Нысаналы мақсат пен пайдалану тәртібі бойынша аумақтар анықталып Приозерск қаласының жерін аймақтандыру сызбасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы N 237/38 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 мамырда N 8-4-232 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нысаналы мақсат пен пайдалану тәртібі бойынша аумақтар анықталып Приозерск қаласының жерін аймақтандыру сызбасы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессияның төрағасы                         О. Әйтбенбетов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Е. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Приозерск қаласының "Жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ С. Бұқпантаев
25 мамыр 2011 жыл
Приозерск қалалық мәслихатының
2011 жылғы 30 наурыздағы XXXVIII
сессиясының N 237/38 шешіміне
қосымша

Об утверждении cхемы зонирования земель города Приозерск с определением территорий по целевому назначению и режиму использованию
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 30 марта 2011 года N 237/38. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 3 мая 2011 года за N 8-4-232
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования земель города Приозерск с определением территорий по целевому назначению и режиму использованию согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        О. Айтбенбетов
Секретарь городского маслихата             Е. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждение "Отдел земельных
отношении" города Приозерск
________________ С. Букпантаев
25 марта 2011 год
Приложение
к решению XXXVIII сессии
Приозерского городского маслихата
от 30 марта 2011 года N 237/38