2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 333 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 30 желтоқсандағы N 10-4-165 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 31.01.2013 N 42 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық Мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 803 522 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 150 705 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6 936 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 10 607 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 635 274 мың теңге;
2) шығындар – 7 916 905 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 98 723 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 106 788 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 065 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11 417 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 11 417 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 223 523 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 223 523 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.11.30 N 63 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджет пен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативі төмендегідей болып белгіленсін:
әлеуметтік салық облыстық бюджетке – 10 пайыз, аудандық бюджетке – 90 пайыз.
3. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) білім беру ұйымдарында балалардың құқығын қорғау жөніндегі инспектордың ұстау шығындарына 899 мың теңге;
2) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүниежүзілік соғысы кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға біржолғы материалдық көмекке 1 785 мың теңге;

О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 20 декабря 2011 года N 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2011 года за N 10-4-165. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31 января 2013 года N 42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31.01.2013 N 42).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 803 522 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1 150 705 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 936 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 607 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 635 274 тысяч тенге;
2) затраты – 7 916 905 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 98 723 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 106 788 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 065 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 417 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 11 417 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 223 523 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 223 523 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2012 N 63 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Определить нормативы распределения доходов в областной бюджет с бюджета района в следующих размерах:
социальный налог в областной бюджет – 10%, в районный бюджет – 90%.
3. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету района:
1) на содержание инспекторов по охране прав детей в организациях образования – 899 тысяч тенге;
2) на единовременную социальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, бывшему несовершеннолетнему узнику концлагерей, созданных фашистами в период Второй Мировой войны, вдовам воинов погибших в годы Великой Отечественной войны и не вступившим в повторный брак, лицам, награжденных орденами и медалями бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречное выполнение воинских обязанностей в тылу в годы Великой Отечественной войны – 1 785 тысяч тенге;

3) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке - 47 616 мың теңге;
4) Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге 415 315 мың теңге;
5) алынып тасталды - Қызылорда облысы  Қазалы аудандық мәслихатының 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6) Ғани Мұратбаев елді мекенін абаттандыруға - 200 000 мың теңге;
7) Әйтеке би кентін абаттандыруға – 101 674 мың теңге;
8) Жаңадан іске қосылатын мектептердің ұстау шығындарына – 1697 мың теңге;
9) Жаңадан іске қосылатын мәдениет объектілерінің ұстау шығындарына – 3587 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы  Қазалы аудандық мәслихатының 2012.04.28 N 26 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.07.31 N 38 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 76 257 мың теңге;
2) орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 11 715 мың теңге;
3) үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 10 141 мың теңге;
4) жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге – 14 855 мың теңге;
5) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 47 457 мың теңге;
6) Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға – 53 758 мың теңге;
7) арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 5 118 мың теңге;
8) халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 15 883 мың теңге;
9) мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 16 347 мың теңге;
10) эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге – 43 647 мың теңге;
11) "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру үшін ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға – 9 415 мың теңге;
12) ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредит – 106 788 мың теңге;

3) на социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны – 47 616 тысяч тенге;
4) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) – 415 315 тысяч тенге;
5) исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2012 N 59 (вводится в действие с 01.01.2012).
6) на благоустройство населенного пункта Гани Муратбаева – 200 000 тысяч тенге;
7) на благоустройство кента Айтеке би - 101 674 тысяч тенге;
8) на содержание вновь вводимых школ – 1 697 тысяч тенге;
9) на содержание вновь вводимых объектов культуры – 3 587 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2012 N 26 (вводится в действие с 01.01.2012); от 31.07.2012 N 38 (вводится в действие с 01.01.2012); от 26.11.2012 N 59 (вводится в действие с 01.01.2012).
3-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету района в следующих размерах:
1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 76 257 тысяч тенге;
2) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 11 715 тысяч тенге;
3) обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 10 141 тысяч тенге;
4) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 14 855 тысяч тенге;
5) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 47 457 тысяч тенге;
6) на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 – 53 758 тысяч тенге;
7) на предоставление специальных социальных услуг - 5 118 тысяч тенге;
8) на обеспечение деятельности центров занятости населения – 15 883 тысяч тенге;
9) на реализацию мер социальной поддержки специалистов - 16 347 тысяч тенге;
10) на проведение противоэпизотических мероприятий – 43 647 тысяч тенге;
11) на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 9 415 тысяч тенге;
12) кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов - 106 788 тысяч;

13) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға - 65 171 мың теңге;
14) "Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламасы бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 3 865 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Қазалы аудандық мәслихатының 2012.01.13 N 339 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.02.08 N 12 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.11 N 17 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.30 N 63 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-2. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттерінің қаралғаны ескерілсін:
1) қызметтік тұрғын үй салуға немесе сатып алуға - 42 493 мың теңге;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға немесе сатып алуға – 11 200 мың теңге;
3) "Әйтеке би кентіндегі және Қазалы қаласындағы қыстақішілік су құбырлары жабдықтау жүйесін кеңейту және қайта жаңалау (2-кезең)" - 392 765 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Қазалы аудандық мәслихатының 2012.01.13 N 339 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-3. 2011 жылы аудан бюджетіне республикалық және облыстық бюджеттерден бөлініп, пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердің облыстық бюджетке қайтарылатын сомасы 2 519 мың теңге көлемінде белгіленсін.
Ескерту. Шешім 3-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Қазалы аудандық мәслихатының 2012.02.08 N 12 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы  Қазалы аудандық мәслихатының 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-4. Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу 925 мың теңге көлемінде белгіленсін.
Ескерту. Шешім 3-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Қазалы аудандық мәслихатының 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне төмендегі көлемде нысаналы даму трансфертінің қаралғаны ескерілсін:
1) "Қазалы қаласында және Әйтеке би кентінде қыстақішілік сумен жабдықтау жүйесін кеңейту және қайта жаңғырту (2-кезең)" жобасын қоса қаржыландыруға 43 640 мың теңге;

13) на ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов – 65 171 тысяч тенге;
14) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" – 3 865 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 13.01.2012 N 339(вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 08.02.2012 N 12 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.04.2012 N 17 (вводится в действие с 01.01.2012); от 26.11.2012 N 59(вводится в действие с 01.01.2012); от 30.11.2012 N 63(вводится в действие с 01.01.2012).
3-2. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджету района в следующих размерах:
1) на строительство и (или) приобретение cлужебного жилище - 42 493 тысяч тенге;
2) на развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 11 200 тысяч тенге;
3) Реконструкция и расширение внутрипоселковых водопроводных сетей в г.Казалинск и в кенте Айтеке би - 392 765 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 13.01.2012 N 339 (вводится в действие с 01.01.2012).
3-3. Установить сумму неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов выделенных из республиканского и областного бюджетов в 2011 году и подлежащих возврату в областной бюджет 2 519 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 08.02.2012 N 12(вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2012  N 59(вводится в действие с 01.01.2012).
3-4. Установить погашение долга местного исполнительного органа 925 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-4 в соответствии с решением  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2012  N 59(вводится в действие с 01.01.2012).
4. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие:
1) на софинансирование проекта "Реконструкция и расширение внутрипоселковых водопроводных сетей в г. Казалинск и в кенте Айтеке би (2-этап)" - 43 640 тысяч тенге;

2) "Бозкөл-Тасарық" аудандық маңызы бар автомобиль жолының жобалық сметалық құжатын түзетіп, мемлекеттік сараптама қорытындысын алу және қайта жаңғыртуға - 3 737 мың теңге;
3) Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға - 525 мың теңге;
4) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік, инфрақұрылымды дамыту бағдарламасына 8 арендалық үйді сыртқы инженерлік желілерімен қамтамасыз етуге - 10450 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы  Қазалы аудандық мәслихатының 2012.04.11 N 17 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.28 N 26 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 9 711 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы  Қазалы аудандық мәслихатының 2012.02.08 N 12 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.05.17 N 33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.03 N 51 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. 2012 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
7. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Қала, кент, ауылдық округі әкімі аппараттары бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша 2012-2014 жылдарға арналған жеке жоспарларының қаржылар көлемі 678 - қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
10. 2012 жылдың 1-қаңтарына қалыптасқан бюджет қаражатының 99855 мың теңге қалдықтары төмендегі бағдарламаларға бағытталсын:
122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" 5 168 мың теңге;
123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 38 694 мың теңге;
452-001 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 3 184 мың теңге;
122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бюджеттік бағдарламасына 12 559 мың теңге;

2) на корректировку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы и реконструкция автомобильной дороги районного значения "Бозкол-Тасарык" - 3 737 тысяч тенге;
3) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости-2020 - 525 тысяч тенге;
4) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры строящихся 8 арендных домов - 10 450 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.04.2012 N 17 (вводится в действие с 01.01.2012); от 28.04.2012 N 26 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. Резерв местного исполнительного органа района на 2012 год 9 711 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 08.02.2012 N 12 (вводится в действие с 01.01.2012); от 17.05.2012 N 33 (вводится в действие с 01.01.2012); от 03.11.2012 N 51 (вводится в действие с 01.01.2012); от 26.11.2012 N 59 (вводится в действие с 01.01.2012).
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2012 год согласно приложения 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития и формирования уставного капитала или увеличение уставного капитала юридических лиц районного бюджета на 2012 год согласно приложения 5.
8. Утвердить индивидуальные планы финансирования администраторов бюджетных программ города, кента, аульных округов на 2012-2014 годы согласно приложениям 678.
9. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2012 года.
10. Распределить образовавшийся свободный остаток бюджетных средств на 1 января 2012 года 99 855 тысяч тенге по нижеследующим программам:
122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" 5 168 тысяч тенге;
123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 38 694 тысяч тенге;
452-001 "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" 3 184 тысяч тенге;
452-002 "Создание информационных систем)" 625 тысяч тенге;
122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" 12 559 тысяч тенге;

464-009 "Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасына 22 857 мың теңге;
464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бюджеттік бағдарламасына 2 171 мың теңге;
464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1 973 мың теңге;
467-003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 4 105 мың теңге;
467-020 "Тұрғын үй сатып алу" бюджеттік бағдарламасына 10 200 мың теңге;
123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасына 15 721 мың теңге;
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламасына 22 862 мың теңге;
455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бюджеттік бағдарламасына 17 312 мың теңге;
465-006 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" 4 661 мың теңге;
455-006 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" бағдарламасына 1 252 мың теңге;
473-001 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 334 мың теңге;
473-009 "Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу" бағдарламасына 2 900 мың теңге;
463-004 "Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру" бағдарламасына 6115 мың теңге;
468-003 "Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу" 19 339 мың теңге;
452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бағдарламасына 16 514 мың теңге;
458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 3 338 мың теңге;
452-014 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасына 2 000 мың теңге;
2011 жылғы орындалмаған міндеттемелерді қаржыландыруға 3 513 мың теңге, оның ішінде:
458-012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бағдарламасына 1 353 мың теңге;
458-033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 351 мың теңге;
467-008 "Cпорт және туризм объектілерін дамыту" бағдарламасына 1 809 мың теңге.
Ескерту. Шешім 10-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.02.08 N 12 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.05.17 N 33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.07.31 N 38 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.03 N 51 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

464-009 "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" 22 857 тысяч тенге;
464-006 "Дополнительное образование для детей" 2 171 тысяч тенге;
464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" 1 973 тысяч тенге;
467-003 ""Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда" 4 105 тысяч тенге;
467-020 "Приобретение жилья" 10 200 тысяч тенге;
123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 15 721 тысяч тенге;
123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 22 862 тысяч тенге;
455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" 17 312 тысяч тенге;
465-006 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" 4 661 тысяч тенге;
455-006 "Функционирование районных (городских) библиотек" 1 252 тысяч тенге;
473-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" 334 тысяч тенге;
473-009 "Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных" 2 900 тысяч тенге;
463-004 "Организация работ по зонированию земель" 6 115 тысяч тенге;
468-003 "Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов" 19 339 тысяч тенге;
452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" 16 514 тысяч тенге;
458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 3 338 тысяч тенге;
452-014 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" 2 000 тысяч тенге;
На финансирование по невыполненным обязательствам 2011 года 3 513 тысяч тенге, в том числе:
458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 1 353 тысяч тенге;
458-033 "Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" 351 тысяч тенге;
467-008 "Развитие объектов спорта и туризма" 1 809 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10 в соответствии с решением  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 08.02.2012  N 12(вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 17.05.2012 N 33 (вводится в действие с 01.01.2012); от 31.07.2012  N 38(вводится в действие с 01.01.2012); от 03.11.2012 N 51(вводится в действие с 01.01.2012); от 26.11.2012 N 59(вводится в действие с 01.01.2012).

1) 2012 жылдың 1-қаңтарына қалыптасқан бюджет қаражатының қалдығы есебінен 1818 мың теңге 467-003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бюджеттік бағдарламасына бағытталсын;
Ескерту. 10-тармақ 1) тармақшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.05.17 N 33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2) бюджеттік бағдарламалар бойынша сомалар азайтылсын:
123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 2 636 мың теңге;
122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бюджеттік бағдарламасы 69 266 мың теңге;
451-005 "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасы 17 477 мың теңге;
123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 4 791 мың теңге;
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламасы 2 066 мың теңге;
452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бюджеттік бағдарламасы 14 533 мың теңге;
464-003 "Жалпы білім беру" бюджеттік бағдарламасы 5 164 мың теңге;
451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасы 744 мың теңгеге;
451-010 "Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 787 мың теңге;
451-004 "Ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және және ветеринария ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерді жұмыс істейтін білім берудің педогог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау сектор ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес отын сатып алу үшін берілетін біржолғы әлеуметтік көмек көрсету" бюджеттік бағдарламасы 1 920 мың теңге;
451-001 "Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 280 мың теңгеге;
451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бюджеттік бағдарламасы 1 297 мың теңге;
467-020 "Тұрғын үй сатып алу" бюджеттік бағдарламасы 1 600 мың теңге;
122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 3 520 мың теңгеге;

1) образовавшийся остаток средств на 1 января 2012 года 1 818 тысяч тенге направить на программу 467-003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда";
Сноска. Пункт 10 дополнено подпунктом 1) в соответствии с решением  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 17.05.2012 N 33(вводится в действие с 01.01.2012).
2) уменьшить по бюджетным программам:
123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 2 636 тысяч тенге;
122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" 69 266 тысяч тенге;
451-005 "Государственная адресная социальная помощь" 17 477 тысяч тенге;
123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 4 791 тысяч тенге;
123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 2 066 тысяч тенге;
452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" 14 533 тысяч тенге;
464-003 "Общеобразовательное обучение" на 5 164 тысяч тенге;
451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 744 тысяч тенге;
451-010 "Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" на 787 тысяч тенге;
451-004 "Оказание единовременной социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан" на 1 920 тысяч тенге;
451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на 280 тысяч тенге;
451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" на 1 297 тысяч тенге;
467-020 "Приобретение жилья" на 1 600 тысяч тенге;
122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" на 3 520 тысяч тенге;

122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 391 мың теңге;
452-010 "Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу" бюджеттік бағдарламасы 180 мың теңге;
122-005 "Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар" бюджеттік бағдарламасы 420 мың теңге;
458-021 "Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 74 мың теңге;
464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 629 мың теңге;
451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бюджеттік бағдарламасы 47 000 мың теңге;
451-002 "Еңбекпен қамту бағдарламасы" бюджеттік бағдарламасы 172 мың теңге;
451-004 "Ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және және ветеринария ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерді жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау сектор ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес отын сатып алу үшін берілетін біржолғы әлеуметтік көмек көрсету" бюджеттік бағдарламасы 1640 мың теңге;
451-006 "Тұрғын үй көмегі" бюджеттік бағдарламасы 4048 мың теңге;
451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бюджеттік бағдарламасы 387 мың теңге;
451-017 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 2213 мың теңге;
123-008 "Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" бюджеттік бағдарламасы 100 мың теңге;
458-015 "Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" бюджеттік бағдарламасы 686 мың теңге;
455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 84 мың теңге;
456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 215 мың теңге;
473-006 "Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламасы 1 755 мың теңге;
463-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 400 мың теңгеге;
467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 250 мың теңге;

122-003 "Капитальные расходы государственных органов" на 391 тысяч тенге;
452-010 "Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим" на 180 тысяч тенге;
122-005 "Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности" на 420 тысяч тенге;
458-021 "Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах" на 74 тысяч тенге;
464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" на 629 тысяч тенге;
451-016 "Государственные пособия на детей до 18 лет" на 47 000 тысяч тенге;
451-002 "Программа занятости" на 172 тысяч тенге;
451-004 "Оказание единовременной социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан" на 1 640 тысяч тенге;
451-006 "Оказание жилищной помощи" на 4 048 тысяч тенге;
451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" на 387 тысяч тенге;
451-017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" на 2 213 тысяч тенге;
123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 100 тысяч тенге;        458-015 "Освещение улиц в населенных пунктах" на 686 тысяч тенге;
455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" на 84 тысяч тенге;
456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" на 215 тысяч тенге;
473-006 "Организация санитарного убоя больных животных" на 1 755 тысяч тенге;
463-001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" на 400 тысяч тенге;;
467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" на 250 тысяч тенге;

458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 1299 мың теңге;
464-012 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 154 мың теңге;
464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 733 мың теңге;
451-003 "Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету" бюджеттік бағдарламасы 57 мың теңге;
451-021 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 75 мың теңге;
467-005 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту" бюджеттік бағдарламасы 1937 мың теңге;
467-006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы 1995 мың теңге;
467-008 "Спорт және туризм объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы 1025 мың теңге;
467-010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы 81 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ 2) тармақшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.05.17 N 33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.07.31 N 38 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.03 N 51 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3) бюджеттік бағдарламалар бойынша сомалар көбейтілсін:
122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасына 12 340 мың теңге;
464-003 "Жалпы білім беру" бюджеттік бағдарламасына 31125 мың теңге;
467-005 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту" бюджеттік бағдарламасына 3 550 мың теңге;
467-006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасына 2 145 мың теңге;
455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасына 1 000 мың теңге;
465-001 "Жергілікті деңгейде денешынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 15 868 мың теңге;
462-099 "Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру" 29 мың теңге;
467-010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" 1 500 мың теңге;
473-007 "Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру" 1 500 мың теңге;
123-013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасына 28 526 мың теңге;

458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" на 1299 тысяч тенге;
464-012 "Капитальные расходы государственного органа" на 154 тысяч тенге;
464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 733 тысяч тенге;
451-003 "Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны" на 57 тысяч тенге;
451-021 "Капитальные расходы государственного органа" на 75 тысяч тенге;
467-005 "Развитие коммунального хозяйства" на 1937 тысяч тенге;        467-006 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" на 1995 тысяч тенге;
467-008 "Развитие объектов спорта и туризма" на 1025 тысяч тенге;
467-010 "Развитие объектов сельского хозяйства" на 81 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 дополнено подпунктом 2) в соответствии с решением  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 17.05.2012 N 33(вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31.07.2012 N 38 (вводится в действие с 01.01.2012); от 03.11.2012 N 51 (вводится в действие с 01.01.2012); от 26.11.2012 N 59(вводится в действие с 01.01.2012).
3) увеличить по бюджетной программе:
122-003 "Капитальные расходы государственных органов" 12 340 тысяч тенге;
464-003 "Общеобразовательное обучение" 31 125 тысяч тенге;
467-005 "Развитие коммунального хозяйства" 3 550 тысяч тенге;
467-006 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" 2 145 тысяч тенге;
455-009 "Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним" 1 000 тысяч тенге;
465-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" 15 868 тысяч тенге;
462-099 "Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов" 29 тысяч тенге;
467-010 "Развитие объектов сельского хозяйства" 1 500 тысяч тенге;
473-007 "Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек" 1 500 тысяч тенге;
123-013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" 28 526 тысяч тенге;

458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасына 6 927 мың теңге;
469-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 244 мың теңге;
112-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 1 100 мың теңге;
451-002 "Еңбекпен қамту бағдарламасы" бюджеттік бағдарламасына 4 637 мың теңге;
451-017 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасына 5 324 мың теңге;
451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бюджеттік бағдарламасына 388 мың теңге;
451-023 "Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасына 715 мың теңге;
123-008 "Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" бюджеттік бағдарламасына 6 741 мың теңге;
456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 12 000 мың теңге;
456-005 "Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 3 400 мың теңге;
455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 392 мың теңге;
456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 2 644 мың теңге;
473-010 "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу" бюджеттік бағдарламасына 2700 мың теңге;
467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 1 015 мың теңге;
468-001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 510 мың теңге;
458-065 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бюджеттік бағдарламасына 9 417 мың теңге;
453-001 "Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 144 мың теңге;
123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасына 150 мың теңге;

458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 6 927 тысяч тенге;
469-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" 244 тысяч тенге;
112-001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" 1 100 тысяч тенге;
451-002 "Программа занятости" 4 637 тысяч тенге;
451-017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" 5 324 тысяч тенге;
451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" 388 тысяч тенге;
451-023 "Обеспечение деятельности центров занятости населения" 715 тысяч тенге;
123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" 6 741 тысяч тенге;
456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" 12 000 тысяч тенге;
456-005 "Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание" 3 400 тысяч тенге;
455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" 392 тысяч тенге;
456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" 2 644 тысяч тенге;
473-010 "Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных" 2 700 тысяч тенге;
467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" 1 015 тысяч тенге;
468-001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" 510 тысяч тенге;
458-065 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" 9 417 тысяч тенге;
453-001 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)" 144 тысяч тенге;
123-022 "Капитальные расходы государственных органов" 150 тысяч тенге;

122-005 "Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар" бюджеттік бағдарламасына 760 мың теңге;
451-001 "Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 144 мың теңге;
451-021 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасына 250 мың теңге;
458-033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу" бюджеттік бағдарламасына 600 мың теңге;
455-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасына 6098 мың теңге;
462-001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 144 мың теңге;
463-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 144 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ 3) тармақшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.05.17 N 33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.07.31 N 38 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.03 N 51 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
11. 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 10629 мың теңгеге азайтылып, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 10629 мың теңгеге көбейтілсін;
452-011 "Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату" бағдарламасы 300 мың теңгеге азайтылып, 452-010 "Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу" бағдарламасы 300 мың теңгеге көбейтілсін;
451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасы 905 мың теңгеге, 467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 544 мың теңгеге, 469-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 943 мың теңгеге азайтылып, 122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасы 2 392 мың теңгеге көбейтілсін;
123-014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" бағдарламасы 9 567 мың теңгеге азайтылып, 458-012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бағдарламасы 9 567 мың теңгеге көбейтілсін;
455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1005 мың теңгеге азайтылып, 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасы 1 005 мың теңгеге көбейтілсін.".

122-005 "Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности" 760 тысяч тенге;
451-001 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)" 144 тысяч тенге;
451-021 "Капитальные расходы государственного органа" 250 тысяч тенге;
458-033 "Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" 600 тысяч тенге;
455-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций" 6 098 тысяч тенге;
462-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" 144 тысяч тенге;
463-001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" 144 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 дополнено подпунктом 3) в соответствии с решением  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 17.05.2012 N 33(вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31.07.2012 N 38 (вводится в действие с 01.01.2012); от 03.11.2012 N 51 (вводится в действие с 01.01.2012); от 26.11.2012 N 59(вводится в действие с 01.01.2012).
11. Программу 123-022 "Капитальные расходы государственных органов" уменьшить на 10629 тысяч тенге, увеличить программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" на 10629 тысяч тенге;
программу 452-011 "Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность" уменьшить на 300 тысяч тенге, программу 452-010 "Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим" увеличить на 300 тысяч тенге;
программы 451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" на 905 тысяч тенге, 467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" на 544 тысяч тенге, 469-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" на 943 тысяч тенге уменьшить, увеличить программу 122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" на 2392 тысяч тенге;
программу 123-014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" уменьшить на 9567 тысяч тенге, увеличить программу 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" на 9567 тысяч тенге;
программу 455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" уменьшить на 1005 тысяч тенге, увеличить программу 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" на 1005 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 11-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы  Қазалы аудандық мәслихатының 2012.02.08 N 12 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1) 468-001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 849 мың теңгеге азайтылып, 469-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 849 мың теңгеге көбейтілсін;
123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 1 035 мың теңгеге азайтылып, 458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 1035 мың теңгеге көбейтілсін;
122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 500 мың теңгеге азайтылып, 122-003 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 500 мың теңгеге көбейтілсін;
464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 778 мың теңгеге азайтылып, 464-012 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 778 мың теңгеге көбейтілсін;
451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасы 324 мың теңгеге азайтылып, 451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бюджеттік бағдарламасы 324 мың теңгеге көбейтілсін;
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламасы 35300 мың теңгеге азайтылып, 458-015 "Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" бюджеттік бағдарламасы 24300 мың теңгеге, 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бюджеттік бағдарламасы 11000 мың теңгеге көбейтілсін;
456-006 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 102 мың теңгеге азайтылып, 456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 102 мың теңгеге көбейтілсін.
Ескерту. 11-тармақ 1) тармақшамен толықтырылды - Қызылорда облысы  Қазалы аудандық мәслихатының 2012.05.17 N 33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. Решение дополнено пунктом 11 в соответствии с решением  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 08.02.2012 N 12(вводится в действие с 01.01.2012).
1) бюджетную программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" уменьшить на 500 тысяч тенге, увеличить программу 122-003 "Капитальные расходы государственных органов" на 500 тысяч тенге;
бюджетную программу 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" уменьшить на 778 тысяч тенге, программу 464-012 "Капитальные расходы государственного органа" увеличить на 778 тысяч тенге;
бюджетную программу 468-001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" уменьшить на 849 тысяч тенге, программу 469-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" увеличить на 849 тысяч тенге;
бюджетную программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" уменьшить на 1035 тысяч тенге, увеличить программу 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на 1035 тысяч тенге;
бюджетную программу 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов уменьшить на 324 тысяч тенге, увеличить программу 451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" на 324 тысяч тенге;
бюджетную программу 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" уменьшить на 35300 тысяч тенге, увеличить программу 458-015 "Освещение улиц в населенных пунктах" на 24300 тысяч тенге, программу 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" на 11000 тысяч тенге;
бюджетную программу 456-006 "Капитальные расходы государственного органа" уменьшить на 102 тысяч тенге, увеличить программу 456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" на 102 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 дополнено подпунктом 1) соответствии с решением  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 17.05.2012 N 33(вводится в действие с 01.01.2012).

2) 122-001 Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 967 мың теңгеге азайтылып, 122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 967 мың теңгеге көбейтілсін;
455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бюджеттік бағдарламасы 259 мың теңгеге азайтылып, 455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 141 мың теңгеге, 455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 118 мың теңгеге көбейтілсін;
458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 200 мың теңгеге азайтылып, 458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 200 мың теңгеге көбейтілсін.
Ескерту. 11-тармақ 2) тармақшамен толықтырылды - Қызылорда облысы  Қазалы аудандық мәслихатының 2012.07.31 N 38 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3) 464-003 "Жалпы білім беру"" бюджеттік бағдарламасы 20595 мың теңгеге азайтылып, 464-009 "Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 7052 мың теңгеге, 464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бюджеттік бағдарламасы 2824 мың теңгеге, 464-005 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу" бюджеттік бағдарламасы 2000 мың теңгеге, 464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 8719 мың теңгеге көбейтілсін;
465-001 "Жергілікті деңгейде денешынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер"" бюджеттік бағдарламасы 460 мың теңгеге азайтылып, 465-007 "Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" бюджеттік бағдарламасы 460 мың теңгеге көбейтілсін;
456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 126 мың теңгеге азайтылып, 469-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 126 мың теңгеге көбейтілсін;

2) бюджетную программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" уменьшить на 967 тысяч тенге, увеличить программу 122-003 "Капитальные расходы государственных органов" на 967 тысяч тенге;
бюджетную программу 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" уменьшить на 259 тысяч тенге, программы 455-009 "Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним" увеличить на 141 тысяч тенге, 455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" на 118 тысяч тенге;
бюджетную программу 458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" уменьшить на 200 тысяч тенге, увеличить программу 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на 200 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 дополнено подпунктом 2) соответствии с решением  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31.07.2012 N 38(вводится в действие с 01.01.2012).
3) бюджетную программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" уменьшить на 20595 тысяч тенге, увеличить программы 464-009 "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" на 7052 тысяч тенге; 464-006 "Дополнительное образование для детей" на 2824 тысяч тенге, 464-005 "Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)" на 2000 тысяч тенге, 464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 8719 тысяч тенге;
бюджетную программу 465-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" уменьшить на 460 тысяч тенге, программу 465-007 "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях" увеличить на 460 тысяч тенге;
бюджетную программу 456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" уменьшить на 126 тысяч тенге, увеличить программу 469-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" на 126 тысяч тенге;

458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 1043 мың теңгеге азайтылып, 458-012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бюджеттік бағдарламасы 1043 мың теңгеге көбейтілсін.
Ескерту. 11-тармақ 3) тармақшамен толықтырылды - Қызылорда облысы  Қазалы аудандық мәслихатының 2012.11.03 N 51 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4) 455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер"" бюджеттік бағдарламасы 145 мың теңгеге азайтылып, 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бюджеттік бағдарламасы 145 мың теңгеге көбейтілсін.

бюджетную программу 458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" уменьшить на 1043 тысяч тенге, увеличить программу 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" на 1043 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 дополнено подпунктом 3) соответствии с решением  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 03.11.2012 N 51(вводится в действие с 01.01.2012).
4) бюджетную программу 455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" уменьшить на 145 тысяч тенге, программу 455 - 003 "Поддержка культурно-досуговой работы" увеличить на 145 тысяч тенге.

Ескерту. 11-тармақ 4) тармақшамен толықтырылды - Қызылорда облысы  Қазалы аудандық мәслихатының 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аудандық Мәслихаттың
ХХХХІV сессиясының төрағасы                 Т. Әбдіқадыров
Аудандық Мәслихат хатшысы                   Т. Бөріқұлақов
Аудандық Мәслихаттың
2011 жылғы "20" желтоқсандағы
ХХХХІV сессиясының N 333 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет

Сноска. Пункт 11 дополнено подпунктом 4) соответствии с решением  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2012 N 59(вводится в действие с 01.01.2012).
Председатель
XXXХІV сессии
районного Маслихата                    Т. Абдикадиров
Секретарь
районного Маслихата                    Т. Буркулаков
Приложение N 1
к решению ХХХХІV сессии
Казалинского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 333
Районный бюджет на 2012 год

22799
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22679
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
120
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19430
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19430
2
Қорғаныс
27593
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2593
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2593
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
25000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
25000
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4941
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4941
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
4941
4
Бiлiм беру
4811825
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
521713
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
515298
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
6415
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4166877
003
Жалпы білім беру
3993774
006
Балаларға қосымша білім беру
132061
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
41042
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
123235
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25499
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

22799
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22679
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
120
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19430
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
19430
2
Оборона
27593
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2593
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2593
122
Аппарат акима района (города областного значения)
25000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
25000
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4941
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4941
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4941
4
Образование
4811825
464
Отдел образования района (города областного значения)
521713
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
515298
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
6415
464
Отдел образования района (города областного значения)
4166875
003
Общеобразовательное обучение
3993774
006
Дополнительное образование для детей
132061
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
41042
464
Отдел образования района (города областного значения)
123235
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25499
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

18176
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
188
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
624
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14855
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10141
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
53752
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
391716
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
338922
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
87285
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15820
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
351
006
Тұрғын үй көмегі
17352
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53831
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
408
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1966
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53493
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
75799
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
16019
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16598
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52794
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51423
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1196
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
175
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1042418
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65171
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және аббаттандыру

18176
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
188
012
Капитальные расходы государственного органа
624
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
14855
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10141
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
53752
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
391716
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
338922
002
Программа занятости
87285
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15820
005
Государственная адресная социальная помощь
351
006
Оказание жилищной помощи
17352
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53831
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
408
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1966
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53493
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
75799
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16019
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16598
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52794
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51423
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1196
021
Капитальные расходы государственного органа
175
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1042418
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65171
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы  Қазалы аудандық мәслихатының 2012.07.31 N 38 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
4
Бiлiм беру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
019
Тұрғын үй салу
020
Тұрғын үй сатып алу
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды салу және (немесе) сатып алу және дамыту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

Сноска. Приложение 5 в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31.07.2012 N 38 (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
Администраторы бюджетных программ
Программа
Наименование
4
Образование
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
019
Строительство жилья
020
Приобретение жилья
022
Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
019
Развитие теплоэнергетической системы
467
Отдел строительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
467
Отдел строительства района (города областного значения)
012
Развитие объектов водного хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц