Приозерск қаласы халқының нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 9 наурыздағы N 5/14 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 наурызда N 8-4-226 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 тамыздағы N 30/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 25.08.2016 N 30/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, еңбек рыногындағы жағдайды есепке ала отырып, жұмыспен қамту саясатын іске асыру және жұмыспен қамту саласында қосымша мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз ету мақсатында, Приозерск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Приозерск қаласы халқының нысаналы топтарға жататын адамдардың келесі қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт жұмыс істемейтін адамдар (1 жылдан астам);
2) Приозерск қаласының ұйымдарының, кәсіпорындарының, мекемелерінің санының немесе штатының қысқартылуына байланысты босатылған адамдар;
3) 50 жастан асқан ерлер мен әйелдер.
2. "Приозерск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (З.А. Медетбекова) нысаналы топтарға жататын адамдарға жұмысқа орналасуға көмек көрсетсін.
3. Приозерск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 26 мамырдағы N 13/6 "Приозерск қаласы халқының нысаналы топтарға жататын адамдарын қосымша тізбесін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-4-148 тіркелген, 2009 жылдың 03 шілдедегі "Приозерский вестник" N 16 газетінде жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ә. Қазиеваға жүктелсін.
5. Осы қаулының алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енеді.
Приозерск қаласының әкімі
Е. Өтешев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Приозерск
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 9 марта 2011 года N 5/14. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 16 марта 2011 года N 8-4-226. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 25 августа 2016 года N 30/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 25.08.2016 N 30/5.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях реализации политики занятости с учетом ситуации на рынке труда и обеспечения дополнительных государственных гарантий в сфере занятости, акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить следующий дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения города Приозерск:
1) лица, длительно не работающие (более 1 года);
2) лица, освобождаемые в связи с сокращением численности или штата организаций, предприятий, учреждений города Приозерск;
3) мужчины и женщины старше 50 лет.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Приозерск" (Медетбековой З.А.) оказать содействие в трудоустройстве лиц отнесенных к целевым группам.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Приозерск от 26 мая 2009 года N 13/6 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Приозерск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-148, опубликованное в газете "Приозерский вестник" N 16 от 03 июля 2009 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Казиеву Б.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие после его первого официального опубликования.
Аким города Приозерск
Е. Утешев