 18а, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37 үйлері, Тағылы көшесі N 10 үй, Разъезд 906 км көшесі 8 үй, Ахмет Абраймов көшесі N 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 6а, 6б, 3б, 4а, 2а үйлері, Мұхамеджанов көшесі N 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 29, 12, 62, 66, 63, 2, 9, 25, 27, 64 үйлері, Бедров көшесі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 2а, 19а, 13 үйлері, Первомайская көшесі N 1, 3, 5, 2, 8, 10, 12 үйлері

Границы: улица Н. Абдирова дома начиная с N 1 по N 11, улица Шабанбай би дома начиная с N 1 по N 28, улица Сейфуллина дома начиная с N 1 по N 12, улица Муканова дома начиная с N 1 по N 8, улица Абая дома начиная с N 1 по N 27, улица Н. Байсейтулы дома начиная с N 1 по N 22.
Избирательный участок N 714
Центр: Дом культуры.
Границы: улица Маясар-акына дома начиная с N 1 по N 26, улица Н. Абдирова дома начиная с N 1 по N 50 и 77, улица Казыбек-би дома начиная с N 1 по N 42, улица Жамбыла дома начиная с N 1 по N 42, улица Достык дома начиная с N 1 по N 25, улица Наурыз дома начиная с N 1 по N 34, улица Б. Шамиев дома начиная с N 1 по N 12, улица М. Маметовой дома начиная с N 1 по N 16, улица Гагарина дома начиная с N 1 по N 16, улица Береке дома начиная с N 1 по N 21, улица Крупская дома начиная с N 1 по N 28, улица Женис дома начиная с N 1 по N 14, улица Абай дома начиная с N 1 по N 23, улица Бугылы дома начиная с N 1 по N 42 и 54, улица Шевченко дома начиная с N 1 по N 12, улица Т. Аубакирова дома начиная с N 1 по N 27, улица Бейбитшилик дома начиная с N 1 по N 39, улица Байгозы-батыр дома начиная с N 1 по N 51, улица С. Сейфуллина дома начиная с N 1 по N 31.
Избирательный участок N 715
Центр: Детско – юношеская спортивная школа.
Границы: улица Деповская дома N 11, 2, 3а, 6, 48а, 48, 9, 13, 22, 26, 33, 34, 43, 1, 2, 3, 42, 39, 18, 1а, улица Тепловозная дома N 5, 12, 9, 10, 2, 14, 16, 18, 20, 24, 25, 26, 13, 1, 4, 38, 44, 10а, 7, улица Северная дома N 40, 37, 30, 31, 28, 29, 22, 36, 14, 10, 9, 20, 39, улица Победа дома N 9, 5, 6, 25, 13, 19, 10, 10а, 12, 30, улица Желтоксан дома N 10, 12, 15, 15а, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 37, 30, 32, 41, 47, 45, 51, 36, 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 11, 20, 22, 27, 29, 35, 34, 43, улица Ержан би дома N 40, 49, 41, 43, 45, 38, 39, 36, 32, 37, 35, 31, 29, 25, 16, 17, 19, 14, 15, 11, 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 9, 5, 4а, 44, 42, 13, 23, 48, 9а, 27, 3, 30, 12, 8, 6а, 7, 17а, улица К. Рыскулбеков дома N 6, 1, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 30а, 38, 6а, 52, 59, улица Школьная дома N 6, 13, 24, улица Пионерская дома N 8, 9, 19, улица Сейфуллина дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 14, 20, 24, 28, 23, 32, 38, 13, 25, 27, улица Панфилова дома N 33, 32, 10, 11, 14, 16, улица Молдагуловой дома N 1, 1а, 2, 5, 8, 10, 9, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 19, 7, улица Мира дома N 4, 10, 20, 27, 29, 26, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 37, 38, 39, 41а, 31а, 50, 41, 28, улица Матросова дома N 64, 3, 1а, 9, 11, 25, 1, 2, 4а, 4, 10, 12, 16, 20, 7, 9, 43, 24, 48, 41, 44, 38а, 26, 46, 45, 47, 17, 38, 8, 39, 40, 41, 35, 36, 37, 15, 3а, 42, улица Кушикбай батыра дома N 1, 4, 13, 15, 16, 16а, 16б, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 31, 45, 47, 53, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 65, 55, 41, Пекарский переулок дома N 1, 2, 3, 4, 6, улица Абая дома N  2а, 3а, 1а, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 18а, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, улица Тагылы дом N 10, улица Разъезд 906 км дом N 8, улица Ахмет Абраймова дома N 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 6а, 6б, 3б, 4а, 2а, улица Мұхамеджанова дома N 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 29, 12, 62, 66, 63, 2, 9, 25, 27, 64, улица Бедрова дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 2а, 19а, 13, улица Первомайская дома N 1, 3, 5, 2, 8, 10, 12

Т. Әубәкіров көшесі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 10 үйлері.
N 716 сайлау учаскесі
Орталығы: Ю.А. Гагарин атындағы мектеп – лицейі.
Шекарасы: Экспедиционная көшесі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 10, 18 үйлері, Сәтпаев көшесі N 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 23, Колбасин көшесі N 2, 4, 6, 8, 10, 12, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 үйлері, Есимгалиев көшесі N 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 5, 18, 20, 3 үйлері, Геологов көшесі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері, Ағыбай батыр көшесі N 18а, 20а, 21, 20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1, 3, 5, 7 үйлері, Тәуелсіз Қазақстан көшесі N 1, 3, 9, 8а, 18а, 18 үйлері, Байғозы батыр көшесі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері, Шағын аудан N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 21, 22, 1а, 19а үйлері, Сәкен көшесі N 1 бастап N 24 дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі N 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлері, Құрманғазы көшесі N 2, 3, 4, 9, 10, 11, 16, 8 үйлері, Абай көшесі N 1, 2, 3, 4 үйлері, Тұяқов көшесі N 1, 2, 5, 7, 9, 11, 15, 16, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 13, 17, 21, 18, 20, 35а, 32 үйлері, Смаұлов көшесі N 1, 1а, 3а, 4, 6, 7, 9, 10, 11а, 23, 12, 14, 13, 15, 15а, 17, 21, 11, 16, 18, 20, 22, 23, 19 үйлері,
Абай көшесі N 57, 58, 53, 46, 48, 50, 50а, 52, 52а, 52б, 54а, 54б үйлері, Уәлиханов көшесі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері, Жарылғап батыр көшесі N 10, 2, 9, 5, 3, 28, 22, 24, 42, 32, 47, 10а, 1, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 38, 40, 43, 45, 36 үйлері, Автомобилистов көшесі N 1, 2, 3, 13, 16, 10, Ардагерлер көшесі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 7, 9, 10, 11.
N 717 сайлау учаскесі
Орталығы: М. Мәметова атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қыздарбеков көшесі N 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 2 үйлері, Горем көшесі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 30, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30а үйлері, Аэродромная көшесі N 1, 1а, 3, 5, 7, 11, 17, 29, 33, 26, 37, 41, 41а үйлері, Путейская көшесі N 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11 үйлері, Пролетарская көшесі N 1, 2, 2а, 4, 13, 15, 8, 12, 18, 31, 14а, 33, 29, 3, 9, 21 үйлері, Казарма 931 км N 1, 3, 2, 4, 5 үйлері, Орынбек Беков көшесі N 1, 3, 7, 7а, 9, 2, 4, 5, 5а, 4а, 1а, 3а, 5б, 13, 15, 17, 27, 8, 10, 12, 10а, 33, 18, 37, 24, 26, 39, 41, 28, 32, 43, 45, 47, 48 үйлері, К. Оспанов көшесі N 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3а, 4а, 6а, 4, 6, 9, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 27, 26, 28, 3, 30, 35, 38, 43, 40, 42, 48, 47, 49, 51, 53, 57, 25, 18а, 28а, 45, 7, 17 үйлері, Мәдиев көшесі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Акчатауская көшесі N 19, 16, 14, 13, 11, 9, 7, 5, 3, 2, 1 үйлері, Баритов көшесі N 6, 1а, 1б, 12, 14, 1, 9, 36, 15, 17, 19, 21, 23, 50, 27, 54, 29, 31, 56, 60, 68, 35, 37, 72, 70, 11, 13, 25, 71 үйлері, Мұғалімдер үйі N 1, Средняя көшесі N 1, 24, 30, 38, 40, 46, 47, 8 үйлері, Станционная көшесі N 34, 30, 26, 24, 33, 31, 29, 17, 10, 8, 4, 5, 3, 2, 2а, 1, 6 үйлері, Жұмысшы көшесі N 22, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 7, 9, 11, 17, 23, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 31, 42, 21, 28а, 33, 19 үйлері, Теміржолшылар көшесі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері, С. Оразаев көшесі N 21, 25, 22, 24, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 16, 15, 10, 9, 8, 11, 14, 13, 12, 7, 6, 5, 4, 1, 2, 3, 18, 20, 17, 19 үйлері, Правда көшесі N 4а, 6, 7, 8, 17 үйлері, Почтовая көшесі N 1, 2, 3, 4а, 5, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 6, 7, 14 үйлері, Московский поселок көшесі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13 үйлері, Сельхозтехника үйлері N 1 бастап N 6 дейінгі үйлер, Целинная көшесі N  1 бастап N 8 дейінгі үйлер.
N 718 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсарлы негізгі мектебі.

улица Т. Аубакирова дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 10.
Избирательный участок N 716
Центр: Школа – лицей имени Ю.А. Гагарина.
Границы: улица Экспедиционная дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 10, 18, улица Сатбаева дома N 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 23, улица Колбасина дома N 2, 4, 6, 8, 10, 12, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, улица Есимгалиева дома N 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 5, 18, 20, 3, улица Геологов дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, улица Агыбай батыра дома N 18а, 20а, 21, 20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1, 3, 5, 7, улица Независимости Казахстана дома N 1, 3, 9, 8а, 18а, 18, улица Байгозы батыра дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,
Микрорайон дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 21, 22, 1а, 19а, улица Сакена дома начиная N 1 по N 24, улица Жамбыла дома N 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, улица Курмангазы дома N 2, 3, 4, 9, 10, 11, 16, 8,
улица Абая дома N 1, 2, 3, 4, улица Туякова дома N 1, 2, 5, 7, 9, 11, 15, 16, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 13, 17, 21, 18, 20, 35а, 32, улица Смагулова дома N 1, 1а, 3а, 4, 6, 7, 9, 10, 11а, 23, 12, 14, 13, 15, 15а, 17, 21, 11, 16, 18, 20, 22, 23, 19, улица Абая дома N 57, 58, 53, 46, 48, 50, 50а, 52, 52а, 52б, 54а, 54б, улица Уалиханова дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, улица Жарылгап батыра дома N 10, 2, 9, 5, 3, 28, 22, 24, 42, 32, 47, 10а, 1, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 38, 40, 43, 45, 36, улица Автомобилистов дома N 1, 2, 3, 13, 16, 10, улица Ардагерлер дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 7, 9, 10, 11.
Избирательный участок N 717
Центр: Средняя школа имени М. Маметовой.
Границы: улица Қыздарбекова дома N 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, улица Горем дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 30, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30а, улица Аэродромная дома N 1, 1а, 3, 5, 7, 11, 17, 29, 33, 26, 37, 41, 41а, улица Путейская дома N 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, улица Пролетарская дома N 1, 2, 2а, 4, 13, 15, 8, 12, 18, 31, 14а, 33, 29, 3, 9, 21, Казарма 931 км дома N 1, 3, 2, 4, 5, улица Орынбек Бекова дома N 1, 3, 7, 7а, 9, 2, 4, 5, 5а, 4а, 1а, 3а, 5б, 13, 15, 17, 27, 8, 10, 12, 10а, 33, 18, 37, 24, 26, 39, 41, 28, 32, 43, 45, 47, 48, улица К. Оспанова дома N 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3а, 4а, 6а, 4, 6, 9, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 27, 26, 28, 3, 30, 35, 38, 43, 40, 42, 48, 47, 49, 51, 53, 57, 25, 18а, 28а, 45, 7, 17, улица Мадиева дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, улица Акчатауская дома N 19, 16, 14, 13, 11, 9, 7, 5, 3, 2, 1, улица Баритова дома N 6, 1а, 1б, 12, 14, 1, 9, 36, 15, 17, 19, 21, 23, 50, 27, 54, 29, 31, 56, 60, 68, 35, 37, 72, 70, 11, 13, 25, 71, дом учителей N 1, улица Средняя дома N 1, 24, 30, 38, 40, 46, 47, 8, улица Станционная дома N 34, 30, 26, 24, 33, 31, 29, 17, 10, 8, 4, 5, 3, 2, 2а, 1, 6, улица Рабочая дома N 22, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 7, 9, 11, 17, 23, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 31, 42, 21, 28а, 33, 19, улица Железнодорожная дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица С. Оразаева дома N 21, 25, 22, 24, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 16, 15, 10, 9, 8, 11, 14, 13, 12, 7, 6, 5, 4, 1, 2, 3, 18, 20, 17, 19, улица Правда дома N 4а, 6, 7, 8, 17, улица Почтовая дома N 1, 2, 3, 4а, 5, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 6, 7, 14, улица Московский поселок дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13, дома Сельхозтехники дома начиная с N 1 по N 6, улица Целинная дома начиная с N 1 по 8.
Избирательный участок N 718
Центр: Аксарлинская основная школа.

Шекарасы: Станционная көшесі N 1 бастап N 15 дейінгі үйлер, Вокзальная көшесі N 1 бастап N 12 дейінгі үйлер.
N 719 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйі.
Шекарасы: Байсейт көшесі N 1 бастап N 40 дейінгі үйлер, Дия-қажы көшесі N 1 бастап N 33 дейінгі үйлер, Абай көшесі N 1 бастап N 20 дейінгі үйлер, Аралбаев көшесі N 1 бастап N 30 дейінгі үйлер, Карьерный көшесі N 1 үй, Торговая көшесі N 1 бастап N 10 дейінгі үйлер, Киров көшесі N 1 үй, Шоссейный көшесі N 1-2 үйлер, Больничный көшесі N 1 үй, Махметов көшесі N 1 бастап N 17 дейінгі үйлер, Школьный көшесі N 1 бастап N 10 дейінгі үйлер, Торговая көшесі N 1 бастап N 20 дейінгі үйлер, Садовая көшесі N 1, 2 үйлер, Сейфуллин көшесі N 1 бастап N 5 дейінгі үйлер, Бостандық көшесі N 1 үй, Смағұлов көшесі N 1-2 үйлер, Нұржанов көшесі N 1 бастап N 16 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі N 1 бастап N 6 дейінгі үйлер, Шахтер көшесі N 1, 2 үйлер, Восточная көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер, Степная көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер, Қазан көшесі N 1 бастап N 5 дейінгі үйлер, Стадионная көшесі N 1 бастап N 5 дейінгі үйлер, Әуезов көшесі N 1 бастап N 5 дейінгі үйлер, Байтұрсынов көшесі N 1, 2 үйлер.
N 720 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарылғап батыр атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Ақшатау кентінің Жарылғап батыр ауылы.
N 721 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарғалы негізгі мектебі.
Шекарасы: Ақшатау кентінің Қарғалы ауылы.
N 722 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шұғыла" мәдениет үйі.
Шекарасы: Абай көшесі N 1 бастап N 17 дейінгі үйлер, Ағыбай батыр көшесі N 1 бастап N 9 дейінгі үйлер, Алтынсарин көшесі N 1 бастап N 13 дейінгі үйлер, Әубәкіров көшесі N 1 бастап N 10 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі N 1 бастап N 5 дейінгі үйлер, Дүйсенбай көшесі N 1 бастап N 8 дейінгі үйлер, Елеген батыр көшесі N 1 бастап N 8 дейінгі үйлер, Жаманқара көшесі N 1 бастап N 5 дейінгі үйлер, Желтоқсан көшесі N 1 бастап N 8 дейінгі үйлер, Қазыбек би көшесі N 1 бастап N 21 дейінгі үйлер, Молдағұлова көшесі N 1 бастап N 7 дейінгі үйлер, Сарыарка көшесі N 1 бастап N 11 дейінгі үйлер, Сәтбаев көшесі N 1 бастап N 30 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі N 1 бастап N 23 дейінгі үйлер, Уәлиханов көшесі N 1 бастап N 20 дейінгі үйлер.
N 723 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ негізгі мектебі.
Шекарасы: Ақжал кентінің Қарабұлақ ауылы.
N 724 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл орта мектебі.
Шекарасы: Дорожная көшесі N 1 бастап N 10 дейінгі үйлер, Рудничная көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер, Советская көшесі N 1 үй, Труда көшесі N 1 үй, Фабричная көшесі N 1 үй, Школьная көшесі N 1 үй, Горняков көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер.
N 725 сайлау учаскесі
Орталығы: Жоғарғы Қайрақты орта мектебі.
Шекарасы: Төменгі Қайрақты ауылдық округінің Жоғарғы Қайрақты ауылы.
N 726 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйі.

Границы: улица Станционная дома начиная с N 1 по N 15, улица Вокзальная дома начиная с N 1 по N 12.
Избирательный участок N 719
Центр: Дом культуры.
Границы: улица Байсейт дома начиная с N 1 по N 40, улица Дия - Кажы дома начиная с N 1 по N 33, улица Абая дома начиная с N 1 по N 20, улица Аралбаева дома начиная с N 1 по N 30, улица Карьерный дом N 1, улица Торговый дома начиная с N 1 по N 10, улица Кирова N 1, улица Шоссейный дома с N 1-2, улица Больничный дом N 1, улица Махметова дома начиная с N 1 по N 17, улица Школьный дома начиная с N 1 по N 10, улица Торговый дома начиная с N 1 по N 20, улица Садовая дома N 1, 2, улица Сейфуллина дома начиная с N 1 по N 5, улица Бостандык дом N 1, улица Смагулова дома N 1-2, улица Нуржанова дома начиная с N 1 по N 16, улица Бейбитшилик дома начиная с N 1 по N 6, улица Шахтера дома N 1, 2, улица Восточная дома начиная с N 1 по N 4, улица Степная дома начиная с N 1 по N 4, улица Октября дома начиная с N 1 по N 5, улица Стадионная дома начиная с N 1 по N 5, улица Ауезова дома начиная с N 1 по N 5, улица Байтурсынова дома N 1, 2.
Избирательный участок N 720
Центр: Средняя школа имени Жарылгап батыра.
Границы: село Жарылгап батыра, поселка Акшатау.
Избирательный участок N 721
Центр: Каргалинская основная школа.
Границы: село Каргалы поселка Акшатау.
Избирательный участок N 722
Центр: Дом культуры "Шугыла".
Границы: улица Абая дома начиная с N 1 по N 17, улица Агыбай батыра дома начиная с N 1 по N 9, улица Алтынсарина дома начиная с N 1 по N 13, улица Аубакирова дома начиная с N 1 по N 10, улица Бейбитшилик дома начиная с N 1 по N 5, улица Дуйсенбая дома начиная с N 1 по N 8, улица Елеген батыра дома начиная с N 1 по N 8, улица Жаманкара дома начиная с N 1 по N 5, улица Желтоксан дома начиная с N 1 по N 8,улица Казыбек би дома начиная с N 1 по N 21, улица Молдагуловой дома начиная с N 1 по N 7, улица Сарыарка дома начиная с N 1 по N 11, улица Сатбаева дома начиная с N 1 по N 30, улица Сейфуллина дома начиная с N 1 по N 23, улица Уалиханова дома начиная с N 1 по N 20.
Избирательный участок N 723
Центр: Карабулакская основная школа
Границы: село Карабулак поселка Акжал
Избирательный участок N 724
Центр: Жамбылская средняя школа.
Границы: улица Дорожная дома начиная с N 1 по N 10, улица Рудничная дома начиная с N 1 по N 4, улица Советская дом N 1, улица Труда N 1, улица Фабричная дом N 1, улица Школьная дом N 1, улица Горняков дома начиная с N 1 по N 4.
Избирательный участок N 725
Центр: Верхняя Кайрактинская средняя школа.
Границы: село Верхнее Кайракты, Нижне Кайрактинского сельского округа.
Избирательный участок N 726
Центр: Дом культуры.

Шекарасы: Таңыбай батыр көшесі N 1 бастап N 53 дейінгі үйлер, К. Байсеитова көшесі N 1 бастап N 15 дейінгі үйлер, Т. Рысқұлов көшесі N  1 бастап N 48 дейінгі үйлер, Шашубай көшесі N 1 бастап N 32 дейінгі үйлер, Абай көшесі N 1 бастап N 35 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі N 1 бастап N 22 дейінгі үйлер, Қыздарбек көшесі N 1 бастап N 17 дейінгі үйлер, М. Мәметова көшесі N 1 бастап N 21 дейінгі үйлер, Б. Момышұлы көшесі N 1 бастап N 21 дейінгі үйлер, Мөлтекауданы көшесі N 1 бастап N 10 дейінгі үйлер, Мойынты кенті Ақбұлақ ауылы.
N 727 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйі.
Шекарасы: Речная көшесі N 1 бастап N 14 дейінгі үйлер, Горная көшесі N 1 бастап N 8 дейінгі үйлер, Западная көшесі N 1 бастап N 42 дейінгі үйлер, Вокзальная көшесі N 1 бастап N 23 дейінгі үйлер, Клубная көшесі N 1 бастап N 30 дейінгі үйлер, Школьная N 1 бастап N 23 дейінгі үйлер.
N 729 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйі.
Шекарасы: Ағыбай батыр көшесі N 1 бастап N 5 дейінгі үйлер, Айқымбеков көшесі N 1 бастап N 22 дейінгі үйлер, Бектұрсынов көшесі N 18 үй, Восточный көшесі N 13 үй, Жарылғап батыр көшесі N 1, 2 үйлер, Қанды қараша көшесі N 1 бастап N 8 дейінгі үйлер, Құлжанбеков көшесі N 1 бастап N 12 дейінгі үйлер.
N 730 сайлау учаскесі
Орталығы: Байғозы батыр атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қазанның 60 жылдығы көшесі N 1 бастап N 11 дейінгі үйлер, Гагарин көшесі N 1 бастап N 5 дейінгі үйлер, Интернациональная көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер, К. Мыңбаев көшесі N 1 бастап N 14 дейінгі үйлер, Комсомольская көшесі N 1 үй, Сейфуллин көшесі N 1 бастап N 14 дейінгі үйлер, Северная көшесі N 1 бастап N 5 дейінгі үйлер.
N 731 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйі.
Шекарасы: Кистафин көшесі N 1 бастап N 16 дейінгі үйлер, Көктіңкөлі көшесі N 1 бастап N 32 дейінгі үйлер, Новая көшесі N 1 бастап N 13 дейінгі үйлер, Сейфуллин N 1 бастап N 18 дейінгі үйлер, Садовая көшесі N 1 бастап N 32 дейінгі үйлер, Транспортная көшесі N 1 бастап N 26 дейінгі үйлер, Центральная көшесі N 1 бастап N 7 дейінгі үйлер, Төлек батыр көшесі N 1 бастап N 37 дейінгі үйлер.
N 732 сайлау учаскесі
Орталығы: Жыланды бастауыш мектебі.
Шекарасы: Байғозы батыр көшесі N 1 бастап N 18 дейінгі үйлер.
N 733 сайлау учаскесі
Орталығы: Алихан негізгі мектебі.
Шекарасы: Күшикбай батыр көшесі N 1 бастап, N 43 дейінгі үйлер, 43 разъезд N 1 бастап, N 9 дейінгі үйлер.
N 734 сайлау учаскесі
Орталығы: Разъез бастауыш мектебі.
Шекарасы: Көктіңкөлі ауылдық округінің Разъезд ауылы.
N 735 сайлау учаскесі
Орталығы: Ортау орта мектебі.
Шекарасы: Байғозы батыр көшесі N 1 бастап N 8 дейінгі үйлер, Ардагерлер көшесі N 1 бастап N 19 дейінгі үйлер, Теңдік көшесі N 1 бастап N 5 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі N 1 бастап N 6 дейінгі үйлер, Әубәкіров көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер, Еркіндік көшесі N 1 бастап N 3 дейінгі үйлер.
N 736 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйі.
Шекарасы: Тағылы ауылдық округінің Жұмыскер ауылы.
N 737 сайлау учаскесі
Орталығы: Кызылту негізгі мектебі.
Шекарасы: Тағылы ауылдық округінің Қызылту ауылы.
N 738 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйі.

Границы: улица Таныбай батыра дома начиная с N 1 по N 53, улица К. Байсеитовой дома начиная с N 1 по N 15, улица Т. Рыскулова дома начиная с N 1 по N 48, улица Шашубая дома начиная с N 1 по N 32, улица Абая дома начиная с N 1 по N 35, улица Сейфуллина дома начиная с N 1 по N 22, улица Кыздарбека дома начиная с N 1 по N 17, улица М. Маметовой дома начиная с N 1 по N 21, улица Б. Момышулы дома начиная с N 1 по N 21, улица Молтек ауданы дома начиная с N 1 по N 10, поселок Моинты село Акбулак.
Избирательный участок N 727
Центр: Дом культуры.
Границы: улица Речная дома начиная с N 1 по N 14, улица Горная дома начиная с N 1 по N 8, улица Западная дома начиная с N 1 по N 42, улица Вокзальная дома начиная с N 1 по N 23, улица Клубная дома начиная с N 1 по N 30, улица Школьная дома начиная с N 1 по N 23.
Избирательный участок N 729
Центр: Дом культуры.
Границы: улица Агыбая дома начиная с N 1 по N 5, улица Айкумбекова дома начиная с N 1 по N 22, улица Бектурсынова дом N 18, улица Восточный дом N 13, улица Жарылгап батыра дома N 1, 2, улица Канды караша дома начиная с N 1 по N 8, улица Кулжанбекова дома начиная с N 1 по N 12.
Избирательный участок N 730
Центр: Средняя школа имени Байгозы батыра.
Границы: улица 60 лет Октября дома начиная с N 1 по N 11, улица Гагарина дома начиная с N 1 по N 5, улица Интернациональная дома начиная с N 1 по N 4, улица К. Мынбаева дома начиная с N 1 по N 14, улица Комсомольская дом N 1, улица Сейфуллина дома начиная с N 1 по N 14, улица Северная дома начиная с N 1 по N 5.
Избирательный участок N 731
Центр: Дом культуры.
Границы: улица Кистафина дома начиная с N 1 по N 16, улица Коктинколи дома начиная с N 1 по N 32, улица Новая дома начиная с N 1 по N 13, улица Сейфуллина с N 1 по N 18, улица Садовая дома начиная с N 1 по N 32, улица Транспортная дома начиная с N 1 по N 26, улица Центральная дома начиная с N 1 по N 7, улица Толек батыра дома начиная с N 1 по N 37.
Избирательный участок N 732
Центр: Жыландинская начальная школа.
Границы: улица Байгозы батыра дома начиная с N 1 по N 18.
Избирательный участок N 733
Центр: Алиханская основная школа.
Границы: улица Кушикбай батыра дома начиная с N 1 по N 43, улица 43 разъезд дома начиная с N 1 по N 9.
Избирательный участок N 734
Центр: Разъездовская начальная школа.
Границы: Населенный пункт Разъезд Коктенкольского сельского округа.
Избирательный участок N 735
Центр: Ортауская средняя школа.
Границы: улица Байгозы батыра дома начиная с N 1 по N 8, улица Ардагерлер дома начиная с N 1 по N 19, улица Тендік дома начиная с N 1 по N 5, улица Сейфуллина дома начиная с N 1 по N 6, улица Аубакирова дома начиная с N 1 по N 4, улица Еркіндік дома начиная с N 1 по N 3.
Избирательный участок N 736
Центр: Дом культуры.
Границы: село Жумыскер Таглинского сельского округа.
Избирательный участок N 737
Центр: Кызылтуская основная школа.
Границы: село Кызылту Таглинского сельского округа.
Избирательный участок N 738
Центр: Дом культуры.

Шекарасы: Қ. Сәтбаев көшесі N 1 бастап N 12 дейінгі үйлер, Қадыр батыр көшесі N 1 бастап N 5 дейінгі үйлер, Абай көшесі N 1 бастап N 12 дейінгі үйлер, Жарылғап батыр көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер, К. Мақажанов көшесі N 1 бастап N 6 дейінгі үйлер, Дерипсал батыр көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер, М. Әуэзов көшесі N 1 бастап N 7 дейінгі үйлер, С. Сейфуллин көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер, Б. Орынбек көшесі N 1 бастап N 10 дейінгі үйлер, Аққошқар батыр көшесі N 1 бастап N 7 дейінгі үйлер, Құрманғазы көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер, Т. Рымбекұлы көшесі N 1 бастап N 4 дейінгі үйлер, Жәнібеков көшесі N 1 бастап N 6 дейінгі үйлер, К. Нұржанов көшесі N 1 бастап N 12 дейінгі үйлер, С. Ахметұлы көшесі N 1 бастап N 12 дейінгі үйлер, Қабанбай батыр көшесі N 1, 2 үйлер, Шортанбай жырау көшесі N 1 бастап N 5 дейінгі үйлер.
N 739 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйі.
Шекарасы: Новостройка көшесі N 1 бастап N 17 дейінгі үйлер, Южная көшесі N 1 бастап N 9 дейінгі үйлер, Школьная көшесі N 1 бастап N 31 дейінгі үйлер, Центральная көшесі N 1 бастап N 31 дейінгі үйлер, Садовая көшесі N 1 бастап N 21 дейінгі үйлер, Станционная көшесі N 1 бастап N 38 дейінгі үйлер.
N 740 сайлау учаскесі
Орталығы: М. Жапақов атындағы негізгі мектеп.
Шекарасы: Мамыр көшесі N 1 бастап N 27 дейінгі үйлер.
N 741 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркіндік орта мектебі.
Шекарасы: Мектеп көшесі N  1 бастап N 30 дейінгі үйлер, Қаражартас көшесі N 1 бастап N 47 дейінгі үйлер, Теміржолшылар көшесі N 1 бастап N 31 дейінгі үйлер.
N 788 сайлау учаскесі
Орталығы: "Мерей" кафесі.
Шекарасы: Тлеулин көшесі N 1 бастап N 115 дейінгі үйлер, Дербісәлі батыр көшесі N 1 бастап N 63 дейінгі үйлер, С. Сейфуллин көшесі N 64 бастап, N 220 дейінгі үйлер.
N 800 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжал негізгі мектебі.
Шекарасы: Әлімшайхы көшесі N 1 бастап N 8 дейінгі үйлер, Қасымжанов көшесі N 1 бастап N 5 дейінгі үйлер, Сарыарка көшесі N 1 бастап N 11 дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі N 1 бастап N 5 дейінгі үйлер.

Границы: улица К. Сатбаева дома начиная с N 1 по N 12, улица Кадыр батыра дома начиная с N 1 по N 5, улица Абая дома начиная с N 1 по N 12, улица Жарылгап батыра дома начиная с N 1 по N 4, улица К. Макажанова дома начиная с N 1 по N 6, улица Дерипсал батыра дома начиная с N 1 по N 4, ул. М. Ауэзова дома начиная с N 1 по N 7, улица С. Сейфуллина дома начиная с N 1 по N 4, улица Б. Орынбека дома начиная с N 1 по N 10, улица Аккошкар батыра дома начиная с N 1 по N 7, улица Курмангазы дома начиная с N 1 по N 4, улица Т. Рымбекулы дома начиная с N 1 по N 4, улица Жанибекова дома начиная с N 1 по N 6, улица К. Нуржанова дома начиная с N 1 по N 12, улица С. Ахметулы дома начиная с N 1 по N 12, улица Кабанбай батыра дома N 1, 2, улица Шортанбай батыра дома начиная с N 1 по N 5.
Избирательный участок N 739
Центр: Дом культуры.
Границы: улица Новостройка дома начиная с N 1 по N 17, улица Южная дома начиная с N 1 по N 9, улица Школьная дома начиная с N 1 по N 31, улица Центральная дома начиная с N 1 по N 31, улица Садовая дома начиная с N 1 по N 21, улица Станционная дома начиная с N 1 по N 38,
Избирательный участок N 740
Центр: Основная школа, имени М. Жапакова.
Границы: улица Мамыра дома начиная с N 1 по N 27.
Избирательный участок N 741
Центр: Еркиндикская средняя школа.
Границы: улица Мектеп дома начиная с N 1 по N 30, улица Каражартас дома начиная с N 1 по N 47, улица Темиржолшылар дома начиная с N 1 по N 31.
Избирательный участок N 788
Центр: Кафе "Мерей".
Границы: улица Тлеулина дома начиная с N 1 по N 115, улица Дербисалы дома начиная с N 1 по N 63, улица Сейфуллина дома начиная с N 64 по N 220.
Избирательный участок N 800
Центр: Акжалская основная школа.
Границы: улица Алимшайхы дома начиная с N 1 по N 8, улица Касымжанова дома начиная с N 1 по N 5, улица Сарыарка дома начиная с N 1 по N 11, улица Жамбула дома начиная с N 1 по N 5.