"2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 37/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 07 желтоқсандағы N 50/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 21 желтоқсанда N 10-1-198 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 15 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2012.01.13 N 15 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы кезекті ХХXVII сессиясының N 37/2 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10-1-160 нөмірімен тіркелген, қалалық "Ақмешіт ақшамы" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсан-2011 жылғы 7 қаңтар аралығындағы арнайы шығарылымдағы N 56 және "Кызылорда таймс" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсан-2011 жылғы 7 қаңтар аралығындағы арнайы шығарылымдағы нөмірсіз сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"22 358 106" деген сандар "22 015 098" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 404 808" деген сандар "6 400 992" деген сандармен ауыстырылсын;
"177 640" деген сандар "181 456" деген сандармен ауыстырылсын;
"14 957 624" деген сандар "14 614 616" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"22 930 231" деген сандар "22 335 223" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"49 575" деген сандар "18 228" деген сандармен ауыстырылсын;
бірінші азат жолдағы "52 958" деген сандар "21 611" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-963 146" деген сандар "-679 799" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"963 146" деген сандар "679 799" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші азат жолдағы "447 805" деген сандар "731 152" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 15 – қосымшалары осы шешімнің 12 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және жариялауға жатады.
Қалалық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХХХ сессиясының төрағасы,
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы                          И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
Қызылорда қалалық мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
кезектен тыс XXXXX сессиясының
N 50/1 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
кезекті XXXVII сессиясының
N 37/2 шешімімен бекітілген
1-қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 37/2 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 07 декабря 2011 года N 50/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 декабря 2011 года за N 10-1-198. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 13 января 2012 года N 15)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 13.01.2012 N 15).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХXVII сессии Кызылординского городcкого маслихата от 23 декабря 2010 года N 37/2 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-1-160, опубликовано в специальном выпуске городской газеты "Ақмешіт ақшамы" N 56 в период с 31 декабря 2010 года по 7 января 2011 года и в специальном выпуске газеты "Кызылорда таймс" без номера в период с 31 декабря 2010 года по 7 января 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "22 358 106" заменить цифрами "22 015 098";
цифры "6 404 808" заменить цифрами "6 400 992";
цифры "177 640" заменить цифрами "181 456";
цифры "14 957 624" заменить цифрами "14 614 616";
в подпункте 2):
цифры "22 930 231" заменить цифрами "22 335 223";
в подпункте 3):
цифры "49 575" заменить цифрами "18 228";
в первом абзаце цифры "52 958" заменить цифрами "21 611";
в подпункте 5):
цифры "-963 146" заменить цифрами "-679 799";
в подпункте 6):
цифры "963 146" заменить цифрами "679 799";
в втором абзаце цифры "447 805" заменить цифрами "731 152";
приложение 1, 5 – указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года и подлежит опубликованию.
Председатель внеочередной
XXXXX сессии городского маслихата,
секретарь Кызылординского
городского маслихата                           И. Куттыкожаев
Приложение 1
к решению внеочередной XXXXX сессии
Кызылординского городского маслихата
от 7 декабря 2011 года N 50/1
Приложение 1
к решению очередной XXXVII сессии
Кызылординского городского маслихата
от " 23 " декабря 2010 года N 37/2
Городской бюджет на 2011 года
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

120 587
01
Жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
4 280
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
16 875
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкiлдiктердi есептiк тiркегенi, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
4 782
04
Аукциондардан алынатын алым
1 400
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
3 359
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
5 473
18
Жылжымайтын мүлiкке және олармен мәмiле жасау құқығын мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
40 651
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
43 767
5
Ойын бизнесіне салық
35 987
02
Тіркелген салық
35 987
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
166 043
1
Мемлекеттiк баж
166 043
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
151 761
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
8 300
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
802
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
800
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж

120 587
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
4 280
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
16 875
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а
также их перерегистрацию
4 782
04
Сбор с аукционов
1 400
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
3 359
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
5 473
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
40 651
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
43 767
5
Налог на игорный бизнес
35 987
02
Фиксированный налог
35 987
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то
государственными органами или должностными лицами
166 043
1
Государственная пошлина
166 043
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового
производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата
исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных
актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
151 761
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу
гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и
свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
8 300
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
802
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам
иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и
въезда в Республику Казахстан
800
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики
Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан

109
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
2 782
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
125
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
105
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1 117
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
142
2
Салықтық емес түсімдер
181 456
01
Мемлекет меншіктен түсетін кірістер
9 130
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігіндегі түсімдер
1 230
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдер
1 230
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
7 900
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
6 400
05
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлерді жалдаудан түсетін кірістер
1 500
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
17 586
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
17 586
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
17 586
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
154 740
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
154 740
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі
1 270
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
141 855
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
11 615
3
Негiзгi капиталды сатудан түсетін түсімдер
818 034
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
670 534
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
670 534
03
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетін түсімдер
670 534
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату

109
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
2 782
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
125
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц
(за исключением холодного охотничьего, сигнального,
огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств,
снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной
энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
105
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку,
ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
1 117
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
142
2
Неналоговые поступления
181 456
01
Доходы от государственной собственности
9 130
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
1 230
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
1 230
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
7 900
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
6 400
05
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
1 500
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан
17 586
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
17 586
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
17 586
06
Прочие неналоговые поступления
154 740
1
Прочие неналоговые поступления
154 740
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из
местного бюджета
1 270
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
141 855
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
11 615
3
Поступления от продажи основного капитала
818 034
01
Продажа государственного имущества,
закрепленного за государственными учреждениями
670 534
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
670 534
03
Поступления от продажи гражданам квартир
670 534
03
Продажа земли и нематериальных активов