"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХII сессиясының N 248 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 тамыздағы N 299 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 12 қыркүйекте N 10-4-156 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 356 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.12.11 N 356 хатымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы кезекті ХХХІІ сессиясының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 20 қаңтарда 10-4-137 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" басылымының 2011 жылғы 5 ақпандағы N 12, 9 ақпандағы N 13-14, 12 ақпандағы N 15,16 және 16 ақпандағы N 17,18 сандарында жарияланған) N 248 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"6 416 562" деген сандар "6 431 457" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 356 560" деген сандар "5 371 455" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"6 457 355" деген сандар "6 486 950" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-151 538" деген сандар "-166 238" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"151 538" деген сандар "166 238" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақтың 3) тармақшасындағы:
"2 685" деген сандар "2 262" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақ мынадай мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) Бюджеттік мекемелердің жылу беру маусымына дайындығына 10800 мың теңге."
3-1 тармақтың 14) тармақшасындағы:
"қоныс аударуға" жолындағы "529" деген сандар "847" деген сандармен ауыстырылсын;
16) тармақшасындағы: "тұрғын үй салуға және сатып алуға кредит беруге" жолындағы "24 500" деген сандар "39 200" деген сандармен ауыстырылсын;
3-2 тармақтың 3) тармақшасындағы "7 000" деген сандар "11 200" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтағы:
"19 392" деген сандар "17 218" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 10-210-3–тармақтарымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение XXXII сессии Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31 августа 2011 года N 299. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 сентября 2011 года за N 10-4-156. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 декабря 2012 года N 356
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.12.2012 N 356.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХXII сессии Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-4-137, от 20 января 2011 года, опубликованы в газете "Қазалы" от 5 февраля 2011 года за N 12, от 9 февраля 2011 года за N 13-14, 12 февраля 2011 года за N 15,16 и 16 февраля за N 17,18) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 416 562" заменить цифрами "6 431 457";
цифры "5 356 560" заменить цифрами "5 371 455";
в подпункте 2):
цифры "6 457 355" заменить цифрами "6 486 950";
в подпункте 5):
цифры "-151 538" заменить цифрами "-166 238";
в подпункте 6):
цифры "151 538" заменить цифрами "166 238";
в пункте 3:
в подпункте 3):
цифры "2 685" заменить цифрами "2 262";
пункт 3 дополнить 11) подпунктом следующего содержания:
"11) на подготовку к отопительному периоду бюджетных учреждений -10800 тысяч тенге."
в пункте 3-1:
в подпункте 14):
в строке "на переезд" цифры "529" заменить цифрами "847";
в подпункте 16):
в строке "кредитование на строительство и приобретение жилья" цифры "24 500" заменить цифрами "39 200";
в пункте 3-2:
в подпункте 3):
цифры "7 000" заменить цифрами "11 200";
в пункте 5:
цифры "19 392" заменить цифрами "17 218";
дополнить пунктами 10-2, 10-3 следующего содержания:

"10-2. 122-005 "Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар" бағдарламасы 50 мың теңгеге, 458-021 "Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету" бағдарламасы 21 мың теңгеге, 123-002 "Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру" бағдарламасы 321 мың теңгеге, 451-005 "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бағдарламасы 3229 мың теңгеге, 451-006 "Тұрғын үй көмегі" бағдарламасы 1645 мың теңгеге, 451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы 725 мың теңгеге, 451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасы 224 мың теңгеге, 451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасы 5073 мың теңгеге, 451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бағдарламасы 734 мың теңгеге, 467-005 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бағдарламасы 1700 мың теңгеге, 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 75 мың теңгеге, 458-015 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру" бағдарламасы 150 мың теңгеге, 467-008 "Спорт және туризм объектілерін дамыту" бағдарламасы 1259 мың теңгеге, 458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 87 мың теңгеге және 452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бағдарламасы 2174 мың теңгеге азайтылып, жиыны 17467 мың теңге төмендегі бағдарламаларға бағытталсын:
464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасына 1000 мың теңге;
451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 804 мың теңге;
458-012 "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасына 6395 мың теңге;
458-033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 1325 мың теңге;
455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 4012 мың теңге;
456-005 "Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 2419 мың теңге;
456-001 "Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1512 мың теңге.
10-3. 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1000 мың теңгеге азайтылып, 122-003 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасы 1000 мың теңгеге көбейтілсін;

"10-2. уменьшить программы 122-005 "Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности" на 50 тысяч тенге, 458-021 "Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах" на 21 тысяч тенге, 123-002 "Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь" на 321 тысяч тенге, 451-005 "Государственная адресная социальная помощь" на 3229 тысяч тенге, 451-006 "Жилищная помощь" на 1645 тысяч тенге, 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 725 тысяч тенге, 451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" на 224 тысяч тенге, 451-016 "Государственные пособия на детей до 18 лет" на 5073 тысяч тенге, 451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" на 734 тысяч тенге, 467-005 "Развитие коммунального хозяйства" на 1700 тысяч тенге, 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 75 тысяч тенге, 458-015 "Освещение улиц в населенных пунктах" на 150 тысяч тенге, 467-008 "Развитие объектов спорта и туризма" на 1259 тысяч тенге, 458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" на 87 тысяч тенге, 452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" на 2174 тысяч тенге, всего 17467 тысяч тенге распределить по нижеследующим программам:
464-006 "Дополнительное образование для детей" 1000 тысяч тенге;
451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" 804 тысяч тенге;
458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 6395 тысяч тенге;
458-033 "Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" 1325 тысяч тенге;
455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" 4012 тысяч тенге;
456-005 "Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание" 2419 тысяч тенге;
456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" 1512 тысяч тенге.
10-3. уменьшить программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" на 1000 тысяч тенге, увеличить программу 122-003 "Капитальные расходы государственных органов" на 1000 тысяч тенге;

123-008 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру" бағдарламасы 44 мың теңгеге, 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 298 мың теңгеге азайтылып, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 342 мың теңгеге көбейтілсін."
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық Мәслихаттың
кезектен тыс ХХХVІІІ
сессиясының төрағасы                     К. Алиасқаров
Аудандық Мәслихаттың
хатшысы                                  Т. Бөріқұлақов
Аудандық Мәслихаттың 2011 жылғы
"31" тамыздағы кезектен тыс ХХХVІІІ
сессиясының N 299 шешіміне 1-қосымша
Аудандық Мәслихаттың 2010 жылғы
"29" желтоқсандағы кезекті ХХХІІ
сессиясының N 248 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

уменьшить программы 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 44 тысяч тенге, 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 298 тысяч тенге, увеличить программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" на 342 тысяч тенге."
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной XXXҮІІІ сессии
районного Маслихата К. Алиаскаров
Секретарь
районного Маслихата Т. Боркулаков
Приложение N 1
к решению внеочередной ХХХVІII сессии
Казалинского районного маслихата
от 31 августа 2011 года N 299
Приложение N 1
к решению очередной ХХХІІ сессии
Казалинского районного маслихата
от 29 декабря 2011 года N 248
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

1019
1139
Барлығы
370313
229486
550
19202
10807
110268
"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХІІ сессиясының N 248 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының кезектен тыс ХХХҮIІІ сессиясының шешіміне
ТҮСІНДІРМЕ ЖАЗБА
1. Кірістер:
Республикалық бюджеттің қаржысы есебінен "Жұмыспен қамту-2020" бағдарламасы шеңберінде:
іс шараларды іске асыруға (қоныс аударуға) бөлінген ағымдағы нысаналы трансферт 318 мың теңгеге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға бөлінген нысаналы даму трансферті 4 200 мың теңгеге көбейтілді.
Облыстық бюджеттің қаржысы есебінен Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға біржолғы материалдық көмекке бөлінген ағымдағы нысаналы трансферт 423 мың теңгеге азайтылды.
Облыстық бюджеттің қаржысы есебінен бюджеттік мекемелердің жылу беру маусымына дайындығына 10 800 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт бөлінді.

1019
1139
Всего
370313
229486
550
19202
10807
110268
Пояснительная записка
к проекту решения внеочередной ХХХҮIІІ сессии Казалинского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение ХХХІІ сессии Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
1. Доходы:
Текущий целевой трансферт выделенный за счет средств республиканского бюджета в рамках Программы занятости 2020 на реализацию мероприятии (на переезд) увеличен на сумму 318 тыс. тенге и целевой трансферт на развитие выделенный на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры на 4200 тыс. тенге.
Текущий целевой трансферт выделенный за счет средств областного бюджета на единовременную материальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, бывшему несовершеннолетнему узнику концлагерей, созданных фашистами в период Второй Мировой войны, вдовам воинов погибших в годы Великой Отечественной войны и не вступивших в повторный брак, лицам, награжденных орденами и медалями бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречное выполнение воинских обязанностей в тылу в годы Великой Отечественной войны уменшен на сумму 423 тыс. тенге.
За счет средств областного бюджета выделен текущий целевой трансферт на подготовку к отопительному периоду бюджетных учреждений в сумме 10800 тысяч тенге.

2. Шығындар:
1. Республикалық, облыстық бюджеттердің қаржысы есебінен бөлінген ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттері көлемінің өзгеруіне сәйкес 451-002 "Еңбекпен қамту бағдарламасы" 318 мың теңгеге, 467-022 "Жұмыспен қамту – 2020" бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту" бағдарламасы 4 200 мың теңгеге көбейтіліп, 451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы 421 мың теңгеге, 451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бағдарламасы 2 мың теңгеге азайтылды.
2. Облыстық бюджеттің қаржысы есебінен бюджеттік мекемелердің жылу беру маусымына дайындығына ағымдағы нысаналы трансферт бөлінуіне сәйкес 122-006 "Аудан (облыстык маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасы 10 800 мың теңгеге көбейтілді.
3. Республикалық бюджеттің қаржысы есебінен "Жұмыспен қамту-2020" бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және сатып алуға бөлінген кредит көлемінің өзгеруіне сәйкес 467-003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу" бағдарламасы 14 700 мың теңгеге көбейтілді.
4. Бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша ағымдағы шығындар мен мемлекеттік сатып алу қорытындысына сәйкес үнемделген қаржылар есебінен 122-005 "Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар" бағдарламасы 50 мың теңгеге, 458-021 "Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету" бағдарламасы 21 мың теңгеге, 123-002 "Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру" бағдарламасы 321 мың теңгеге (Құмжиек ауылдық округі әкімінің аппараты 107 мың теңге, Шәкен ауылдық округі әкімінің аппараты 107 мың теңге, Сарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты 107 мың теңге), 451-005 "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бағдарламасы 3229 мың теңгеге, 451-006 "Тұрғын үй көмегі" бағдарламасы 1 645 мың теңгеге, 451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы 725 мың теңгеге, 451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасы 224 мың теңгеге, 451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасы 5073 мың теңгеге, 451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бағдарламасы 734 мың теңгеге, 467-005 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бағдарламасы 1700 мың теңгеге, 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 75 мың теңгеге (Басыкара ауылдық округі әкімінің аппараты 75 мың теңге), 458-015 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру" бағдарламасы 150 мың теңгеге, 467-008 "Спорт және туризм объектілерін дамыту" бағдарламасы 1 259 мың теңгеге, 458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 87 мың теңгеге және 452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бағдарламасы 2174 мың теңгеге азайтылып, жиыны 17 467 мың теңге төмендегі бағдарламаларға бағытталды:
464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасына, оның ішінде Балаларды сауықтыру-демалыс орталығы "Шағала" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ағымдағы шығындарына 1 000 мың теңге;

2. Расходы:
1. В связи с изменениями объема текущих целевых трансфертов и целевых трансфертов на развитие выделенных за счет средств республиканского и областного бюджетов увеличены программы 451-002 "Программа занятости" на 318 тыс. тенге, 467-022 "Развитие инженерно- коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости - 2020" на 4200 тыс. тенге и уменьшена программа 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 421 тыс. тенге, 451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" на 2 тыс. тенге.
2. В связи с выделением текущего целевого трансферта на подготовку к отопительному периоду бюджетных учреждений за счет средств областного бюджета увеличена программа 122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" на 10800 тыс. тенге.
3. В связи с изменением объема кредитов выделенных за счет средств республиканского бюджета на строительство и приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020 увеличена программа 467-003 "Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда" на 14700 тыс. тенге.
4. По текущим расходам и по итогам конкурса государственных закупок по администраторам бюджетных программ сэкономлены бюджетные средства, в том числе по программам 122-005 "Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности" на 50 тысяч тенге, 458-021 "Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах" на 21 тысяч тенге, 123-002 "Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь" на 321 тысяч тенге (аппарат акима аульного округа Кумжиек 107 тысяч тенге, аппарат акима аульного округа Шакен 107 тысяч тенге, аппарат акима аульного округа Сарбулак 107 тысяч тенге), 451-005 "Государственная адресная социальная помощь" на 3229 тысяч тенге, 451-006 "Жилищная помощь" на 1645 тысяч тенге, 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 725 тысяч тенге, 451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" на 224 тысяч тенге, 451-016 "Государственные пособия на детей до 18 лет" на 5073 тысяч тенге, 451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" на 734 тысяч тенге, 467-005 "Развитие коммунального хозяйства" на 1700 тысяч тенге, 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 75 тысяч тенге (аппарат акима аульного округа Басыкара 75 тысяч тенге), 458-015 "Освещение улиц в населенных пунктах" на 150 тысяч тенге, 467-008 "Развитие объектов спорта и туризма" на 1259 тысяч тенге, 458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" на 87 тысяч тенге, 452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" 2174 тысяч тенге, всего 17467 тысяч тенге распределены по нижеследующим программам:
464-006 "Дополнительное образование для детей" на текущие расходы государственного казенного предприятия "Детский оздоровительный центр "Шагала" 1000 тысяч тенге;

451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге 804 мың теңге;
458-012 "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасына 6395 мың теңге, оның ішінде "Қазалы ауданы, Әйтеке би кентінің жағалау насос стансасы мен су қыспақты мұнарасы аралығындағы су құбырын және насос стансасының жабдықтарын күрделі жөндеу" жобасының жоба-сметалық құжаттарын жасату мен мемлекеттік сараптамадан өткізуге 5 095 мың теңге, "Қазалы ауданы, Шәкен елді мекенінен скважина бұрғылау" жобасының жоба-сметалық құжаттарын жасату мен мемлекеттік сараптамадан өткізуге 1 300 мың теңге;
"Қазалы ауданы, Бірлік елді мекенінің Қарлан учаскесін электрмен жабдықтау" жобасының жоба-сметалық құжатын жасау мен мемлекеттік сараптамадан өткізуге 458-033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 1325 мың теңге;
"Тамыры терең, тарихы кенен-Қазалы" кітабының 1 және 2 томының тиражын көбейту мен 3 кітабын шығаруға 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 4 012 мың теңге;
456-005 "Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 2419 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығына орай сыртқы жарнамалық үгіт-насихат құралдарын жасатуға 456-001 "Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1512 мың теңге.
5. 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1 000 мың теңгеге азайтылып, 122-003 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасы 1 000 мың теңгеге көбейтілді;
123-008 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру" бағдарламасы 44 мың теңгеге (Ақжона ауылдық округі әкімінің аппараты), 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 298 мың теңгеге (Сарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты 250 мың теңге, Майдакөл ауылдық округі әкімінің аппараты 48 мың теңге) азайтылып, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 342 мың теңгеге (Ақжона ауылдық округі әкімінің аппараты 44 мың теңге, Сарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты 250 мың теңге, Майдакөл ауылдық округі әкімінің аппараты 48 мың теңге) көбейтілді.

451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на выплату коммунальных услуг 804 тысяч тенге;
458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 6395 тысяч тенге, в том числе на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Капитальный ремонт водопроводной линии между береговой насосной станции и водонапорной башни и оборудования насосной станции кента Айтеке би Казалинского района" 5095 тысяч тенге, на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Бурение скважины н.п. Шакен Казалинского района" 1300 тысяч тенге;
458-033 "Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Электроснабжения уч. Карлан н.п.Бирлик Казалинского района" 1325 тысяч тенге;
455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" на размножение тиража І и ІІ тома книги "Тамыры терең, тарихы кенен-Қазалы" и на издание ІІІ тома книги "Тамыры терең, тарихы кенен-Қазалы" 4012 тысяч тенге;
456-005 "Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание" 2419 тысяч тенге;
456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" на изготовление внешних агитационно-рекламных материалов к 20-летию Независимости Республики Казахстан 1512 тысяч тенге.
5. уменьшена программа 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" на 1000 тысяч тенге, увеличена программа 122-003 "Капитальные расходы государственных органов" на 1000 тысяч тенге;
уменьшены программы 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 44 тысяч тенге (аппарат акима аульного округа Акжона), 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 298 тысяч тенге (аппарат акима аульного округа Сарбулак 250 тысяч тенге, аппарат акима аульного округа Майдакол 48 тысяч тенге), увеличена программа 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" на 342 тысяч тенге (аппарат акима аульного округа Акжона 44 тысяч тенге, аппарат акима аульного округа Сарбулак 250 тысяч тенге, аппарат акима аульного округа Майдакол 48 тысяч тенге).