Тасбөгет кентіндегі мөлтек аудандар және көшелерін атау туралы
Қызылорда қаласы Тасбөгет кент әкімінің 2011 жылғы 29 шілдедегі N 818 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қызылорда қалалық Әділет басқармасында 2011 жылы 23 қыркүйекте N 10-1-188 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Заңдарын 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" және қала әкімі жанындағы ономастикалық комиссияның 2011 жылғы 24 мамырдағы N 2/3 ұйғарымын басшылыққа алып, ШЕШЕМІН:
1. Тасбөгет кентіндегі шағын аудандарға Тасарық, Наурыз, көшелерге Еламан Жүнісбаев, Зейнулла Шүкіров, Абай Құнанбаев, Сакен Сейфуллин, Ғани Мұратбаев, Жақыпбек Махамбетов, Нұрмағанбет Өткелбаев, Әлия Молдағұлова, Әліби Жангелдин, Аспандияр Жанкин, Жұмабай Әбілқасымов, Сабира Майқанова, Шахмардан Есенов, Жанқожа батыр, Қуаныш Баймағанбетов, Әбілда Сапарбаев, Қалқабай Әбенов, Сарыарқа, Проектируемый, Мәншүк Мәметова, Школьная, N 1, N 2, N 3, N 4,  N 5, N 7, N 9, N 11, N 13, N 15, N 17, N 19, N 21 атаулары берілсін.
2. Тасбөгет кенті, Иіркөл елді мекеніндегі көшелерге N 1, N 2, N 3 атаулары берілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын қадағалау кент әкімі аппаратының бас маманы А. Таспановаға жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ӘКІМ                                  Ә. ҚҰТМАМБЕТОВ

О названии микрорайонов и улиц поселка Тасбогет
Решение акимата поселка Тасбогет города Кызылорда от 29 июля 2011 года N 818. Зарегистрировано управлением юстиции города Кызылорда департамента юстиции Кызылординской области 23 сентября 2011 года за N 10-1-188
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" и определением ономастической комиссии при акиме города от 24 мая 2011 года N 2/3, РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие названия микрорайонам Наурыз, Тасарык, улицам Еламана Жунисбаева, Зейнуллы Шукирова, Абая Кунанбаева, Сакена Сейфулллина, Гани Муратбаева, Жакыпбека Махамбетова, Нурмаганбета Откелбаева, Алии Молдагуловой, Алиби Жангелдина, Аспандияра Жанкина, Шахмардана Есенова, Жанкожы батыра, Куаныша Баймаганбетова, Абилды Сапарбаева, Калкабай Абенова, Сарыарка, Проектируемый, Маншук Маметовой, Школьная, N 1, N 2, N 3, N 4, N 5, N 7, N 9, N 11, N 13, N 15, N 17, N 19, N 21.
2. По населенному пункту Иркол поселка Тасбогет присвоить улицам следующие названия N 1, N 2, N 3.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима поселка А. Таспановой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
АКИМ                                 А. КУТМАМБЕТОВ