"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 маусымдағы N 258 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 26 шілдеде N 10-5-162 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 01 наурыздағы N 41 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012.03.01 N 41 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабының 1 – тармағының 1-тармақшасына ""2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы 35-сессиясының N 261 шешімін іске асыру туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 979 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2011 жылғы 7 маусымдағы N 43 қаулысына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 10-5-154 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"5 072 342" деген сандар "5 052 190" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 377 037" деген сандар "4 356 885" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 154 258" деген сандар "5 170 461" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"36 109" деген сандар "48 691" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"118 025" деген сандар "166 962" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"118 025" деген сандар "166 962" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 5 тармағының 1) тармақшасындағы:
"7 819" деген сандар "4 388" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30 июня 2011 года N 258. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 июля 2011 года за N 10-5-162. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01 марта 2012 года N 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01.03.2012 N 41)
В соответсвии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, с постановлением Кызылординского областного акимата от 7 июня 2011 года N 43 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 27 декабря 2010 года N 979 "О реализации решения XХXV сессии Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"""  Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-154) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 072 342" заменить цифрами "5 052 190";
цифры "4 377 037" заменить цифрами "4 356 885";
в подпункте 2):
цифры "5 154 258" заменить цифрами "5 170 461";
в подпункте 3):
цифры "36 109" заменить цифрами "48 691";
в подпункте 5):
цифры "118 025" заменить цифрами "166 962";
в подпункте 6):
цифры "118 025" заменить цифрами "166 962";
в подпункте 1) пункта 5 указанного решения:
цифры "7 819" заменить цифрами "4 388";
приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезекті 39-сессиясының төрағасы                   А. Қуанбаев
Аудандық мәслихат хатшысы                         М. Ерманов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2011 жылғы "30" маусымдағы
кезекті 39-сессиясының
N 258 шешіміне 1- қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2010 жылғы "22" желтоқсандағы
кезекті 34 сессиясының N 224
шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной
39 сессии Кармакшинского
районного маслихата                            А.Куанбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата                           М.Ерманов
Приложение 1
к решению 39-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "30" июня 2011 года N 258
Приложение 1
к решению очередной 34-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "22" декабря 2010 года N 224
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

3384
019
Жылу энергетикалық жүйені дамыту
3384
"Қармақшы ауданы Төретам кентінің 250 кВА трансформаторымен КТПН-10/0,4 кВ" жобасының құрылысы және жобалау сметалық құжаттарын әзірлеп, мемлекеттік сараптамадан өткізу
3384
""2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 маусымдағы кезекті 39-сессиясының N 258 шешіміне
ТҮСІНДІРМЕ ЖАЗБА
"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне төмендегі өзгерістер енгізілу ұсынылуда.
Кірістер
""2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы 35 сессиясының N 261 шешімін іске асыру туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 979 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2011 жылғы 7 маусымдағы N 43 қаулысына сәйкес аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін даму трансферттер 3431 мың теңгеге азайтылды.
Шығындар

3 384
019
Развитие теплоэнергетической системы
3 384
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы и строительства проекта "КТПН-10/0,4 кВ с трансформатором 250 кВА в поселке Торетам Кармакшинского района"
3 384
ПОЯСНИТЕЛЬНАЯ ЗАПИСКА
к решения районного маслихата "О внесении изменений в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Предлагается внести нижеследующие изменения в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Доходы.
В соответствии с постановлением Кызылординского областного акимата от 7 июня 2011 года N 43 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 27 декабря 2010 года N 979 "О реализации решения XХXV сессии Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы""" трансферты на развитие, выделенные из областного бюджета в районный бюджет уменьшены на 3431 тыс.тенге.
Расходы.

1. Облыстық бюджет есебінен бөлінген қаржының үнемделуіне байланысты аудандық құрылыс бөлімінен 464 006 "Сумен жабдықтау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасынан "Қармақшы ауданы Жосалы аудан орталығындағы суды алдын-ала айдау станциясының құрылысы" жобасын қоса қаржыландырудан – 3 431 мың теңге азайтылды.
2. "Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы аясында инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарламасы Қазақстан Республикасының бірыңғай бюджеттік сыныптамаға сәйкестендірілді.

1. За счет экономии средств, сумма выделенных из областного бюджета районному отделу строительства по бюджетной программе 464 006 "Развитие системы водоснабжения" на софинансирование проекта "Строительство станции подкачки в районном центре Жосалы Кармакшинского района" уменьшается на 3 431 тыс.тенге.
2. Бюджетная программа "Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020" идентифицирована согласно единой бюджетной классификации Республики Казахстан.