Қызылөзек ауылдық округі Қараөзек ауылы, Қараөзек бекеті, Айнакөл ауылындағы көшелерге атау беру туралы
Қызылорда қаласы Қызылөзек ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 16 қыркүйектегі N 8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қызылорда қалалық Әділет басқармасында 2011 жылы 17 қазанда N 10-1-190 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабын, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және 2011 жылғы 24 мамырдағы Қызылорда қаласының әкімі жанындағы ономастикалық комиссия отырысының 2/3 ұйғарымы және Қызылөзек ауылдық округі, Қараөзек ауылы тұрғындарының 2011 жылғы 17 мамырдағы N 1 хаттамасы негізінде ШЕШЕМІН:
1. Сызбалық картаға байланысты Қызылөзек ауылдық округі, Қараөзек ауылында орналасқан көшелерге: Абай Құнанбаев көшесі, Абылайхан көшесі, Жамбыл Жабаев көшесі, Жаңа арық көшесі, Қорқыт ата көшесі, Сәкен Сейфуллин көшесі, Есентұр Дәуітбаев көшесі, Арғын көшесі атаулары берілсін.
2. Сызбалық картаға байланысты Қызылөзек ауылдық округі, Қараөзек бекетінде орналасқан бекет пен көшелерге: Қараөзек бекеті, Қараөзек бекеті-1 көшесі, Қараөзек бекеті-2 көшесі атаулары берілсін.
3. Сызбалық картаға байланысты Қызылөзек ауылдық округі, Айнакөл ауылында орналасқан көшелерге: Айнакөл көшесі, Айнакөл-1 көшесі, Айнакөл-2 көшесі, Айнакөл-3 көшесі, N 4 көшесі, N 5 көшесі атаулары берілсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Қызылөзек ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Г. Үлментаеваға жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен сәтінен бастап күшіне енеді алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                  Р. Боханова

О наименовании улиц села Караозек, станции Караозек, села Айнакол Кызылозекского аульного округа
Решение акима аульного округа Кызылозек города Кызылорда от 16 сентября 2011 года N 8. Зарегистрировано управлением юстиции города Кызылорда департамента юстиции Кызылординской области 17 октября 2011 года за N 10-1-190
На основании статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании определения ономастической комиссии при акиме города Кызылорда N 2/3 от 24 мая 2011 года и согласно протокола N 1 от 17 мая 2011 года схода жителей села Караозек аульного округа Кызылозек РЕШИЛ:
1. Согласно схематической карте присвоить улицам села Караозек Кызылозекского аульного округа следующие наименования: улица Абая Кунанбаева, улица Абылайхана, улица Жамбыл Жабаева, улица Жана арык, улица Коркыт ата, улица Сакена Сейфуллина, улица Есентур Даутбаева, улица Аргына.
2. Согласно схематической карте присвоить улицам и станции Караозек Кызылозекского аульного округа следующие наименование: станция Караозек, улица Караозек станция-1, улица Караозек станция -2.
3. Согласно схематической карте присвоить улицам села Айнакол Кызылозекского аульного округа следующие наименования: улица Айнакол, улица Айнакол-1, улица Айнакол-2, улица Айнакол-3, улица N 4, улица N 5.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима аульного округа Кызылозек Г. Улментаевой.
5. Настоящее решение вступает в силу с момента регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким                                    Р. Боханова