Қ.Пірімов ауылындағы көше атауын өзгерту туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Құмжиек ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 06 мамырдағы N 5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қазалы аудандық әділет басқармасында 2011 жылы 15 маусымда N 10-4-154 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына, Қ.Пірімов ауылы Ленин көшесі тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШЕМІН:
1. Қ.Пірімов ауылындағы Ленин көшесі Изтілеуов Төлеген атындағы көше болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өз міндетіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ӘКІМ                                   Т.СЕРМАХАНОВ

О переименовании улицы в ауле К.Примова
Решение акима аульного округа Кумжиек Казалинского района Кызылординской области от 06 мая 2011 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Казалинского района Кызылординской области 15 июня 2011 года за N 10-4-154
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей улицы Ленина ауле К.Примова РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленина в ауле К.Примова на улицу имени Изтилеуова Тулегена.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
АКИМ                                 Т.СЕРМАХАНОВ