"2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 37/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылңы 14 ақпандағы N 39/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 49/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 05 желтоқсанда N 10-1-196 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 15 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2012.01.13 N 15 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңдарына, сондай-ақ Қызылорда облысының Әділет департаментінің 2011 жылғы 7 қыркүйектегі N 2-6/3555 шешімге өзгерістер енгізу арқылы заңнамаға сәйкестендіру ұсынысына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 37/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 ақпандағы N 39/1 шешімнің 1-тармағындағы орыс тіліндегі нұсқасының мәтініндегі "б/н" сөздері "без номера" деген сөздермен ауыстырылсын;
2. аталған шешімнің мемлекеттік тіліндегі мәтінің 1-қосымша және 2-қосымшасындағы:
"
1, 2-қосымша Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 ақпандағы кезектен тыс XXXIX сессиясының N 39/1 шешімімен бекітілген
деген сілтемелер
Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 ақпандағы кезектен тыс XXXIX сессиясының N 39/1 шешімімен бекітілген 1, 2-қосымша
"
деген сілтемелермен ауыстырылсын.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс ХХХХІХ
сессиясының төрағасы                     М. КӘРІМБАЕВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы                     И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 14 февраля 2011 года N 39/1 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 37/2 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 11 ноября 2011 года N 49/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 декабря 2011 года за N 10-1-196. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 13 января 2012 года N 15)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 13.01.2012 N 15).
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, а также на основании предложения Департамента юстиции Кызылординской области от 7 сентября 2011 года N 2-6/3555 о внесении изменений в решение в соответствии с законодательством, Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. В пункте 1 решения Кызылординского городского маслихата от 14 февраля 2011 года N 39/1 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 37/2 "О городском бюджете на 2011 -2013 годы" на русском языке слова текста "б/н" заменить словами "без номера";
2. В приложениях 1 и 2 указанного решения на государственном языке ссылку
"
1, 2-қосымша Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 ақпандағы  кезектен тыс XXXIX сессиясының N 39/1 шешімімен бекітілген
заменить на ссылку
Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 ақпандағы кезектен тыс XXXIX сессиясының N 39/1 шешімімен бекітілген 1, 2-қосымша
".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года и подлежит опубликованию.
Председатель внеочередной
XXXXIX сессии городского
маслихата                                  М. Каримбаев
Секретарь Кызылординского
городского маслихата                       И. Куттыкожаев