"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 40-4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Жалағаш аудандық әділет басқармасында 2011 жылы 14 сәуірде N 10-6-184 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 мамырдағы N 117 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.05.14 N 117 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 261 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 16 наурыздағы N 278 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4266 болып тіркелген) және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ХXXV-сессиясының N 261 шешімін іске асыру туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 979 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2011 жылғы 31 наурыздағы N 1096 қаулысына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-6-175 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2011 жылғы 15 қаңтардағы N 4-5, 2011 жылғы 19 қаңтардағы N 6-7, 2011 жылғы 22 қаңтардағы N 8, 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 9, 2011 жылғы 15 ақпандағы N 15-16 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"4 292 002" деген сандар "4 424 878" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 418 883" деген сандар "3 551 759" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"4 386 625" деген сандар "4 519 501" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы:
"59 496" деген сандар "108 496" деген сандармен ауыстырылсын;
"65 075" деген сандар "114 075" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
"162 058" деген сандар "211 058" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
"162 058" деген сандар "211 058" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 06 апреля 2011 года N 40-4. Зарегистрировано Управление юстиции Жалагашского района Кызылординской области 14 апреля 2011 года за N 10-6-184. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14 мая 2012 года N 117)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.05.2012 N 117).
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решении Кызылординского областного маслихата от 16 марта 2011 года N 278 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 4266) и постановлении акимата Кызылординской области от 31 марта 2011 года N 1096 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 27 декабря 2010 года N 979 "О реализации решения XХXV-сессии Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-175, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" от 15 января 2011 года N 4-5, от 19 января 2011 года N 6-7, от 22 января 2011 года N 8, от 26 января 2011 года N 9, 15 февраля 2011 года N 15-16) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 292 002" заменить цифрами "4 424 878";
цифры "3 418 883" заменить цифрами "3 551 759";
в подпункте 2) цифры "4 386 625" заменить цифрами "4 519 501";
в подпункте 3):
цифры "59 496" заменить цифрами "108 496";
цифры "65 075" заменить цифрами "114 075";
в подпункте 5) цифры "162 058" заменить цифрами "211 058";
в подпункте 6):
цифры "162 058" заменить цифрами "211 058";

"17 146" деген сандар "66 146" деген сандармен ауыстырылсын;
"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешімінің 1-қосымшасы4-қосымшасы осы шешімге 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
мынадай мазмұндағы 3-63-73-83-9 және 3-10 тармақтармен толықтырылсын:
"3-6. 2011 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаржысы есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін, оның ішінде:
мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына бір жолғы әлеуметтік көмекке 10 516 мың теңге;
мәдениет мекемелерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 11 034 мың теңге;
"Еңбек-Ақарық-Жаңадария" автомобиль жолындағы көпірді күрделі жөн-деуге 7 664 мың теңге.
3-7.2011 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаржысы есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін, оның ішінде:
эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге 1 640 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға 13 756 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 11 038 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қол-дау шараларын көрсетуге 15 810 мың теңге.
3-8. 2011 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаржысы есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттері қаралғаны ескерілсін, оның ішінде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға 32 300 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға 14 000 мың теңге.
3-9. 2011 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаржысы есебінен 49 000 мың теңге тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит берілгені ескерілсін.
3-10. 2010 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомасын 2011 жылы пайдалануға (толық пайдалануға) аудан бюджетіне төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін, оның ішінде:
жаңадан iске қосылатын бiлiм беру объектiлерiн ұстауға 10 597 мың теңге;
М.Шәменов ауылында абаттандыру және көгалдандыруға 1 289 мың теңге;
ветеринария саласындағы жергiлiктi атқарушы органдардың бөлiмдерін ұстауға 1 819 мың теңге;
ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшін 1 413 мың теңге.".

цифры "17 146" заменить цифрами "66 146";
приложение -1, приложение -4 решения Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы" изложить в новых редакциях согласно приложениям 12 к настоящему решению;
дополнить пунктами 3-6, 3-7, 3-8, 3-9 и 3-10 следующего содержания:
"3-6. Учесть, что в бюджет района на 2011 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
на выплату единовременной материальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан 10 516 тысяч тенге;
на укрепление материально–технической базы учереждений культуры 11 034 тысяч тенге;
на капитальный ремонт моста на автомобильной дороге "Енбек-Акарык-Жанадария" 7 664 тысяч тенге.
3-7. Учесть, что в бюджет района на 2011 год за счет средств республи-канского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий 1 640 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учите-лям школ и воспитателям дошкольных организаций образования 13 756 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей 11 038 тысяч тенге;
оказание мер государственной поддержки участникам Программы заня-тости 2020- 15 810 тысяч тенге.
3-8. Учесть, что в бюджет района на 2011 год за счет средств республи-канского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в следующих размерах:
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры 32 300 тысяч тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 - 14 000 тысяч тенге.
3-9. Учесть, что в бюджет района на 2011 год за счет средств республи-канского бюджета предусмотрены кредиты на строительство и (или) приобре-тение жилья 49 000 тысяч тенге.
3-10. Учесть, что в бюджет района предусмотрены целевые текущие трансферты для использования (доиспользования) в 2011 году неиспользован-ных (не доиспользованных) трансфертов выделенных в бюджет района из республиканского бюджета в 2010 году в следующих размерах:
на содержание вновь вводимых объектов образования 10 597 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в ауле М.Шаменова 1 289 тысяч тенге;
на текущие расходы на содержание отделов местных исполнительных органов в области ветеринарии 1 819 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сфе-ры сельских населенных пунктов 1 413 тысяч тенге.".

2. Жалағаш аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (Б.Мұқашев) осы шешімнің Жалағаш ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында, интернет - ресурстарды қоса алғанда ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХХ-сессиясының төрағасы,
Аудандық мәслихат хатшысы                   К. СҮЛЕЙМЕНОВ
2011 жылғы "6" сәуірдегі N 40-4
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 1-қосымша
2010 жылғы "24" желтоқсандағы N 37-1
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Кірістер

2. Главному специалисту аппарата Жалагашского районного маслихата (Б.Мукашев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Жалагашского района и его дальнейшее официальное опубликование в средствах массовой информаций, включая интернет-ресурсы.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХХХ-сессии
районного маслихата,
Секретарь районного маслихата                К. СУЛЕЙМЕНОВ
Приложение 1
к решению Жалагашского районного
маслихата от "6" апреля
2011 года N 40-4
Приложение 1
к решению Жалагашского районного
маслихата от 24 декабря
2010 года N 37-1
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14814
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
02
Қорғаныс
1860
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1633
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
227
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1043
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1043
04
Бiлiм беру
2307333
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
297673
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
13756
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
1903931
006
Балаларға қосымша бiлiм беру
45468
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17254
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
8577
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
400
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11038
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
8936
05
Денсаулық сақтау
135
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
135
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
249697
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35069
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық Қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
63

001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
14814
004
Капитальные расходы государственных органов
300
02
Оборона
1860
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1633
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
227
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1043
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1043
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1043
04
Образование
2307333
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
297673
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
13756
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
1903931
006
Дополнительное образование для детей
45468
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17254
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8577
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
400
012
Капитальные расходы государственных органов
300
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11038
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8936
05
Здравоохранение
135
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
135
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
249697
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
35069
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
63

004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
11382
006
Тұрғын үй көмегi
16572
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
14100
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
207
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1851
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33557
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
73835
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
22360
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8317
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21438
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
646
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
917199
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
32300
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
14000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
7192
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
713179
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
17930
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
10807
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
10019
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
15000
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
96772
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здраво-охранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10000
005
Государственная адресная социальная помощь
11382
006
Жилищная помощь
16572
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14100
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
207
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1851
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33557
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
73835
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22360
023
Обеспечение деятельности центров занятости
8317
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21438
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
646
021
Капитальные расходы государственных органов
300
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
917199
467
Отдел строительства района (города областного значения)
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
32300
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
14000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
7192
467
Отдел строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения
713179
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
17930
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
10807
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
10019
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и авто-мобильных дорог района (города областного значения)
015
Освещение улиц населенных пунктов
15000
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
96772
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство