"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХІІ сессиясының N 248 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 маусымда N 293 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 11 шілдеде N 10-4-155 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 356 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.12.11 N 356 хатымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы кезекті ХХХІІ сессиясының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 20 қаңтарда 10-4-137 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" басылымының 2011 жылғы 5 ақпандағы N 12, 9 ақпандағы N 13-14, 12 ақпандағы N 15,16 және 16 ақпандағы N 17,18 сандарында жарияланған) N 248 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"6 386 562" деген сандар "6 416 562" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 326 560" деген сандар "5 356 560" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"6 427 355" деген сандар "6 457 355" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 3 тармағы мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) "Әйтеке би кентіндегі және Қазалы қаласындағы қыстақішілік су құбырлары желілерін қайта жаңғырту және кеңейту (2-кезең)" жобасына қоса қаржыландыруға 30000 мың теңге."
аталған шешім мынадай мазмұндағы 10-1-тармағымен толықтырылсын:
"10-1. 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 579 мың теңгеге, 122-006 "Аудан (облыстык маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасы 5 500 мың теңгеге, 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 12 634 мың теңгеге, 464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 1022 мың теңгеге, 451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 641 мың теңгеге, 451-017 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі" бағдарламасы 717 мың теңгеге, 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасы 3 642 мың теңгеге, 456-001 "Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 343 мың теңгеге, 456-003 "Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру" бағдарламасы 140 мың теңгеге, 473-001 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 67 мың теңгеге, 473-007 "Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру" бағдарламасы 169 мың теңгеге, азайтылып, жиыны 25 454 мың теңге төмендегі бағдарламаларға бағытталсын:

О внесении изменений и дополнений в решение ХХХІІ сессии Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 года"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 июня 2011 года N 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 июля 2011 года за N 10-4-155. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 декабря 2012 года N 356
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.12.2012 N 356.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХXII сессии Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-4-137, от 20 января 2011 года, опубликованы в газете "Қазалы" от 5 февраля 2011 года за N 12, от 9 февраля 2011 года за N 13-14, 12 февраля 2011 года за N 15,16 и 16 февраля за N 17,18) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 386 562" заменить цифрами "6 416 562";
цифры "5 326 560" заменить цифрами "5 356 560";
в подпункте 2):
цифры "6 427 355" заменить цифрами "6 457 355";
пункт 3 дополнить 10) подпунктом следующего содержания:
10) на софинансирование проекта "Реконструкция и расширения внутрипоселковых водопроводных сетей в кенте Айтеке би и в г. Казалинск" (2-очередь) - 30000 тысяч тенге."
дополнить пункт 10-1 следующего содержания:
"10-1. уменьшить программы 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" на 579 тысяч тенге, 122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" на 5500 тысяч тенге, 464-003 "Общеобразовательное обучение" на 12 634 тысяч тенге, 464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" на 1 022 тысяч тенге, 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на 641 тысяч тенге, 451-017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" на 717 тысяч тенге, 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" на 3 642 тысяч тенге, 456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" на 343 тысяч тенге, 456-003 "Реализация региональных программ в сфере молодежной политики" на 140 тысяч тенге, 473-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" на 67 тысяч тенге, 473-007 "Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек" на 169 тысяч тенге, всего 25454 тысяч тенге распределить по нижеследующим программам:

456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 9 000 мың теңге;
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасына 14 454 мың теңге;
464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасы 2 000 мың теңге."
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық Мәслихаттың
кезекті ХХХVІІ сессиясының
төрағасы                                       Ғ. Әліш
Аудандық Мәслихаттың хатшысы                   Т. Бөріқұлақов
Аудандық Мәслихаттың 2011 жылғы
"29" маусымдағы кезекті ХХХVІІ
сессиясының N 293 шешіміне
1-қосымша
Аудандық Мәслихаттың 2010 жылғы
"29" желтоқсандағы кезекті ХХХІІ
сессиясының N 248 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" 9 000 тысяч тенге;
123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 14 454 тысяч тенге;
464-006 "Дополнительное образование для детей" 2 000 тысяч тенге."
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной XXXVІІ сессии
районного Маслихата                               Г. Алиш
Секретарь районного Маслихата                     Т. Боркулаков
Приложение N 1
к решению очередной ХХХVII сессии
Казалинского районного маслихата
от 29 июня 2011 года N 293
Приложение N 1
к решению очередной ХХХІІ сессии
Казалинского районного маслихата
от 29 декабря 2011 года N 248
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
96750
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
198069
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
198069
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
198069
Аудандық Мәслихаттың 2011 жылғы
"29" маусымдағы кезекті ХХХVІІ
сессиясының N 293 шешіміне
2-қосымша
Аудандық Мәслихаттың 2010 жылғы
"29" желтоқсандағы кезекті ХХХІІ
сессиясының N 248 шешіміне
6-қосымша
Қала, кент, ауылдық округі әкімі аппараттары бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша 2011 жылға арналған жеке жоспарларының қаржылар көлемі
/мың теңге/
р/с Атауы Барлығы оның ішінде бағдарламалар бойынша
Қалада-ғы аудан, аудан-
дық маңызы бар қала-
ның, кент, ауыл (село), ауылдық (село-
лық) округ әкімі-
нің қызме-
тін қамтамасыз ету жөнінде-гі қызмет-тер
Мем-лекеттік органдардың күр-делі шы-
ғыс-тары
Ереке-ше жағдайлар да сырқа-ты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсе-тетін ең жақын денсау-лық сақтау ұйымы-на жеткі-зуді ұйым-
дасты-ру
Елді мекендерде су-
мен жаб-дықтауды ұйымдас-тыру
Елді мекендерде көше-лерді жарықтан-
дыру
Елді мекендер-
дің сани-тариясын қамтамасыз ету
Жер-леу орында-
рын күтіп-ұстау және туы-сы жоқ адамдар-ды жер-леу
Елді мекендер ді абаттан-дыру мен көгалдандыру Аудандық маңызы бар қалалар-
да, кенттер-
де, ауылдарда (селолар-да), ауылдық (селолық) округтер-де автомоби-ль жолдары-
ның жұмыс істеуін қамтама-
сыз ету
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1
"Әйтеке би кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

008
Погашение долга местного исполнительного органа
96750
8
Используемые остатки бюджетных средств
198069
01
Остатки бюджетных средств
198069
1
Свободные остатки бюджетных средств
198069
Приложение 2
к решению очередной ХХХVII сессии
районного Маслихата от 29 июня
2011 года за N 293
Приложение 6
к решению очередной ХХХII сессии
районного Маслихата от 29 декабря
2010 года за N 248
Обьем индивидуальных планов финансирования по администраторам бюджетных программ акимов аппаратов города, поселка, аульных округов предусмотренный на 2011 год
/тыс тенге/
Но-мер п/п
Наименование
Всего
В том числе по программам
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районно-го значе-
ния, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Капи-таль-ные расходы госу-дарствен-
ных орга-нов
Организа-ция в экстрен-ных случаях доставки тяжелобольных людей до ближай-
шей организации здравоохранения, оказывающей врачеб-
ную помощь
Орга-низа-ция водоснабжения насе-лен-
ных пунк-тов
Осве-щение улиц населенных пунк-тов
Обес-пече-ние сани-тарии насе-лен-
ных пунк-тов
Со-
дер-жа-
ние мест захоронений и пог-ребение без-род-ных
Благоустройство и озеленение населенных пунк-тов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районно-го значе-
ния, посел-
ках, аулах (селах), аульных (сельс-
ких) округах
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Айтеке би"

321
19246
10807
110641
"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХІІ сессиясының N248 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының ХХХҮIІ сессиясының шешіміне
ТҮСІНДІРМЕ ЖАЗБА
1.Кірістер:
1. облыстық бюджет қаржысы есебінен 30000 мың теңге нысаналы даму трансферті бөлінді.
2. Шығындар:
1. облыстық бюджет қаржысы есебінен бөлінген нысаналы даму трансфертіне сәйкес
467-006 "Сумен жабдықтау жүйесін дамыту" бағдарламасы 30 000 мың теңгеге көбейтілді.

321
19246
10807
110641
Пояснительная записка
к проекту решения ХХХҮIІ сессии Казалинского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение ХХХІІ сессии Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
1.Доходы:
за счет средств областного бюджета выделен целевой трансферт на развитие в сумме 30 000 тыс. тенге.
2. Расходы:
1. с выделением с областного бюджета целевого трансферта на развитие увеличена программа 467-006 "Развитие системы водоснабжения" на 30 000 тыс. тенге.

2. аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер мен кәсіпорындардың мемлекеттік сатып алудан үнемделген қаржылар есебінен 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 579 мың теңгеге ("Қазалы қаласыәкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі 135 мың теңге, "Басықара ауылдық әкімінің аппараты" 444 мың теңге), 122-006 "Аудан (облыстык маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасы 5 500 мың теңгеге, 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 12 634 мың теңгеге, 464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 1 022 мың теңгеге, 451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 641 мың теңгеге, 451-017 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі" бағдарламасы 717 мың теңгеге, 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасы 3642 мың теңгеге, 456-001 "Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 343 мың теңгеге, 456-003 "Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру" бағдарламасы 140 мың теңгеге, 473-001 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 67 мың теңгеге, 473-007 "Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру" бағдарламасы 169 мың теңгеге азайтылып, жиыны 25454 мың теңге төмендегі бағдарламаларға бағытталсын:
456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 9 000 мың теңге;
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасына "Майдакөл ауылдық округі әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісіне "Қазалы- Асандар көтерілісі" ескерткіш-белгісін абаттандыруға 10 954 мың теңге және Бекарыстан би ауылының орталық алаңын абаттандыру жұмыстарына қосымша 3500 мың теңге, барлығы 14 454 мың теңге;
464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасына балаларды сауықтыру орталығы "Шағала" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнынның ағымдағы шығындарына 2 000 мың теңге.

2. по итогам конкурса государственных закупок по государственным учреждениям и предприятиям района сэкономлены бюджетные средства, в том числе по программам:
123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 579 тысяч тенге ("Аппарат акима города Казалинск" - 135 тысяч тенге, "Аппарат акима аульного округа Басыкара" - 444 тысяч тенге), 122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" 5 500 тысяч тенге, 464-003 "Общеобразовательное обучение" 12 634 тысяч тенге, 464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" 1022 тысяч тенге, 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" 641 тысяч тенге, 451-017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" 717 тысяч тенге, 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" 3 642 тысяч тенге, 456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" 343 тысяч тенге, 456-003 "Реализация региональных программ в сфере молодежной политики" 140 тысяч тенге, 473-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" 67 тысяч тенге, 473-007 "Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек" 169 тысяч тенге, всего 25 454 тысяч тенге и распределены по нижеследующим программам:
456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" 9 000 тысяч тенге;
123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" администратору бюджетной программы "Аппарат акима аульного округа Майдакол" 14 454 тысяч тенге, в том числе на благоустройство памятника "Қазалы- Асандар көтерілісі" 10 954 тысяч тенге и дополнительно на благоустройство центральной площади аула Бекарыстан би 3 500 тысяч тенге;
464-006 "Дополнительное образование для детей" на текущие расходы детского оздоровительного центра "Шагала 2 000 тысяч тенге.