"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қыркүйектегі N 282 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 03 қазанда N 10-5-165 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 01 наурыздағы N 41 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012.03.01 N 41 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 10-5-154 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 9-10 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"5 192 307" деген сандар "5 191 653" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 387 002" деген сандар "4 386 348" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 408 578" деген сандар "5 407 924" деген сандармен ауыстырылсын;
мынандай мазмұндағы 6-3 тармағымен толықтырылсын:
"6-3. Облыстық тексеру комиссиясының құрылуына байланысты 2011 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке 1 986 мың теңге трансфертті қайтару көзделсін.";
"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешімінің 16-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2- қосымшаларына сәйкес баяндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезекті
42 сессиясының төрағасы                    Ә. Байбарақов
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Ерманов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2011 жылғы "14" қыркүйектегі
кезекті 42-сессиясының
N 282 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2010 жылғы "22" желтоқсандағы
кезекті 34 сессиясының N 224
шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 14 сентября 2011 года N 282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 октября 2011 года за N 10-5-165. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01 марта 2012 года N 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01.03.2012 N 41)
В соответсвии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-154) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 192 307" заменить цифрами "5 191 653";
цифры "4 387 002" заменить цифрами "4 386 348";
в подпункте 2):
цифры "5 408 578" заменить цифрами "5 407 924";
дополнить пунктом 6-3 следующего содержания:
"6-3. В связи с созданием областной ревизионной комиссии с районного бюджета на 2011 год подлежит возврату трансферта в областной бюджет в сумме 1986 тыс тенге.";
приложения 1, 6 решения очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" изложить согласно приложениям 1 и 2 к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной
42 сессии Кармакшинского
районного маслихата                         А. Байбараков
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата                         М. Ерманов
Приложение 1
к решению очередной 42-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "14" сентября 2011 года N 282
Приложение 1
к решению очередной 34 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "22" декабря 2010 года N 224
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2574
12
Көлік және коммуникация
120935
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
120935
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
120935
Жосалы кенті әкімінің аппараты
120935
""2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" аудандық мәслихаттың шешіміне
ТҮСІНДІРМЕ ЖАЗБА
"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілу ұсынылуда.
Кірістер

2574
12
Транспорт и коммуникации
120 935
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
120 935
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
120 935
Аппарат акима поселка Жосалы
120 935
ПОЯСНИТЕЛЬНАЯ ЗАПИСКА
к решению районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Предлагается внести нижеследующие изменения и дополнения в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы".
Доходы.

""2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ХXXV сессиясының N 261 шешімін іске асыру туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 979 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2011 жылғы 31 тамыздағы N 125 қаулысына сәйкес аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 654 (Алты жүз елу төрт) мың теңгеге азайтылды.
Шығындар
1. Облыстық бюджет есебінен бөлінген қаржылардың үнемделуіне байланысты азайту:
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі бойынша:
451 007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасынан 117 (Бір жүз он жеті) мың теңге;
451 011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бюджеттік бағдарламасынан 31 (Отыз бір) мың теңге азайтылды.
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі бойынша:
458 023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасынан 506 (Бес жүз алты) мың теңге азайтылды.
2. Бюджеттік бағдарлама әкімшілерінің ұсыныстарына сәйкес ауыстыру ұсынылуда:
Жосалы кенті әкімі аппаратының 123 022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасындағы 2 000 (Екі миллион) мың теңгені Қармақшы ауданы әкімі аппаратының 122 003 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасына ауыстыру.
3. "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XХXV сессиясының N 261 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 қыркүйектегі кезектен тыс XXXXIII сессиясының N 307 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат аппаратынан тексеру комиссиясының қысқаруына, облыстық тексеру комиссиясының құрылуына байланысты 2011 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке 1 986 (Бір миллион тоғыз жүз сексен алты) мың теңге трансфертті қайтару көзделуде.

В соответствии с постановлением Кызылординского областного акимата от 31 августа 2011 года N 125 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 27 декабря 2010 года N 979 "О реализации решения XХXV сессии Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы""" текущие целевые трансферты, выделенные из областного бюджета в районный бюджет уменьшены на 654 (Шесть сот пятьдесят четыре) тыс.тенге.
Расходы.
Уменьшение суммы за счет экономии средств, выделенных из областного бюджета:
По районному отделу занятости и социальных программ:
по бюджетной программе 451 007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" уменьшилось на 117 (Сто семнадцать) тыс.тенге;
по бюджетной программе 451 011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" уменьшилось на 31 (Тридцать одна) тыс.тенге.
По районному отделу жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог:
по бюджетной программе 458 023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" уменьшилось на 506 (Пятьсот шесть) тыс.тенге.
2. По предложению администраторов бюджетных программ вносится нижеследующие передвижения:
По аппарату акима поселка Жосалы из бюджетной программы 123 022 "Капитальные расходы государственных органов" 2000 (Два миллиона) тыс.тенге переносится аппарату акима Кармакшинского района в бюджетную программу 122 003 "Капитальные расходы государственных органов".
3. В соответствии с решением внеочередной XХXXIII сессии Кызылординского областного маслихата от 5 сентября 2011 года N 307 "О внесении изменений и дополнений в решение XХXV сессии Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" с районного бюджета на 2011 год подлежит возврату трансферта в областной бюджет в сумме 1986 (Один миллион девятьсот восемьдесят шесть) тыс тенге в связи с сокращением ревизионной комиссий аппарата районного маслихата и созданием областной ревизионной комиссии.