"2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 37/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 01 сәуірдегі N 41/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 07 сәуірде N 10-1-172 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 15 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2012.01.13 N 15 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы кезекті ХХXVII сессиясының N 37/2 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10-1-160 нөмірімен тіркелген, қалалық "Ақмешіт ақшамы" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсан-2011 жылғы 7 қаңтар аралығындағы арнайы шығарылымдағы N 56 және "Кызылорда таймс" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсан-2011 жылғы 7 қаңтар аралығындағы арнайы шығарылымдағы нөмірсіз сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"18 487 479" деген сандар "20 742 854" деген сандармен ауыстырылсын;
"41 044" деген сандар "179 044" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 572 762" деген сандар "13 690 137" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"19 229 975" деген сандар "21 381 772" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"3 285" деген сандар "49 575" деген сандармен ауыстырылсын;
бірінші азат жолдағы "6 668" деген сандар "52 958" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"69 935" деген сандар "234 653" деген сандармен ауыстырылсын;
бірінші азат жолдағы "69 935" деген сандар "234 653" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-815 716" деген сандар "-923 146" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"815 716" деген сандар "923 146" деген сандармен ауыстырылсын;
бірінші азат жолдағы "846 668" деген сандар "770 668" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші азат жолдағы "416 853" деген сандар "600 283" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 37/2 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 01 апреля 2011 года N 41/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 07 апреля 2011 года за N 10-1-172. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 13 января 2012 года N 15)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 13.01.2012 N 15).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХXVII сессии Кызылординского городcкого маслихата от 23 декабря 2010 года N 37/2 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-1-160, опубликовано в специальном выпуске городской газеты "Ақмешіт ақшамы" N 56 в период с 31 декабря 2010 года по 7 января 2011 года и в специальном выпуске газеты "Кызылорда таймс" без номера в период с 31 декабря 2010 года по 7 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "18 487 479" заменить цифрами "20 742 854";
цифры "41 044" заменить цифрами "179 044";
цифры "11 572 762" заменить цифрами "13 690 137";
в подпункте 2):
цифры "19 229 975" заменить цифрами "21 381 772";
в подпункте 3):
цифры "3 285" заменить цифрами "49 575";
в первом абзаце цифры "6 668" заменить цифрами "52 958";
в подпункте 4):
цифры "69 935" заменить цифрами "234 653";
в первом абзаце цифры "69 935" заменить цифрами "234 653";
в подпункте 5):
цифры "-815 716" заменить цифрами "-923 146";
в подпункте 6):
цифры "815 716" заменить цифрами "923 146";
в первом абзаце цифры "846 668" заменить цифрами "770 668".
в третьем абзаце цифры "416 853" заменить цифрами "600 283";
приложение 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

106 044
01
Жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
4 280
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
13 375
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкiлдiктердi есептiк тiркегенi, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
4 782
04
Аукциондардан алынатын алым
357
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
3 359
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
5 473
18
Жылжымайтын мүлiкке және олармен мәмiле жасау құқығын мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
33 651
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
40 767
5
Ойын бизнесіне салық
30 987
02
Тіркелген салық
30 987
07
Басқа да салықтар
358
1
Басқа да салықтар
358
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
358
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
198 058
1
Мемлекеттiк баж
198 058
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
181 761
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
9 737
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
802
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
1 083
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж

106 044
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
4 280
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
13 375
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а
также их перерегистрацию
4 782
04
Сбор с аукционов
357
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
3 359
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
5 473
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
33 651
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
40 767
5
Налог на игорный бизнес
30 987
02
Фиксированный налог
30 987
07
Прочие налоги
358
1
Прочие налоги
358
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
358
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу
документов уполномоченными на то
государственными органами или должностными лицами
198 058
1
Государственная пошлина
198 058
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового
производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата
исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение
решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
181 761
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу
гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и
свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
9 737
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
802
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам
иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и
въезда в Республику Казахстан
1 083
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики
Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан

136
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
2 782
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
125
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
105
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1 527
2
Салықтық емес түсімдер
179 044
01
Мемлекет меншіктен түсетін кірістер
15 745
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
4 617
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
4 617
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
11 128
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
11 128
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
111
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
111
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
111
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
40
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
40
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
40
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
11 984
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
11 984
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
11 984
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
151 164
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
151 164
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі

136
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
2 782
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
125
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального,
огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств,
снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной
энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
105
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку,
ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
1 527
2
Неналоговые поступления
179 044
01
Доходы от государственной собственности
15 745
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
4 617
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
4 617
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
11 128
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
11 128
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета
111
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета
111
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из
местного бюджета
111
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного
бюджета
40
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями,
финансируемыми из государственного бюджета
40
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями,
финансируемыми из местного бюджета
40
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан
11 984
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
11 984
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
11 984
06
Прочие неналоговые поступления
151 164
1
Прочие неналоговые поступления
151 164
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из
местного бюджета