"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХII сессиясының N 248 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 329 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 20 желтоқсанда N 10-4-163 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 356 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.12.11 N 356 хатымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы кезекті ХХХІІ сессиясының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 20 қаңтарда 10-4-137 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" басылымының 2011 жылғы 5 ақпандағы N 12, 9 ақпандағы N 13-14, 12 ақпандағы N 15,16 және 16 ақпандағы N 17,18 сандарында жарияланған) N 248 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"6 442 688" деген сандар "6 481 889" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 382 686" деген сандар "5 421 887" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"6 498 181" деген сандар "6 498 182" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-166 238" деген сандар "-127 038" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"166 238" деген сандар "127 038" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық Мәслихаттың
кезектен тыс ХХХХІІІ
сессиясының төрағасы                      Т. Әбдіқадыров
Аудандық Мәслихат хатшысы                 Т. Бөріқұлақов
Аудандық Мәслихаттың
2011 жылғы "9" желтоқсандағы
кезектен тыс ХХХХІІІ сессиясының
N 329 шешіміне 1-қосымша
Аудандық Мәслихаттың
2010 жылғы "29" желтоқсандағы
кезекті ХХХІІ сессиясының
N 248 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений и дополнений в решение XXXII сессии Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 09 декабря 2011 года N 329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 декабря 2011 года за N 10-4-163. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 декабря 2012 года N 356
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.12.2012 N 356.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХXII сессии Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-4-137, от 20 января 2011 года, опубликованы в газете "Қазалы" от 5 февраля 2011 года за N 12, от 9 февраля 2011 года за N 13-14, 12 февраля 2011 года за N 15,16 и 16 февраля за N 17,18) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 442 688" заменить цифрами "6 481 889";
цифры "5 382 686" заменить цифрами "5 421 887";
в подпункте 2):
цифры "6 498 181" заменить цифрами "6 498 182";
в подпункте 5):
цифры "-166 238" заменить цифрами "-127 038";
в подпункте 6):
цифры "166 238" заменить цифрами "127 038";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной XXXХІІІ сессии
районного Маслихата                        Т. Абдикадиров
Секретарь
районного Маслихата                        Т. Буркулаков
Приложение N 1
к решению внеочередной ХХХХІІІ сессии
Казалинского районного маслихата
от 9 декабря 2011 года N 329
Приложение N 1
к решению очередной ХХХІІ сессии
Казалинского районного маслихата
от 29 декабря 2010 года N 248
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма,тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

18169
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18169
2
Қорғаныс
57156
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2056
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2056
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
55100
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
55100
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4479
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4479
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
4479
4
Бiлiм беру
4120734
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
419466
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
419466
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3623784
003
Жалпы білім беру
3509041
006
Балаларға қосымша білім беру
114743
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
77484
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21511
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16176
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
176
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9648
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
8136
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыру
21837
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
356695
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
306567
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
36658
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
52
004
Ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15750
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек

18169
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
18169
Оборона
57156
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2056
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2056
122
Аппарат акима района (города областного значения)
55100
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
55100
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4479
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4479
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4479
Образование
4120734
464
Отдел образования района (города областного значения)
419466
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
419466
464
Отдел образования района (города областного значения)
3623784
003
Общеобразовательное обучение
3509041
006
Дополнительное образование для детей
114743
464
Отдел образования района (города областного значения)
77484
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21511
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района областного значения)
16176
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
176
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9648
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8136
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
21837
Социальная помощь и социальное обеспечение
356695
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
306567
002
Программа занятости
36658
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
52
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15750
005
Государственная адресная социальная помощь