"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 қазандағы N 294 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 15 қарашада N 10-5-168 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 01 наурыздағы N 41 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012.03.01 N 41 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 10-5-154 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 9-10 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"5 199 182" деген сандар "5 222 352" деген сандармен ауыстырылсын;
"741 671" деген сандар "763 032" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 138" деген сандар "2 752" деген сандармен ауыстырылсын;
"62 496" деген сандар "62 691" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 439 953" деген сандар "5 463 123" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 7 тармағындағы:
"6 710" деген сандар "0" деген сандармен ауыстырылсын;
"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешімінің 146-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау төртінші шақырылған аудандық мәслихаттың "Қаржы, бюджет, әлеуметтік, жастар саясаты, құқық қорғау және мәдени мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы,
кезектен тыс 44-сессиясының
төрағасы                                          М. Ерманов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2011 жылғы "19" қазандағы
кезектен тыс 44-сессиясының
N 294 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2010 жылғы "22" желтоқсандағы
кезекті 34 сессиясының N 224
шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 19 октября 2011 года N 294. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 ноября 2011 года за N 10-5-168. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01 марта 2012 года N 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01.03.2012 N 41)
В соответсвии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-154) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 199 182" заменить цифрами "5 222 352";
цифры "741 671" заменить цифрами "763 032";
цифры "1 138" заменить цифрами "2 752";
цифры "62 496" заменить цифрами "62 691";
в подпункте 2):
цифры "5 439 953" заменить цифрами "5 463 123";
в пункте 7 указанного решения:
цифры "6 710" заменить цифрами "0";
приложения 1, 4, 6 решения очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" изложить согласно приложениям 123 к указанному решению.
2. Контроль над исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата четвертого созыва по финансу, бюджету, социальной, молодежной политики, правопорядку и культурным вопросам.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата,
председатель внеочередной
44-сессии                                          М. Ерманов
Приложение 1
к решению внеочередной 44-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "19" октября 2011 года N 294
Приложение 1
к решению очередной 34 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "22" декабря 2010 года N 224
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы