"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХІІ сессиясының N 248 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 05 қазанда N 313 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 20 қазанда N 10-4-158 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 356 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.12.11 N 356 хатымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы кезекті ХХХІІ сессиясының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 20 қаңтарда 10-4-137 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" басылымының 2011 жылғы 5 ақпандағы N 12, 9 ақпандағы N 13-14, 12 ақпандағы N 15,16 және 16 ақпандағы N 17,18 сандарында жарияланған) N 248 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 5-тармағындағы:
"17 218" деген сандар "14 202" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешім мынадай мазмұндағы 10-410-5–тармақтармен толықтырылсын:
"10-4. 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 150 мың теңгеге, 453-001 "Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1315 мың теңгеге, 122-006 "Аудан (облыстык маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасы 25417 мың теңгеге, 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 42835 мың теңгеге, 464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1041 мың теңгеге, 451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасы 3700 мың теңгеге, 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасы 5590 мың теңгеге, 455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 354 мың теңгеге, 452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бағдарламасы 3016 мың теңгеге азайтылып, жиыны 83418 мың теңге төмендегі бағдарламаларға бағытталсын:

О внесении изменений и дополнений в решение ХХХІІ сессии Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 года"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05 октября 2011 года N 313. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 октября 2011 года за N 10-4-158. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 декабря 2012 года N 356
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.12.2012 N 356.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХXII сессии Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N248 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-4-137, от 20 января 2011 года, опубликованы в газете "Қазалы" от 5 февраля 2011 года за N 12, от 9 февраля 2011 года за N 13-14, 12 февраля 2011 года за N 15,16 и 16 февраля за N 17,18) следующие изменения и дополнения:
в пункте 5:
цифры "17 218" заменить цифрами "14 202"
дополнить пунктами 10-4, 10-5 следующего содержания:
"10-4. уменьшить программы 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" на 150 тысяч тенге, 453-001 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)" на 1315 тысяч тенге, 122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" на 25417 тысяч тенге, 464-003 "Общеобразовательное обучение" на 42835 тысяч тенге, 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" на 1041 тысяч тенге, 451-016 "Государственные пособия на детей до 18 лет" на 3700 тысяч тенге, 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" на 5590 тысяч тенге, 455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" на 354 тысяч тенге, 452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" на 3016 тысяч тенге, всего 83418 тысяч тенге распределить по нижеследующим программам:

112-003 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасына 3000 мың теңге;
122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 980 мың теңге;
122-003 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасына 600 мың теңге;
464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасына 3119 мың теңге;
467-020 "Тұрғын үй сатып алу" бағдарламасына 1500 мың теңге;
467-005 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бағдарламасына 52912 мың теңге;
123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасына 1000 мың теңге;
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасына 16337 мың теңге;
456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 2000 мың теңге;
473-006 "Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" бағдарламасына 420 мың теңге;
469-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 76 мың теңге;
458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1474 мың теңге;
10-5. 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 488 мың теңгеге азайтылып, 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 488 мың теңгеге көбейтілсін;
451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасы 4300 мың теңгеге азайтылып, 451-002 "Еңбекпен қамту бағдарламасы" 1500 мың теңгеге, 451-017 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі" бағдарламасы 1800 мың теңгеге, 451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1000 мың теңгеге көбейтілсін;
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 3590 мың теңгеге азайтылып, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1900 мың теңгеге, 123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы 1690 мың теңгеге көбейтілсін;

112-003 ""Капитальные расходы государственных органов" 3000 тысяч тенге;
122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" 980 тысяч тенге;
122-003 "Капитальные расходы государственных органов" 600 тысяч тенге;
464-006 "Дополнительное образование для детей" 3119 тысяч тенге;
467-020 "Приобретение жилья" 1500 тысяч тенге;
467-005 "Развитие коммунального хозяйства" 52912 тысяч тенге;
123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 1000 тысяч тенге;
123-011"Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 16337 тысяч тенге;
456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" 2000 тысяч тенге;
473-006 "Организация санитарного убоя больных животных" 420 тысяч тенге;
469-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" 76 тысяч тенге;
458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 1474 тысяч тенге;
10-5. уменьшить программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" на 488 тысяч тенге, увеличить программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" на 488 тысяч тенге;
уменьшить программу 451-016 "Государственные пособия на детей до 18 лет" на 4300 тысяч тенге, увеличить программы 451-002 "Программа занятости" на 1500 тысяч тенге, 451-017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" на 1800 тысяч тенге, 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на 1000 тысяч тенге;
уменьшить программу 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 3590 тысяч тенге, увеличить программы 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" на 1900 тысяч тенге, 123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" на 1690 тысяч тенге;

463-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 565 мың теңгеге азайтылып, 463-007 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасы 565 мың теңгеге көбейтілсін."
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

уменьшить программу 463-001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" на 565 тысяч тенге, увеличить программу 463-007 "Капитальные расходы государственных органов" на 565 тысяч тенге."
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

1019
1139
Барлығы
387012
230748
550
19202
13497
123015
"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХІІ сессиясының N 248 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының кезектен тыс ХХХХ сессиясының шешіміне ТҮСІНДІРМЕ ЖАЗБА
Шығындар:
1. Бюджеттік бағдарлама әкімшілерінің есептеріне сәйкес ағымдағы шығындар бойынша үнемделген қаржылар есебінен 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 150 мың теңгеге (Майлыбаш ауылдық округі әкімінің аппараты), 453-001 "Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1315 мың теңгеге, 122-006 "Аудан (облыстык маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасы 25417 мың теңгеге,  464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 42835 мың теңгеге, 464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1041 мың теңгеге, 451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасы 3700 мың теңгеге, 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасы 5590 мың теңгеге, 455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 354 мың теңгеге, 452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бағдарламасы 3016 мың теңгеге азайтылып, жиыны 83418 мың теңге төмендегі бағдарламаларға бағытталды:

1019
1139
Всего
387012
230748
550
19202
13497
123015
Пояснительная записка
к проекту решения внеочередной ХХХХ сессии Казалинского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение ХХХІІ сессии Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Расходы:
1. За счет сэкономленных бюджетных средств администраторами бюджетных программ по текущим расходам уменьшены программы 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" на 150 тыс. тенге, 453-001 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)" на 1315 тыс. тенге, 122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" на 25417 тыс. тенге, 464-003 "Общеобразовательное обучение" на 42835 тыс. тенге, 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" на 1041 тыс. тенге, 451-016 "Государственные пособия на детей до 18 лет" на 3700 тыс тенге, 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" на 5590 тыс. тенге, 455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" на 354 тыс. тенге, 452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" на 3016 тыс. тенге, всего 83418 тыс. тенге распределены по нижеследующим программам:

112-003 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасына "Аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесіне қызметтік автокөлік сатып алуға 3000 мың теңге;
122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына ағымдағы шығындар үшін 980 мың теңге;
"Аудан әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесін материалдық-техникалық жарақтандыруға 122-003 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасына 600 мың теңге;
464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасына 3119 мың теңге, оның ішінде "Қазалы аудандық балалар әуез мектебі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнына коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге 1700 мың теңге және Басықара ауылындағы N 182 мектеп пен Жалантөс батыр ауылындағы N103 мектеп жанынан ашылған әуез сыныптарының ұстау шығындарына 1419 мың теңге;
467-020 "Тұрғын үй сатып алу" бағдарламасына Шәкен ауылдық округінен қызметтік тұрғын үй сатып алуға 1500 мың теңге;
467-005 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бағдарламасына "Қазалы қаласының әкімшілік ғимаратын қенейту және қайта жаңғырту" (ІІ кезең) жобасын қаржыландыруға 52912 мың теңге;
Әйтеке би кенті әкімінің аппараты бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша 123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасына 1000 мың теңге;
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасына 16337 мың теңге, оның ішінде "Жанқожа батыр-Самал бауын-Даңқ алаңын" абаттандыру жұмыстарына 8100 мың теңге (Әйтеке би кенті әкімінің аппараты), Қазалы қаласының орталық алаңын жөндеу және абаттандыру жұмыстарына 2191 мың теңге, "Қазалы-Асандар көтерілісі" ескерткішін абаттандыру жұмыстарына 6046 мың теңге (Майдакөл ауылдық округі әкімінің аппараты);
456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 2000 мың теңге;
473-006 "Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" бағдарламасына 420 мың теңге;
469-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына іссапар шығындары үшін 76 мың теңге;
458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына ағымдағы шығындар үшін 1474 мың теңге.
2. "Әйтеке би кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің теңгеріміндегі өкілдік Үйін "Аудан әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің теңгеріміне ауыстыру жоспарына сәйкес 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 488 мың теңгеге азайтылып, өкілдік Үйін ұстау шығындары үшін 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 488 мың теңгеге көбейтілді;

по программе 112-003 "Капитальные расходы государственных органов" на приобретение служебного автомобиля 3000 тыс. тенге;
по программе 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" на текущие расходы 980 тыс. тенге;
по программе 122-003 "Капитальные расходы государственных органов" на материально-техническое оснащение государственному учреждению "Аппарат акима района" 600 тыс. тенге;
по программе 464-006 "Дополнительное образование для детей" всего 3119 тыс. тенге, в том числе государственному казенному коммунальному предприятию "Казалинская районная детская музыкальная школа" на оплату коммунальных услуг 1700 тыс.тенге и на содержание музыкальных классов при сш N182 аула Басыкара и сш N103 аула Жалантос батыра 1419 тыс. тенге;
по программе 467-020 "Приобретение жилья" на приобретение служебного жилого дома в аульном округе Шакен 1500 тыс. тенге;
по программе 467-005 "Развитие коммунального хозяйства" на реконструкцию и расширение здания акимата города Казалинск (ІІ- очередь) 52912 тыс. тенге;
по программе 123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" администратору бюджетной программы аппарат акима кента Айтеке би 1000 тыс. тенге;
по программе 123-011"Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 16337 тыс. тенге, в том числе администратору бюджетной программы "Аппарат акима кента Айтеке би" на благоустройство "Жанқожа батыр- Самал бауын- Даңк алаңын" 8100 тыс. тенге, на благоустройство и ремонтные работы центральной площади г. Казалинск 2191 тыс. тенге и на благоустройство памятника "Қазалы-Асандар көтерілісі" администратору бюджетной программы "Аппарат акима аульного округа Майдаколь" 6046 тыс. тенге;
по программе 456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" 2000 тыс. тенге;
по программе 473-006 "Организация санитарного убоя больных животных" 420 тыс. тенге;
по программе 469-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" на командировочные расходы 76 тыс. тенге;
по программе 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на текущие расходы 1474 тыс. тенге;
2. уменьшена программа 123-001"Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" на 488 тыс. тенге, увеличена программа 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" на 488 тыс. тенге согласно плана о передаче представительского дома с баланса государственного учреждения "Аппарат акима кента Айтеке би" на баланс государственного учреждения "Аппарат акима района";

Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша 451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасы 4300 мың теңгеге азайтылып, 451-002 "Еңбекпен қамту бағдарламасы" бағдарламасы 1500 мың теңгеге, 451-017 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі" бағдарламасы 1800 мың теңгеге, мекеменің бу қазандығын жөндеу және ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін 451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1000 мың теңгеге көбейтілді;
Әйтеке би кенті әкімінің аппараты бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 3590 мың теңгеге азайтылып, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1900 мың теңгеге ("Әйтеке би кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің теңгеріміндегі қызметтік үйге ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізуге 1000 мың теңге, "Әйтеке би кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының бу қазандығына жөндеу жұмыстарын жүргізуге 900 мың теңге), 123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы 1690 мың теңгеге көбейтілді;
Аудандық жер қатынастары бөлімі бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша 463-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 565 мың теңгеге азайтылып, далалық зерттеу жұмыстарын оперативті және нәтижелі орындау мақсатында плоттер (кең форматтағы принтер), планшеттік ноутбук және жер координаттарын анықтау құралы GPS сатып алуға 463-007 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасы 565 мың теңгеге көбейтілді.

уменьшена программа 451-016 "Государственные пособия на детей до 18 лет" на 4300 тыс тенге, увеличены программы 451-002 "Программа занятости" на 1500 тыс. тенге, 451-017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" на 1800 тыс. тенге, 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на 1000 тыс. тенге на текущий ремонт котельной и здания;
уменьшена программа 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 3590 тыс. тенге, увеличены программы 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" на 1900 тыс. тенге (на ремонт служебного дома, находящегося на балансе государственного учреждения "Аппарат акима кента Айтеке би" 1000 тыс.тенге, на ремонт котельной здания государственного учреждения "Аппарат акима кента Айтеке би" 900 тыс.тенге), 123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" на 1690 тыс. тенге;
уменьшена программа 463-001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" на 565 тыс. тенге, увеличена программа 463-007 "Капитальные расходы государственных органов" на 565 тыс. тенге для оперативного и эффективного исследования полевых работ на приобретения плоттера (широкоформатный принтер), планшетного ноутбука и для определения координат прибора GPS."