2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы N 330 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 20 желтоқсанда N 4282 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 1-03-11/29М хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 22.01.2013 N 1-03-11/29М хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет 12 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 116 714 328 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 749 832 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 944 807 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 400 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 107 008 289 мың теңге;
2) шығындар – 120 530 360 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 976 826 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 2 695 176 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 718 350 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 460 500 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 460 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -6 253 358 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 253 358 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.10.30 N 55 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.14 N 77 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандар мен Қызылорда қаласының бюджеттерінен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей болып белгіленсін:
жеке табыс салығы: аудандар бюджеттерінен – 0 пайызға, Қызылорда қаласының бюджетінен – 50 пайызға;
әлеуметтік салық аудандар бюджеттерінен – 10 пайызға, Қызылорда қаласының бюджетінен – 57,3 пайызға.
3. Аудандар мен Қызылорда қаласының бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемі 29 895 862 мың теңге болып белгіленсін, оның ішінде:
мың теңге
Арал ауданы

Об областном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Кызылординского областного маслихата от 06 декабря 2011 года N 330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 декабря 2011 года за N 4282. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 22 января 2013 года N 1-03-11/29М)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 22.01.2013 N 1-03-11/29М).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 116 714 328 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 749 832 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 944 807 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 400 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 107 008 289 тысяч тенге;
2) затраты – 120 530 360 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 976 826 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 2 695 176 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 718 350 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 460 500 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 460 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 253 358 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 253 358 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Кызылординской области от 30.10.2012 N 55 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылординской области от 26.11.2012 N 59 (вводится в действие с 01.01.2012); от 14.12.2012 N 77 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Определить нормативы распределения доходов в областной бюджет с бюджетов районов и города Кызылорды в следующих размерах:
индивидуальный подоходный налог с бюджетов районов – 0%, с бюджета города Кызылорды – 50%;
социальный налог с бюджетов районов – 10%, с бюджета города Кызылорды – 57,3%.
3. Установить объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджетам районов и города Кызылорды в сумме 29 895 862 тысяч тенге, в том числе:
тысяч тенге
Аральский район

3) білім беру ұйымдарында балалардың құқығын қорғау жөніндегі инспекторлардың ұстау шығындарына – 7 205 мың теңге;
4) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүниежүзілік соғысы кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға біржолғы материалдық көмекке – 19 739 мың теңге;
5) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке – 365 838 мың теңге;
6) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуге – 2 551 477 мың теңге;
7) абаттандыруға – 1 349 395 мың теңге;
8) тұрмысы төмен отбасыларынан шыққан жоғары, орта арнаулы оқу орындарының және кәсіптік лицейлердің күндізгі нысанында оқитын студенттері мен оқушыларының қоғамдық автокөліктерде жеңілдікпен жүру шығындарына 59 083 мың теңге;
9) Арал аудандық мәдениет үйі жаңадан салынған ғимаратқа көшуіне байланысты ұстау шығындарына қосымша – 17 288 мың теңге;
10) Қызылорда қалалық мәдени-демалыс паркіне аттракциондар сатып алуға және орнатуға – 209 616 мың теңге;
11) Жалағаш ауданы бюджетінің жылдық кіріс көзі болжамының орындалмауы күтілуіне байланысты – 155 155 мың теңге.
2012 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады;
12) Шиелі ауданы "Ботабай" учаскесіндегі Сырдария өзені арқылы өтетін қалқымалы көпірді күрделі жөндеу және қалпына келтіруге – 57 767 мың теңге;
13) Арал ауданы Арал қаласындағы өнер мектебі ғимаратын күрделі жөндеуге – 35 447 мың теңге;
14) N 1 Макаренко атындағы жетім және ата-аналарынан қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған мектеп-интернатының бөлінуіне сәйкес Қызылорда қаласына жалпы орта білім беру мектебін құру үшін ұстауға – 17 082 мың теңге;
15) Қызылорда қаласының магистралдық жылу жүйелерін күрделі жөндеуге – 207 529 мың теңге;
16) Қызылорда қаласында айналмалы жол құрылысын салу үшін жер телімдерін сатып алуға – 15 200 мың теңге;
17) Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі және Бұхарбай батыр елді мекенінің Бұхарбай батырдың 200-жылдық мерейтойын тойлауына байланысты мәдениет үйілерінің ғимаратын күрделі жөндеуге - 101 922 мың теңге;
18) жаңадан іске қосылатын мектептердің ұстауға – 54 930 мың теңге;
19) жаңадан іске қосылатын мәдениет объектілерінің ұстауға – 12 989 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ 12) тармақшамен толықтырылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.01.25 N 10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.04.05 N 28 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.07.17 N 42 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.10.30 N 55 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

3) на содержание инспекторов по охране прав детей в организациях образования – 7 205 тысяч тенге;
4) на выплату единовременной материальной помощи на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, бывшему несовершеннолетнему узнику концлагерей, вдовам воинов погибшим в годы Великой Отечественной войны, невступившим в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей в период Второй мировой войны лицам, награжденным орденами и медалями бывшего СССР, за самоотверженный труд и безупречное выполнение воинских обязанностей в тылу в годы Великой Отечественной войны – 19 739 тысяч тенге;
5) на выплату социальной помощи по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее 6 месяцев – 365 838 тысяч тенге;
6) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) – 2 551 477 тысяч тенге;
7) на благоустройство – 1 349 395 тысяч тенге;
8) на льготный проезд на городском общественном автотранспорте студентам и учащимся высших, среднеспециальных учебных заведений и профессиональных лицеев, обучающимся на дневном отделении из малообеспеченных семей в сумме 59 083 тысяч тенге;
9) на содержание Аральского районного дома культуры в связи с переездом в новое здание в сумме 17 288 тыс тенге;
10) на приобретение и установку атракционов в городском парке культуры и отдыха города Кызылорда в сумме 209 616 тыс тенге;
11) в связи с ожидаемым неисполнением доходной части бюджета Жалагашского района в сумме 155 155 тыс тенге;
12) на капитальный ремонт и восстановление понтонного моста через реку Сырдария на участке "Ботабай" Шиелийского района – 57 767 тысяч тенге;
13) на капитальный ремонт здания школы искуств в городе Аральск Аральского района – 35 447 тысяч тенге;
14) на содержание вновь создаваемой общеобразовательной школы в городе Кызылорда в связи с разделением школы-интерната для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей N1 имени Макаренко – 17 082 тысяч тенге;
15) на капитальный ремонт тепловых магистральных сетей города Кызылорды – 207 529 тысяч тенге;
16) на выкуп земельных участков для строительства объездной дороги города Кызылорда – 15 200 тысяч тенге;
17) на капитальный ремонт зданий домов культуры в поселке Жалагаш и населенном пункте Бухарбай батыр Жалагашского района в связи с празднованием 200-летия Бухарбай батыра – 101 922 тысяч тенге;
18) на содержание вновь вводимых школ – 54 930 тысяч тенге;
19) на содержание вновь вводимых объектов культуры – 12 989 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено подпунктом 12 в соответствии с решением маслихата Кызылординской области от 25.01.2012 N 10 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылординской области от 05.04.2012 N 28 (вводится в действие с 01.01.2012); от 17.07.2012 N 42 (вводится в действие с 01.01.2012); от 30.10.2012 N 55 (вводится в действие с 01.01.2012).

4-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 1 850 468 мың теңге;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге – 95 993 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 97 625 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 100 313 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға – 500 964 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 39 730 мың теңге;
медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға – 3 806 мың теңге;
эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге – 296 739 мың теңге;
әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру мамандарға – 106 247 мың теңге;
тұрғын үй көмегін көрсетуге – 4 687 мың теңге;
облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 478 892 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру үшін ауылдық (селолық) округтарды жайластыруға - 54 382 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 319 831 мың теңге;
қоныс аударуға субсидия беруге - 9 396 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 108 889 мың теңге;
жастар практикасына – 171 074 мың теңге;"
коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді дамытуға – 456 197 мың теңге;
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 15 026 мың теңге.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларының бөлінісі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2011.12.23 N 342 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.03.28 N 16 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.10.30 N 55 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и города Кызылорды в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 1 850 468 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 95 993 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 97 625 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 100 313 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 500 964 тысяч тенге;
на введение стандартов специальных социальных услуг – 39 730 тысяч тенге;
на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях – 3 806 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 296 739 тысяч тенге;
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов – 106 247 тысяч тенге;
на оказание жилищной помощи – 4 687 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения – 478 892 тысяч тенге;
на обустройство аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 54 382 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020:
частичное субсидирование заработной платы – 319 831 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 9 396 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 108 889 тысяч тенге;
молодежную практику – 171 074 тысяч тенге;
на ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов – 456 197 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" – 15 026 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется постановлением акимата Кызылординской области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением  маслихата Кызылординской области от 23.12.2011 N 342 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылординской области от 28.03.2012 N 16 (вводится в действие с 01.01.2012); от 30.10.2012 N 55 (вводится в действие с 01.01.2012); от 26.11.2012 N 59 (вводится в действие с 01.01.2012).

5. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар және қала бюджеттерінен трансферттердің түсімдері қаралсын:
мәслихат аппараттарынан тексеру комиссиясының таратылуына байланысты 33 979 мың теңге;
Аудандардың және Қызылорда қаласы бюджеттерінен трансферттер түсімінің сомасын бөлінуі облыс әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
2011 жылы республикалық және облыстық бюджеттерінен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомасы 721 256 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді- Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.01.25 N 10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.05 N 28 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне:
1) мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорын дамытуға – 515 297 мың теңге;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 286 713 мың теңге;
3) сумен жабдықтау жүйесін және су бұру жүйелерін дамытуға – 185 891 мың теңге;
4) коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 295 684 мың теңге;
5) жарықтандыруға – 14 472 мың теңге;
6) алынып тасталды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.07.17  N 42 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7) спорт объектілерін дамытуға – 237 728 мың теңге;
8) көлік инфрақұрылымын дамытуға – 80 262 мың теңге;
8-1) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында 2011 құрылысы басталған Қызылорда қаласындағы 60 пәтерлік тұрғын үй құрылысын аяқтауға - 72 434 мың теңге;
8-2) жылу энергетикалық жүйені дамытуға – 41 041 мың теңге.
2012 жылға арналған нысаналы даму трансферттердің бөлінуі облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады;
8-3) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында Қызылорда қаласында 30 пәтерлі тұрғын үйді қоса қаржыландыруға – 15 000 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.01.25 N 10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.05 N 28 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.07.17 N 42 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.10.30 N 55 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттері қаралғаны ескерілсін:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға - 1 500 000 мың теңге;

5. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год поступления трансфертов из бюджетов районов и города Кызылорды в связи:
с упразднением ревизионных комиссий аппаратов районных и городского маслихатов в сумме 33979 тысяч тенге.
Поступления в областной бюджет указанных сумм трансфертов из районных бюджетов и бюджета города Кызылорды определяются на основании постановления акимата области.
с неиспользованием (недоиспользованием) целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов, выделенных в 2011 году в сумме 721 256 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылординской области от 25.01.2012 N 10 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.04.2012 N 28 (вводится в действие с 01.01.2012).
6. Распределение целевых трансфертов на развитие бюджетам районов и города Кызылорды на 2012 год определяется постановлением акимата области:
1) на развитие государственного жилищно-коммунального фонда – 515 297 тысяч тенге;
2) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 286 713 тысяч тенге;
3) на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 185 891 тысяч тенге;
4) на развитие коммунального хозяйства – 295 684 тысяч тенге;
5) на освещение – 14 472 тысяч тенге;";
6) исключен решением маслихата Кызылординской области от    17.07.2012 N 42 (вводится в действие с 01.01.2012).
7) на развитие объекта спорта – 237 728 тысяч тенге;
8) на развитие транспортной инфраструктуры – 80 262 тысяч тенге;
8-1) на завершение строительства 60 квартирного жилого дома в городе Кызылорда, начатого в 2011 году в рамках Программы занятости 2020 – 72 434 тысяч тенге;
8-2) на развитие теплоэнергетической системы – 41 041 тысяч тенге;
8-3) на софинансирование строительства 30 квартирного жилого дома в городе кызылорда в рамках Программы занятости 2020 – 15 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылординской области от 25.01.2012 N 10 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылординской области от 05.04.2012 N 28 (вводится в действие с 01.01.2012); от 17.07.2012 N 42 (вводится в действие с 01.01.2012); от 30.10.2012 N 55 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов и города Кызылорды в следующих размерах:
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 500 000 тысяч тенге;

мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 1 373 042 мың теңге;
сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға – 2 210 765 мың теңге;
елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 1 922 023 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 410 499 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 365 115 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға:
қызметтік тұрғын үйді салуға және (немесе) сатып алуға – 619 200 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға – 167 200 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға – 379 471 мың теңге.
Аталған нысаналы даму трансферттер сомаларының бөлінісі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2011.12.23 N 342 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.03.28 N 16 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.05.08 N 31 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6-2. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде кредиттері қаралғаны ескерілсін:
тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 512 000 мың теңге;
мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін - 698 976 мың теңге;
кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге – 500 000 мың теңге.
Аталған кредиттердің сомаларының бөлінісі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. Шешім 6-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2011.12.23 N 342 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.03.28 N 16 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6-3. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте Қызылорда қаласы бюджетіне облыстық бюджет қаржысы есебінен ипотекалық тұрғын үй құрылысын қоса қаржыландыруға – 51 200 мың теңге кредит қаралсын.
Ескерту. Шешім 6-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.04.05 N 28 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-4. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте электр энергияның кешенді есептеу құрылғыларын алу үшін акцияларды сатып алуға "ҚЭТТК" ақционерлік қоғамының жарғылық қорын ұлғайтуға - 148 000 мың теңге қаржы қаралсын.

на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 1 373 042 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 2 210 765 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах – 1 922 023 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 410 499 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры – 365 115 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020:
на строительство и (или) приобретение служебного жилища – 619 200 тысяч тенге;
на развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 167 200 тысяч тенге;
на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" - 379 471 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов на развитие определяется постановлением акимата Кызылординской области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением  маслихата Кызылординской области от 23.12.2011 N 342 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылординской области от 28.03.2012 N 16 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.05.2012 N 31 (вводится в действие с 01.01.2012); от 26.11.2012 N 59 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-2. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены кредиты бюджетам районов и города Кызылорды в следующих размерах:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья – 512 000 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов – 698 976 тысяч тенге;
на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума – 500 000 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм кредитов определяется постановлением акимата Кызылординской области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-2 в соответствии с решением  маслихата Кызылординской области от 23.12.2011 N 342 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылординской области от 28.03.2012 N 16 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-3. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год кредиты бюджету города Кызылорда на софинансирование строительства ипотечных домов в сумме 51 200 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-3 в соответствии с решением маслихата Кызылординской области от 05.04.2012 N 28 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-4. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год средства на увеличение уставного капитала акционерного общества "КРЭК" для выкупа акций на приобретение комплектов приборов учета электроэнергии в сумме 148 000 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 6-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.04.05 N 28 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-5. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте Қызылорда қаласының жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу 40 000 мың теңге сомасында қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-5-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.05.08 N 31 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты мынадай көлемдегі трансферттерді республикалық бюджетке қайтару:
жеке және заңды тұлғаларға "жалғыз терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсететін халыққа қызмет орталықтарының қызметін қамтамасыз ету функцияларын - 826 188 мың теңге;
мемлекеттік сәулет-құрылыстық бақылау және лицензиялау мәселелері жөнінде – 53 577 мың теңге;
көлік құралдарын мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу – 1404 мың теңге;
"Арлан" арнайы мақсаттағы бөлімшесін беруге – 58186 мың теңге;
педагог қызметкерлердің біліктілігін арттыру мәселелері жөнінде – 60 431 мың теңге;
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.03.28 N 16 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 861 963 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.10.30 N 55 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Облыстың жергілікті атқарушы органдарының қарыз лимиті 3 196 161 мың теңге сомасында болып белгіленсін.
9-1. Облыстық құрылыс басқармасы шығындарында Жаңақорған ауданы Кейден елді мекеніндегі 140 орындық орта мектептің құрылысын аяқтауға 16 000 мың теңге қаржы қаралсын.
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.04.05 N 28 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2012 жылға арналған жергiлiктi бюджеттердi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2012 жылға арналған облыстық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламасының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 261 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
13. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының IIIL
сессиясының төрағасы                   С. Далдабаев
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                   Н. Құдайбергенов

Сноска. Решение дополнено пунктом 6-4 в соответствии с решением  маслихата Кызылординской области от 05.04.2012 N 28 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-5. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета местным исполнительным органам города Кызылорда в сумме 40 000 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-5 в соответствии с решением  маслихата Кызылординской области от 08.05.2012 N 31 (вводится в действие с 01.01.2012).
7. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год возврат трансфертов в республиканский бюджет в связи с передачей государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий:
функций по организации деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу "одного окна" - 826 188 тысяч тенге;
по вопросам государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования – 53 577 тысяч тенге;
по проведению государственного технического осмотра транспортных средств – 1 404 тысяч тенге;
подразделения специального назначения "Арлан" 58 186 тысяч тенге;
по вопросам повышения квалификации педагогических работников – 60431 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылординской области от 28.03.2012 N 16 (вводится в действие с 01.01.2012).
8. Утвердить резерв на 2012 год местного исполнительного органа области в сумме 861 963 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения маслихата Кызылординской области от 30.10.2012 N 55 (вводится в действие с 01.01.2012).
9. Утвердить лимит долга местного исполнительного органа области в сумме 3 196 161 тысяч тенге.
9-1. Предусмотреть в составе расходов управления строительства области средства в сумме 16 000 тысяч тенге на завершение строительства средней школы на 140 мест в населенном пункте Кейден Жанакорганского района.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением  маслихата Кызылординской области от 05.04.2012 N 28 (вводится в действие с 01.01.2012).
10. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год, согласно приложения 4.
11. Утвердить перечень бюджетных программ развития областного бюджета на 2012 год, согласно приложения 5.
12. Признать утратившим силу решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы".
13. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель
IIIL сессии Кызылординского
областного маслихата                     С. Далдабаев
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                     Н. Кудайбергенов
Утверждено
решением IIIL сессии Кызылординского
областного маслихата

3 809 533
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
3 809 533
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 349 150
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 010
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
276 563
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
14 180
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
39 708
014
Әкімшілік тәртіп тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
47 191
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
70 924
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
3 863
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
5 944
4
Бiлiм беру
22 426 456
261
Облыстың білім басқармасы
10 539 713
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 404
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
673 265
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
17 042
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
125 828
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
489 300
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
136 150
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
97 407
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
169 629
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 265
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
46 789
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 373 449
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 082 150
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

3 809 533
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
3 809 533
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
3 349 150
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 010
006
Капитальные расходы государственного органа
276 563
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
14 180
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
39 708
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
47 191
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
70 924
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 863
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5 944
4
Образование
22 426 456
261
Управление образования области
10 539 713
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
103 404
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
673 265
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
17 042
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
125 828
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
489 300
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
136 150
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
97 407
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
169 629
013
Капитальные расходы государственного органа
3 265
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
46 789
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 373 449
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 082 150
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

1 850 468
029
Әдістемелік жұмыс
42 633
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
95 993
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
150 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 313
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
500 964
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
97 790
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
97 625
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 870 119
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 026
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
254
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
95 200
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
305 650
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 227 524
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 052 859
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
174 665
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
374 662
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
55 320
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары

1 850 468
029
Методическая работа
42 633
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
95 993
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
150 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
100 313
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
500 964
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
97 790
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
97 625
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
2 870 119
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
15 026
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета"
254
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
95 200
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
305 650
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 227 524
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 052 859
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
174 665
253
Управление здравоохранения области
374 662
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
55 320
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения

19 154
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
300 188
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
63 147
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
63 147
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 221 410
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10 221 410
5
Денсаулық сақтау
21 447 860
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 838 835
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 835
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
8 674
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
238 760
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
95 278
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
106 877
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
14 057
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 523 759
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
7 290 710
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 358 502
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
821
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
24 904
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
640 411
016
Азаматтарды елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
21 000
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 092
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
24 369
019
Туберкулезбен аурыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
187 559
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
50 915
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
34 523
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

19 154
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
300 188
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
63 147
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
63 147
271
Управление строительства области
10 221 410
037
Строительство и реконструкция объектов образования
10 221 410
5
Здравоохранение
21 447 860
253
Управление здравоохранения области
18 838 835
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
97 835
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
8 674
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
238 760
006
Услуги по охране материнства и детства
95 278
007
Пропаганда здорового образа жизни
106 877
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
14 057
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 523 759
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
7 290 710
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1 358 502
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
821
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
24 904
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
640 411
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
21 000
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 092
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 369
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
187 559
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
50 915
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
34 523
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек

70 445
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
811 586
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
869 597
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
23 809
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
296
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 371 719
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
45 976
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
158 015
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
752 045
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
15 301
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 609 025
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 609 025
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
3 045 381
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 592 585
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133 301
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
198 144
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
191 938
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 960
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
390 106
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
248 555
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
273 344
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
39 730
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

70 445
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
811 586
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
869 597
029
Областные базы спецмедснабжения
23 809
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
296
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 371 719
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
45 976
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
158 015
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
752 045
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
15 301
271
Управление строительства области
2 609 025
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 609 025
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 045 381
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 592 585
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
133 301
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
198 144
003
Социальная поддержка инвалидов
191 938
007
Капитальные расходы государственного органа
3 960
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
390 106
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
248 555
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
273 344
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
39 730
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета

32 016
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелер желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 806
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
609 190
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
82 912
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
385 577
261
Облыстың білім басқармасы
305 145
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
263 794
037
Әлеуметтік сауықтандыру
41 351
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
21 920
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
21 920
271
Облыстың құрылыс басқармасы
125 731
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
125 731
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 589 137
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 687
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
4 687
261
Облыстың білім басқармасы
29 490
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29 490
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
378 686
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
378 686
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 499 036
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
50 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 373 042
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
515 297
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

32 016
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
3 806
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
609 190
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
82 912
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
385 577
261
Управление образования области
305 145
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
263 794
037
Социальная реабилитация
41 351
265
Управление предпринимательства и промышленности области
21 920
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
21 920
271
Управление строительства области
125 731
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
125 731
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 589 137
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 687
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
4 687
261
Управление образования области
29 490
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
29 490
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
378 686
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
378 686
271
Управление строительства области
5 499 036
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
50 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 373 042
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
515 297
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1 500 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
900 150
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
250 149
057
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
36 564
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
873 834
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 677 238
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 432
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 327
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 210 765
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
54 553
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
656 183
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 922 023
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
131 338
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
48 021
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 572 124
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
14 472
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 338 968
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 193 905
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 770
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
120 365
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және олардың қол жетімді болуын қамтамасыз ету

1 500 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
900 150
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
250 149
057
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
36 564
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
873 834
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 677 238
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
66 432
005
Капитальные расходы государственного органа
1 327
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 210 765
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
54 553
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
656 183
030
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 922 023
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
131 338
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
48 021
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 572 124
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
14 472
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 338 968
262
Управление культуры области
1 193 905
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
55 770
003
Поддержка культурно-досуговой работы
120 365
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним

41 041
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
62 606
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
6 693 556
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
4 633 302
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 535
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
210 418
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 575
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
690 706
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
590 174
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
177 739
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
252 580
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
9 466
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 449
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
1 379 284
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
296 739
028
Уақытша сақтау пункттеріне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
3 300
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
11 550
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
42 509
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
108 813
035
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
559 063
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, жануарларды алдын алу, емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
90 155
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

41 041
071
Развитие газотранспортной системы
62 606
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6 693 556
255
Управление сельского хозяйства области
4 633 302
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
97 535
002
Поддержка семеноводства
210 418
003
Капитальные расходы государственного органа
5 575
010
Государственная поддержка племенного животноводства
690 706
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
590 174
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
177 739
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
252 580
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
9 466
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 449
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
1 379 284
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
296 739
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 300
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
11 550
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
42 509
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
108 813
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров за счет трансфертов из республиканского бюджета
559 063
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
90 155
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов

257
Облыстың қаржы басқармасы
572 432
015
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
572 432
2011 жылғы "6" желтоқсандағы N 330
Қызылорда облыстық мәслихатының
IIIL сессиясының шешіміне
4-қосымша
2012 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
Салауатты өмір салтын насихаттау
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
2011 жылғы "6" желтоқсандағы N 330
Қызылорда облыстық мәслихатының
IIIL сессиясының шешіміне
5-қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламасының тізбесі

257
Управление финансов области
572 432
015
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
572 432
Утверждено
решением IIIL сессии Кызылординского
областного маслихата
от "6" декабря 2011 года N 330
Приложение 4
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайщей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Утверждено
решением IIIL сессии Кызылординского
областного маслихата
от "6" декабря 2011 года N 330
Приложение 5
Перечень бюджетных программ развития областного бюджета на 2012 год

014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
271
Облыстың құрылыс басқармасы
016
Мәдениет объектілерін дамыту
018
Мұрағат объектілерін дамыту
034
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету
12
Көлiк және коммуникация
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
13
Басқалар
271
Облыстың құрылыс басқармасы
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
033
Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiн кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге кредит беру
037
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және (немесе) ұлғайту

014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
030
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
271
Управление строительства области
016
Развитие объектов культуры
018
Развитие объектов архивов
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов спорта
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
007
Развитие теплоэнергетической системы
071
Развитие газотранспортной системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
255
Управление сельского хозяйства области
037
Содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
12
Транспорт и коммуникации
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
002
Развитие транспортной инфраструктуры
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
271
Управление строительства области
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
077
Целевые транферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
033
Увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций
034
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц