"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 қарашадағы N 298 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 29 қарашада N 10-5-169 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 01 наурыздағы N 41 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012.03.01 N 41 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10-5-154 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 9-10 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"5 222 352" деген сандар "5 240 320" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 393 877" деген сандар "4 411 845" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 463 123" деген сандар "5 481 091" деген сандармен ауыстырылсын;
"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау төртінші шақырылған аудандық мәслихат "Қаржы, бюджет, әлеуметтік, жастар саясаты, құқық қорғау және мәдени мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен
тыс 45-сессиясының төрағасы                      Ә. Сержанова
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы                             М. Ерманов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2011 жылғы "22" қарашадағы
кезектен тыс 45-сессиясының
N 298 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2010 жылғы "22" желтоқсандағы
кезекті 34 сессиясының N 224
шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2011 года N 298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 ноября 2011 года за N 10-5-169. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01 марта 2012 года N 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01.03.2012 N 41)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-154) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 222 352" заменить цифрами "5 240 320";
цифры "4 393 877" заменить цифрами "4 411 845";
в подпункте 2):
цифры "5 463 123" заменить цифрами "5 481 091";
приложение 1 решения очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" изложить согласно приложению 1 к указанному решению.
2. Контроль над исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата четвертого созыва по финансу, бюджету, социальной, молодежной политики, правопорядку и культурным вопросам.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
45-сессии Кармакшинского
районного маслихата                        А. Сержанова
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата                        М. Ерманов
Приложение 1
к решению внеочередной 45-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "22" ноября 2011 года N 298
Приложение 1
к решению очередной 34 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "22" декабря 2010 года N 224
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы