"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 330 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 342 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 30 желтоқсанда N 4283 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 1-03-11/29М хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 22.01.2013 N 1-03-11/29М хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы N 1428 қаулысына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы кезекті IIIL сессиясының N 330 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4282 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 239-240 санында, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы  N 209-210 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет 12 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
"1) кірістер – 108 488 344 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 047 770 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 298 689 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 800 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 101 138 085 мың теңге;
2) шығындар – 108 175 844 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 943 307 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 2 568 739 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 625 432 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 312 500 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 312 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2011 года N 342. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2011 года за N 4283. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 22 января 2013 года N 1-03-11/29М)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 22.01.2013 N 1-03-11/29М).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года N 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной IIIL сессии Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4282, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 27 декабря 2011 года N 239-240, областной газете "Кызылординские вести" от 27 декабря 2011 года N 209-210) следующие изменения и дополнения:
приложение 1 указанного решения изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению;
пункте 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
"1) доходы – 108 488 344 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 047 770 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 298 689 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 800 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 101 138 085 тысяч тенге;
2) затраты – 108 175 844 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 943 307 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 2 568 739 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 625 432 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 312 500 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 312 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 943 307 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 943 307 мың теңге.".
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.05.08 N 31 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 1 119 840 мың теңге;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге – 144 996 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 102 425 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге – 107 655 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға – 581 187 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 41 221 мың теңге;
медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға – 3 806 мың теңге;
эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге – 394 925 мың теңге;
әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 103 381 мың теңге;
тұрғын үй көмегін көрсетуге – 35 187 мың теңге;
облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 478 892 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру үшін ауылдық (селолық) округтарды жайластыруға - 54 382 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 274 500 мың теңге;
қоныс аударуға субсидия беруге - 11 587 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 111 092 мың теңге;
жастар практикасына – 136 590 мың теңге.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларының бөлінісі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
мынадай мазмұндағы 6-16-2-тармақтармен толықтырылсын:
"6-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттері қаралғаны ескерілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 943 307 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 943 307 тысяч тенге.".
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Кызылординской области от 08.05.2012 N 31 (вводится в действие с 01.01.2012).
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и города Кызылорды в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 1 119 840 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 144 996 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 102 425 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 107 655 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 581 187 тысяч тенге;
на введение стандартов специальных социальных услуг – 41 221 тысяч тенге;
на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях – 3 806 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 394 925 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов – 103 381 тысяч тенге;
на оказание жилищной помощи – 35 187 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения – 478 892 тысяч тенге;
на обустройство аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 54 382 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020:
частичное субсидирование заработной платы – 274 500 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 11 587 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 111 092 тысяч тенге;
молодежную практику – 136 590 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется постановлением акимата Кызылординской области.";
дополнить пунктами 6-16-2 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов и города Кызылорды в следующих размерах:

инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 1 000 000 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 586 000 мың теңге;
сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға – 2 210 765 мың теңге;
елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 1 908 904 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 390 499 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 365 115 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға:
қызметтік тұрғын үйді салуға және (немесе) сатып алуға – 619 200 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға – 167 200 мың теңге.
Аталған нысаналы даму трансферттер сомаларының бөлінісі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
"6-2. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде кредиттері қаралғаны ескерілсін:
тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 512 000 мың теңге;
мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін - 623 739 мың теңге;
кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге – 500 000 мың теңге.
Аталған кредиттердің сомаларының бөлінісі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.".
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
IIL сессиясының төрағасы                  Н. Ерманов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                      Н. Құдайбергенов

на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 000 000 тысяч тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 586 000 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 2 210 765 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах – 1 908 904 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 390 499 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры – 365 115 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020:
на строительство и (или) приобретение служебного жилища – 619 200 тысяч тенге;
на развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 167 200 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов на развитие определяется постановлением акимата Кызылординской области.";
"6-2. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены кредиты бюджетам районов и города Кызылорды в следующих размерах:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья – 512 000 тыяс тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов – 623 739 тысяч тенге;
на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума – 500 000 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм кредитов определяется постановлением акимата Кызылординской области.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
IIL сессии Кызылординского
областного маслихата                        Н. Ерманов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                        Н. Кудайбергенов
Приложение
к решению IIL сессии
Кызылординского областного маслихата

1 119 840
029
Әдістемелік жұмыс
43 833
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
144 996
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
75 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
107 655
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
581 187
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
99 423
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 870 119
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
32 014
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
199 817
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 217 543
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 036 608
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
180 935
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
374 733
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
55 320
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
19 225
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
300 188
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
63 147
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
63 147
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 657 187
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

1 119 840
04
261
029
Методическая работа
43 833
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
144 996
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
107 655
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
581 187
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
99 423
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
2 870 119
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
32 014
04
261
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
199 817
04
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 217 543
04
260
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 036 608
04
260
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
180 935
04
253
Управление здравоохранения области
374 733
04
253
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
55 320
04
253
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
19 225
04
253
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
300 188
04
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
63 147
04
252
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
63 147
04
271
Управление строительства области
10 657 187
04
271
037
Строительство и реконструкция объектов образования

35 187
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 942 782
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
444 197
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 000 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
886 185
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
240 000
056
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
786 400
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 387 623
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 790
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 863
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 210 765
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
43 640
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
436 110
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 908 904
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
303 818
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
995 233
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
424 500
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

35 187
07
271
Управление строительства области
3 942 782
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
07
271
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
444 197
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 000 000
07
271
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
886 185
07
271
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
240 000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
786 400
07
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 387 623
07
279
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
62 790
07
279
005
Капитальные расходы государственного органа
1 863
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 210 765
07
279
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
43 640
07
279
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
436 110
030
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 908 904
07
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
303 818
07
279
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
995 233
07
279
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
424 500
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство