Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша, облыстық және аудандық мәслихат депутаттығына үміткерлердің сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын анықтау туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 23/01 қаулысы. Қарағанды облысы Шет ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 желтоқсанда N 8-17-128 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 13 наурыздағы № 18/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданының әкімдігінің 13.03.2024 № 18/01 қаулысымен (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес Шет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша, облыстық және аудандық мәслихат депутаттығына үміткерлердің сайлаушылармен кездесуі үшін 1 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (С. Садыбеков – келісім бойынша) үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 2 қосымшаға сәйкес орындар анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Ж. Қауымбаевқа жүктелсін.

Об определении мест для размещения агитационных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и районного маслихатов
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 14 декабря 2011 года N 23/01. Зарегистрировано Управлением юстиции Шетского района Карагандинской области 27 декабря 2011 года N 8-17-128. Утратило силу постановлением акимата Шетского района Карагандинской области от 13 марта 2024 года № 18/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шетского района Карагандинской области от 13.03.2024 № 18/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить помещения для встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и районного маслихатов согласно приложению 1.
2. Совместно с районной избирательной комиссией (Садыбеков С. - по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кауымбаева А.Ж.

4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді.
Шет ауданының әкімі
Р. Әбдікеров
Шет ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
N 23/01 қаулысына 1 қосымша
Шет ауданы бойынша сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайлардың мекен-жайлары
Елді мекен атауы
Үй-жайлардың мекен-жайы
Жалпы көлемі
1
2
3
Ақсу–Аюлы
"Ақсу-Аюлы" мейрамханасы, Шортанбай жырау көшесі, 20 (келісім бойынша)
250
Ақадыр
"Аэлита" кафесі, Абай даңғылы, 16 (келісім бойынша)
250
"Жансая" кафесі, Тәуелсіз Қазақстан көшесі, 10 "А" (келісім бойынша)
250
Ақжал
"Ақжал" тойханасы, С. Сейфуллин көшесі, 11 "А" (келісім бойынша)
250
Ақшатау
Аралбай көшесіндегі тойхана, (келісім бойынша)
100
Ақой
"Атасу" асханасы, Қазыбек би көшесі, 20 (келісім бойынша)
100
Ақшоқы
Ауылдық пошта, Болашақ көшесі, 30 (келісім бойынша)
60
Батық
Ауылдық пошта, Абай көшесі, 62 (келісім бойынша)
80
Бұрма
"Үміт" шаруа қожалығының шеберханасы, Ауылдың орталық көшесі (келісім бойынша)
80
Босаға
Жеке кәсіпкер Е. Ихашевтің үй-жайы, Қандықараша көшесі, 17 (келісім бойынша)
50
Дария
Жеке кәсіпкер Д. Бейсековтың үй-жайы, Б. Момышұлы көшесі, 20 (келісім бойынша)
60
Кеншоқы
Жеке кәсіпкер Ә. Ергинбаевтың үй-жайы, Мұқанов көшесі, 12 (келісім бойынша)
50
Көктіңкөлі
"Дастархан" кафесі С. Сейфуллин көшесі, 5 (келісім бойынша)
150
Красная Поляна
"Красная Поляна" шаруа қожалығының офисі (Ковальчук Н.) Комаров көшесі, 35 (келісім бойынша)
100
Киікті
"Ерасыл" дүкені Вокзальная көшесі, 1/2 (келісім бойынша)
60
Қызылтау
Жеке кәсіпкер Ғ. Хамитовтың үй-жайы, 60 лет Октября көшесі, 17 (келісім бойынша)
60
Мойынты
Жеке кәсіпкер М. Жұмажановтың үй-жайы, Таныбай батыр көшесі, 15 (келісім бойынша)
50
Нұраталды
"Қосжан" шаруа қожалығының кафесі, Б. Байзақов көшесі, 27 (келісім бойынша)
200
Ортау
Жеке кәсіпкер Д. Досановтың үй-жайы, С. Сейфуллин көшесі, 4 (келісім бойынша)
60
С. Сейфуллин атындағы кент
"Бірлік" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мәжіліс залы, Бейбітшілік көшесі, 38 (келісім бойынша)
150
Талды
"Аружан" тойханасы, Д. Смайлов көшесі, 17 (келісім бойынша)
150
Тағылы
"Зарина" тойханасы, Т. Бегельдинов көшесі, 2 (келісім бойынша)
150
Төменгі Қайрақты
"Бота" кафесі, Қ. Мұқажанов көшесі, 12 (келісім бойынша)
50
Үңірек
Жеке кәсіпкер Ж. Бейсембаеваның үй-жайы, Үңірек көшесі, 28 (келісім бойынша)
60
Өспен
"Жайнар" тойханасы, Центральная көшесі, 6 (келісім бойынша)
150
Шет ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
N 23/01 қаулысына 2 қосымша
Шет ауданы бойынша баспа материалдарды орналастыру орындарының орналасуы
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін
1
2
Ақсу–Аюлы
Шортанбай жырау көшесіндегі тақта
Ақадыр
Абай даңғылындағы N 44 үйдің жанындағы тақта,
Абай даңғылындағы "Айдос", "Орталық" дүкендері алдындағы тақта
Ақжал
"Мақсат" дүкенінің алдындағы стенд, С. Сейфуллин көшесі, 8
"Нова-Цинк" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің N 1 бақылау өткізу бекетінің қабырғасы,
Пошта ғимаратының қабырғасы
Ақшатау
"Ернұр" дүкенінің қабырғасы, Аралбай көшесі, 7
"Береке" дүкенінің қабырғасы, Абай көшесі, 38
Ақой
"Тоқбай" дүкенінің қабырғасы, Школьная көшесі, 4
Ақшоқы
Болашақ көшесіндегі тақта
Батық
"Гүлжібек" дүкенінің қабырғасы, Абай көшесі, 43
Бұрма
"Гүлмира" дүкенінің қабырғасы, Центральная көшесі, 26
Жеке кәсіпкер С. Камзиннің дүкенінің қабырғасы, Строительная көшесі, 6
Босаға
Е. Құлжанбеков көшесіндегі тақта
Дәрия
"Сымбат" дүкенінің қабырғасы, М. Әуезов көшесі, 23
"Гүлназ" дүкенінің қабырғасы, С. Сейфуллин көшесі, 1
Кеншоқы
С. Мұқанов көшесіндегі тақта
Көктіңкөлі
"Дастархан" кафесі ғимаратының қабырғасы, С. Сейфуллин көшесі, 5
Красная Поляна
Комаров көшесіндегі N 37 үйдің қабырғасы,
Пошта ғимаратының қабырғасы, Комаров көшесі, 20
Киікті
Вокзал жанындағы тақталар
Қызылтау
С. Сейфуллин көшесіндегі тақта
Мойынты
Вокзал жанындағы тақталар
Нұраталды
"Сән" дүкенінің қабырғасы, Б. Байзақов көшесі, 17
"Гүлденсін" дүкенінің қабырғасы, Б. Байзақов көшесі, 7
Ортау
Жеке кәсіпкер Д. Досановтың ғимаратының қабырғасы, С. Сейфуллин көшесі, 4
С. Сейфуллин атындағы кент
С. Сейфуллин көшесіндегі тақта
Талды
"Аружан" тойханасы ғимаратының қабырғасы, Д. Смайлов көшесі, 17
Тағылы
Д. Мысалбек көшесі, "Тұрар" дүкенінің қабырғасы
Төменгі Қайрақты
"Бота" кафесі ғимаратының қабырғасы, Қ. Мұқажанов көшесі, 12
Үңірек
Бейбітшілік көшесіндегі тақта
Өспен
"Аюбай" дүкенінің қабырғасы, Школьная көшесі, 22

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Шетского района
Р. Абдикеров
Приложение 1
к постановлению акимата
Шетского района
от 14 декабря 2011 года N 23/01
Адреса помещений для встреч с избирателями по Шетскому району
Наименование населенного пункта
Адреса помещений
Общая площадь
1
2
3
Аксу–Аюлы
Ресторан "Аксу-Аюлы", улица Шортанбай жырау, 20 (по согласованию)
250
Агадырь
Кафе "Аэлита", проспект Абая, 16 (по согласованию)
250
Кафе "Жансая", улица Тәуелсіз Қазақстан, 10 "А" (по согласованию)
250
Акжал
Тойхана "Акжал", улица С. Сейфуллина, 11 "А" (по согласованию)
250
Акшатау
Тойхана по улице Аралбая (по согласованию)
100
Акой
Столовая "Атасу", улица Казыбек би, 20 (по согласованию)
100
Акшокы
Сельская почта, улица Болашак, 30 (по согласованию)
60
Батык
Сельская почта, улица Абая, 62 (по согласованию)
80
Бурма
Мастерская крестьянского хозяйства "Үміт", Центральная улица села (по согласованию)
80
Босага
Помещение индивидуального предпринимателя Е. Ихашева, улица Кандыкараша, 17 (по согласованию)
50
Дария
Помещение индивидуального предпринимателя Д. Бейсековой, улица Б. Момышулы, 20 (по согласованию)
60
Кеншокы
Помещение индивидуального предпринимателя А. Ергинбаева, улица Муканова, 12 (по согласованию)
50
Коктинколи
Кафе "Дастархан", улица С. Сейфуллина, 5 (по согласованию)
150
Красная Поляна
Офис крестьянского хозяйства "Красная Поляна" (Ковальчук Н.) улица Комарова, 35 (по согласованию)
100
Киик
Магазин "Ерасыл", улица Вокзальная, 1/2 (по согласованию)
60
Кызылтау
Помещение индивидуального предпринимателя Г. Хамитова, улица 60 лет Октября, 17 (по согласованию)
60
Мойынты
Помещение индивидуального предпринимателя М. Жумажанова, улица Таныбай батыра, 15 (по согласованию)
50
Нураталды
Кафе крестьянского хозяйства "Қосжан", улица Б. Байзақова, 27 (по согласованию)
200
Ортау
Помещение индивидуального предпринимателя Д. Досанова, улица С. Сейфуллина, 4 (по согласованию)
60
Поселок имени С. Сейфуллина
Актовый зал товарищества с ограниченной ответственностью "Бірлік", улица Бейбітшілік, 38 (по согласованию)
150
Талды
Тойхана "Аружан", улица Д. Смайлова, 17 (по согласованию)
150
Тагылы
Тойхана "Зарина", улица Т. Бегельдинова, 2 (по согласованию)
150
Нижнее Кайракты
Кафе "Бота", улица К. Мукажанова, 12 (по согласованию)
50
Үнирек
Помещение индивидуального предпринимателя Ж. Бейсембаевой, улица Үңірек, 28 (по согласованию)
60
Успен
Тойхана "Жайнар", улица Центральная, 6 (по согласованию)
150
Приложение 2
к постановлению акимата
Шетского района
от 14 декабря 2011 года N 23/01
Дислокация мест для размещения агитационных печатных материалов по Шетскому району
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
2
Аксу–Аюлы
Щит по улице Шортанбай жырау
Агадырь
Щит возле дома N 44 по проспекту Абая
Щит возле магазинов "Айдос", "Орталық" по проспекту Абая
Акжал
Стенд перед магазином "Мақсат", улица С. Сейфуллина, 8
Стена контрольного пункта N 1 товарищества с ограниченной ответственностью "Нова-Цинк",
Стена здания почты
Акшатау
Стена магазина "Ернұр", улица Аралбая, 7
Стена магазина "Береке", улица Абая, 38
Акой
Стена магазина "Тоқбай", улица Школьная, 4
Акшокы
Щит по улице Болашак
Батык
Стена магазина "Гүлжібек", улица Абая, 43
Бурма
Стена магазина "Гүлмира", улица Центральная, 26
Стена магазина индивидуального предпринимателя С. Камзина, улица Строительная, 6
Босага
Щит по улице Е. Кулжанбекова
Дария
Стена магазина "Сымбат", улица М. Әуезова, 23
Стена магазина "Гүлназ", улица С. Сейфуллина, 1
Кеншокы
Щит по улице С. Муканова
Коктинколи
Стена здания кафе "Дастархан", улица С. Сейфуллина, 5
Красная Поляна
Стена дома N 37 по улице Комарова,
Стена здания почты, улица Комарова, 20
Киик
Щиты возле вокзала
Кызылтау
Щит по улице С. Сейфуллина
Мойынты
Щиты возле вокзала
Нураталды
Стена магазина "Сән", улица Б. Байзақова, 17
Стена магазина "Гүлденсін", улица Б. Байзақова, 7
Ортау
Стена здания индивидуального предпринимателя Д. Досанова, улица С. Сейфуллина, 4
Поселок имени С. Сейфуллина
Щит по улице С. Сейфуллина
Талды
Стена здания тойханы "Аружан", улица Д. Смайлова, 17
Тагылы
Стена магазина "Тұрар", улица Д. Мысалбека
Нижнее Кайракты
Стена здания кафе "Бота", улица К. Мұқажанова, 12
Унирек
Щит по улице Бейбітшілік
Успен
Стена магазина "Аюбай", улица Школьная, 22