В.Счастнов көшесінің тұйығын Мешітбай Тастайбеков тұйығына өзгерту туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кенті әкімінің 2011 жылғы 01 сәуірдегі N 169 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қазалы аудандық әділет басқармасында 2011 жылы 10 мамырда N 10-4-150 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңдарын басшылыққа алып, Әйтеке би кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып әкім ШЕШТІ:
1. Әйтеке би кенті В.Счастнов көшесінің тұйығы Мешітбай Тастайбеков атауымен өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Әйтеке би кенті әкімінің орынбасары Ж.Жакеновке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ӘКІМ                               М.ДҮЙСЕН

О переименовании переулка улицы В.Счастнова в переулка Тастайбекова Мешитбая
Решение акима кента Айтеке би Казалинского района Кызылординской области от 01 апреля 2011 года N 169. Зарегистрировано Управлением юстиции Казалинского района Кызылординской области 10 мая 2011 года за N 10-4-150
На оснавании Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения кента Айтеке би аким РЕШИЛ:
1. Переименовать переулок улицы В.Счастнова кента Айтеке би на имени Тастайбекова Мешитбая.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима кента Айтеке би Жакенову Ж.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого его официального опубликования.
АКИМ                                  М.ДУЙСЕН