"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 307 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 20 желтоқсанда N 10-5-171 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 01 наурыздағы N 41 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012.03.01 N 41 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10-5-154 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 9-10 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"5 240 320" деген сандар "5 387 323" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 411 845" деген сандар "4 558 848" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 481 091" деген сандар "5 481 094" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-289 462" деген сандар "-142 462" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"289 462" деген сандар "142 462" деген сандармен ауыстырылсын;
мынандай мазмұндағы 6-4 тармағымен толықтырылсын:
"6-4. Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және сатып алуға республикалық бюджет қаржысы есебінен бөлінген 147 000 мың теңге бюджеттік кредитті мерзімінен бұрын өтеу көзделсін.";
"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау төртінші шақырылған аудандық мәслихат "Қаржы, бюджет, әлеуметтік, жастар саясаты, құқық қорғау және мәдени мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
46-сессиясының төрағасы                        Ә. Сержанова
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы                           М. Ерманов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2011 жылғы "12" желтоқсан
кезектен тыс 46-сессиясының
N 307 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2010 жылғы "22" желтоқсандағы
кезекті 34 сессиясының N 224
шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 12 декабря 2011 года N 307. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 декабря 2011 года за N 10-5-171. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01 марта 2012 года N 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01.03.2012 N 41)
В соответсвии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-154) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 240 320" заменить цифрами "5 387 323";
цифры "4 411 845" заменить цифрами "4 558 848";
в подпункте 2):
цифры "5 481 091" заменить цифрами "5 481 094";
в подпункте 5):
цифры "-289 462" заменить цифрами "-142 462";
в подпункте 6):
цифры "289 462" заменить цифрами "142 462";
дополнить пунктом 6-4 следующего содержания:
"6-4. Предусмотреть досрочное погашение бюджетного кредита за счет республиканского бюджета в рамках Программы занятости 2020 на строительство и (или) приобретение жилья в сумме 147 000 тыс тенге.";
приложение 1 решения очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" изложить согласно приложению 1 к указанному решению.
2. Контроль над исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата четвертого созыва по финансу, бюджету, социальной, молодежной политики, правопорядку и культурным вопросам.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
46-сессии Кармакшинского
районного маслихата                         А. Сержанова
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата                         М. Ерманов
Приложение 1
к решению внеочередной 46 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "12" декабря 2011 года N 307
Приложение 1
к решению очередной 34 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "22" декабря 2010 года N 224
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы