Интернат ұйымдарының жасы кәмелетке толмаған түлектерін және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 15 қыркүйектегі N 33/1 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 қазанда N 8-4-244 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 3 қазандағы № 27/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 03.10.2013 № 27/04 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 4 бабының 2 тармағының 5) тармақшасына, 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 5–5) тармақшасы мен 5–6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Приозерск қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Барлық меншік түріндегі ұйымдар, мекемелер мен кәсіпорындар интернат ұйымдарының жасы кәмелетке толмаған түлектерін және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына жыл сайынғы квота белгілесін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ә. Қазиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Приозерск қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                          Т. Досаев

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 15 сентября 2011 года N 33/1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 5 октября 2011 года N 8-4-244. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 3 октября 2013 года № 27/04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 03.10.2013 № 27/04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 4, пунктом 2 статьи 5, подпунктом 5–5) и подпунктом 5–6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям, учреждениям и предприятиям всех форм собственности установить ежегодную квоту рабочих мест для трудоустройства несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Приозерск Казиеву Б.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Приозерск                     Т. Досаев