Приозерск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 219/34 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 19 қыркүйектегі N 296/43 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қазанда N 8-4-245 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 219/34 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-220 болып тіркелген, 2011 жылғы 04 ақпандағы N 014 (766) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), оған Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы N 236/38 "Приозерск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 219/34 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-231 болып тіркелген, 2011 жылғы 06 мамырдағы N 09 (218) "Приозерский вестник" газетінде жарияланған), Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 01 маусымдағы N 257/40 "Приозерск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 219/34 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-237 болып тіркелген, 2011 жылғы 12 шілдедегі N 14 (223) "Приозерский вестник" газетінде жарияланған) өзгерістер мен толықтыру енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2110053" сандары "2106665" сандарына ауыстырылсын;
"105653" сандары "109268" сандарына ауыстырылсын;
"442" сандары "742" сандарына ауыстырылсын;
"1123" сандары "2482" сандарына ауыстырылсын;
"1940597" сандары "1931935" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2126075" сандары "2122687" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Ө. Көбенов
Қалалық мәслихат
хатшысы
Е. Омаров
Приозерск қалалық мәслихатының
2011 жылғы 19 қыркүйектегі
XXXXIII сессиясының N 296/43 шешіміне
1 қосымша
Приозерск қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXXIV сессиясының N 219/34 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кiрiстер

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 219/34 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 19 сентября 2011 года N 296/43. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 10 октября 2011 года за N 8-4-245. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 219/34 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-220, опубликовано в газете "Взгляд на события" N 014 (766) от 04 февраля 2011 года), в которое внесены изменения решением Приозерского городского маслихата от 30 марта 2011 года N 236/38 "О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 219/34 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-231, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 09 (218) от 06 мая 2011 года), решением Приозерского городского маслихата от 01 июня 2011 года N 257/40 "О внесении изменений и дополнения в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 219/34 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-237, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 14 (223) от 12 июля 2011 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2110053" заменить цифрами "2106665";
цифры "105653" заменить цифрами "109268";
цифры "442" заменить цифрами "742";
цифры "1123" заменить цифрами "2482";
цифры "1940597" заменить цифрами "1931935";
в подпункте 2):
цифры "2126075" заменить цифрами "2122687";
2) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
О. Кобенов
Секретарь городского
маслихата
Е. Омаров
Приложение 1
к решению XXXXIII сессии
Приозерского городского маслихата
от 19 сентября 2011 года N 296/43
Приложение 1
к решению XXXIV сессии
Приозерского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 219/34
Городской бюджет на 2011 год
Категория
сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

2874
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2874
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
2874
Достық 7 көшесі тұрғын үй құрылысы бойынша ЖСҚ (жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде)
2500
БСА 38а мекен-жайы бойынша техникалық сүйемелдеу
374

2874
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2874
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
2874
ПСД на строительство жилья по ул. Достык, 7 (софинансирование в рамках Программы занятости 2020)
2500
Техсопровождение строительства по адресу БСА, 38а
374