"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 ақпандағы N 38-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Жалағаш аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 17 ақпанда N 10-6-179 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 мамырдағы N 117 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.05.14 N 117 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 261 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 270 шешіміне сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 10-6-175 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2011 жылғы 15 қаңтардағы N 4-5, 2011 жылғы 19 қаңтардағы N 6-7, 2011 жылғы 22 қаңтардағы N 8, 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 9 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"3 217 254" деген сандар "4 153 002" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 344 135" деген сандар "3 279 883" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"3 214 894" деген сандар "4 150 642" деген сандармен ауыстырылсын.
3) тармақшасындағы:
"0" деген сан "11 567" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасының екінші абзацындағы:
"0" деген сан "17 146" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 14 - қосымшалары осы шешімге 12 - қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
мынадай мазмұндағы 1-1 тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламадан 500 мың теңге қысқартылып, ол "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.";
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 10 февраля 2011 года N 38-1. Зарегистрировано Управление юстиции Жалагашского района Кызылординской области 17 февраля 2011 года за N 10-6-179. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14 мая 2012 года N 117)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.05.2012 N 117).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта - 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решении Кызылординского областного маслихата от 14 января 2011 года N 270 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-175, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" N 4-5 от 15 января 2011 года, N 6-7 от 19 января 2011 года, N 8 от 22 января 2011 года, N 9 от 26 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 217 254" заменить цифрами "4 153 002";
цифры "2 344 135" заменить цифрами "3 279 883";
в подпункте 2):
цифры "3 214 894" заменить цифрами "4 150 642".
в подпункте 3):
цифры "0" заменить цифрами "11 567";
во втором абзаце подпункта 3):
цифры "0" заменить цифрами "17 146".
приложение 1, 4 указанного решения изложить в редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. По администратору бюджетных программ "Аппарат маслихата района (города областного значения)":
сократить 500 тысяч тенге с бюджетной программы "Капитальные рас-ходы государственных органов" и перевести в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)";
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

"Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламадан 15 000 мың теңге қысқартылып, ол "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.".
мынадай мазмұндағы 3-1 және 3-2 тармақтармен толықтырылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаржысы есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге 20 541 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 4 935 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 28 969 мың теңге;
орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға 8 194 мың теңге;
бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға 11 082 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 8 936 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге 10 371 мың теңге.
3-2. "Бизнестің жол картасы- 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 2011 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаржысы есебінен 7 800 мың теңге қаралғаны ескерілсін.".
мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаржысы есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттері және кредиттері қаралғаны ескерілсін:
Жалағаш ауданы Жалағаш елді мекенінің сумен қамту жүйесін кеңейту және қайта құрылымдаудың 4-ші кезеңіне 632 480 мың теңге;
Жалағаш ауданында "Самара- Шымкент"- "Аққошқар- Жаңадария" автомобиль жолын қайта жаңғыртуға 202 440 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 17 146 мың теңге.".

сократить 15 000 тысяч тенге с бюджетной программы "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" и перевести в бюджетную программу "Освещение улиц населенных пунктов".
дополнить пунктами 3-1 и 3-2 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в бюджет района на 2011 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
на проведение противоэпизотических мероприятий 20 541 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов 4 935 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 28 968 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования 8 194 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования 11 082 тысяч тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей - инвалидов, обучающихся на дому 8 936 тысяч тенге;
на введение стандартов специальных социальных услуг 10 371 тысяч тенге.
3-2. Учесть, что в бюджет района на 2011 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены средства на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" в размере 7 800 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджет района на 2011 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие и кредиты в следующих размерах:
на реконструкцию и расширение системы водоснабжения населенного пункта Жалагаш Жалагашского района (4 этап) 632 480 тысяч тенге;
на реконструкцию автодороги "Самара-Шымкент" - "Аккошкар-Жанадария" Жалагашского района 202 440 тысяч тенге;
кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов 17 146 тысяч тенге.".

001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14814
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
02
Қорғаныс
1860
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1633
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
227
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1043
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1043
04
Бiлiм беру
2270293
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
297534
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
1891841
006
Балаларға қосымша бiлiм беру
45451
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17254
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
8577
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
400
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
8936
05
Денсаулық сақтау
135
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
135
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
223312
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
27576
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық Қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
63
004
Ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек

001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
14814
004
Капитальные расходы государственных органов
300
02
Оборона
1860
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1633
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
227
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1043
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1043
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1043
04
Образование
2270293
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
297534
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
1891841
006
Дополнительное образование для детей
45451
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17254
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8577
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
400
012
Капитальные расходы государственных органов
300
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8936
05
Здравоохранение
135
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
135
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
223312
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
27576
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
63
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10000
005
Государственная адресная социальная помощь