"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 шілдедегі N 44-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 21 шілдеде N 10-6-189 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 мамырдағы N 117 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.05.14 N 117 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 261 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 маусымдағы N 293 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4272 болып тіркелген) сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-6-175 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2011 жылғы 15 қаңтардағы N 4-5, 2011 жылғы 19 қаңтардағы N 6-7, 2011 жылғы 22 қаңтардағы N 8, 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 9, 2011 жылғы 15 ақпандағы N 15-16 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"4 484 878" деген сандар "4 431 447" деген сандармен ауыстырылсын;
"926 021" деген сандар "893 273 " деген сандармен ауыстырылсын;
"3 551 759" деген сандар "3 531 076 " деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "4 579 501" деген сандар "4 526 070" деген сандар-мен ауыстырылсын;
4-тармақтағы:
"70 275" деген сандар "49 592" деген сандармен ауыстырылсын;
"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешімінің 1- қосымшасы4-қосымшасы5-қосымшасы осы шешімге 123-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
мынадай мазмұндағы 1-51-6 және 1-7 тармақтармен толықтырылсын:
"1-5. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық 32 748 мың теңгеге азайтылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 12 июля 2011 года N 44-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 июля 2011 года за N 10-6-189. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14 мая 2012 года N 117)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.05.2012 N 117).
В соответствии со статьей -109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 29 июня 2011 года N 293 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 4272) Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-175, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" от 15 января 2011 года N 4-5, от 19 января 2011 года N 6-7, от 22 января 2011 года N 8, от 26 января 2011 года N 9, 15 февраля 2011 года N 15-16) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 484 878" заменить цифрами "4 431 447";
цифры "926 021" заменить цифрами "893 273";
цифры "3 551 759" заменить цифрами "3 531 076";
в подпункте 2) цифры "4 579 501" заменить цифрами "4 526 070";
в пункте 4:
цифры "70 275" заменить цифрами "49 592";
приложение -1, приложение -4, приложение -5 решения Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы" изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
дополнить пунктами 1-51-6 и 1-7 следующего содержания:
"1-5. Уменшить налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей на 32 748 тысяч тенге.

1-6. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша келесі бюджеттік бағдарламалардан қысқартылсын:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламадан 390 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 400 мың теңге;
"Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламадан 11 976 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Еңбекпен қамту бағдарламасы" деген бюджеттік бағдарламадан 1 856 мың теңге;
"Тұрғын үй көмегi" деген бюджеттік бағдарламадан 4 000 мың теңге;
"Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек" деген бюджеттік бағдарламадан 411 мың теңге;
"18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" деген бюджет-тік бағдарламадан 3 000 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" деген бюджеттік бағдарламадан 63 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламадан 24 932 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламадан 25 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламадан 25 мың теңге;
"Спорт және туризм объектілерін дамыту" деген бюджеттік бағдарламадан 2 300 мың теңге;
"Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" деген бюджеттік бағдарламадан 9 мың теңге.
1-7. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша қосым-ша шығындар келесі бюджеттік бағдарламаларға бағытталсын:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 2 682 мың теңге.
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 1 193 мың теңге;
"Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 309 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 646 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

1-6. Из расходов бюджета района на 2011 год сократить со следующих бюджетных программ:
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Капитальные расходы государственных орга-нов" 390 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" 400 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Общеобразовательное обучение" 11 976 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Программа занятости" 1 856 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Жилищная помощь" 4 000 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 411 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Государственные пособия на детей до 18 лет" 3 000 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Освещение улиц населенных пунктов" 63 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 24 932 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел внутренней политики района (города областного значения) ":
с бюджетной программы "Капитальные расходы государственных органов" 25 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Капитальные расходы государственных органов" 25 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Развитие объектов спорта и туризма" 2 300 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Развитие объектов сельского хозяйства" 9 тысяч тенге.
1-7. Дополнительные расходы на увеличение средств бюджета района на 2011 год направить на следуюшее бюджетные программы:
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (горо-да областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" 2 682 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа)" 1 193 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Освещение улиц населенных пунктов" 309 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 646 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":

"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 2 173 мың теңге;
"Балаларға қосымша бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламаға 400 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі" деген бюджеттік бағдарламаға 500 мың теңге;
"Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 500 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" деген бюджеттік бағдарламаға 5 600 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 2 506 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 130 мың теңге".
2. Жалағаш аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (Б.Мұқашев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында, интернет-ресурстарды қоса алғанда ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

в бюджетную программу "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" 2 173 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Дополнительное образование для детей" 400 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Обеспечение нуждающихся инвалидов обяза-тельными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" 500 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" 500 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 5 600 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 2 506 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел предпринимательства района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" 130 тысяч тенге".
2. Главному специалисту аппарата Жалагашского районного маслихата (Б.Мукашев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции и его дальнейшее официальное опубликование в средствах массовой информаций, включая интернет-ресурсы.

004
Ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
11382
006
Тұрғын үй көмегi
12572
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
13689
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
207
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1851
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33557
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
70835
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
22860
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8317
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21938
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
646
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
936556
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
32300
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
14000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
12792
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
692496
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
18239
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
10807
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
11165
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
18037
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
126720
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10000
005
Государственная адресная социальная помощь
11382
006
Жилищная помощь
12572
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13689
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
207
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1851
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33557
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
70835
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22860
023
Обеспечение деятельности центров занятости
8317
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21938
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
646
021
Капитальные расходы государственных органов
300
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
936556
467
Отдел строительства района (города областного значения)
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
32300
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
14000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
12792
467
Отдел строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения
692496
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
18239
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
10807
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
11165
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и авто-мобильных дорог района (города областного значения)
015
Освещение улиц населенных пунктов
18037
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
126720
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

202440
207202
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
202440
207202
2011 жылғы "12" шілдедегі N 44-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 3-қосымша
2010 жылғы "24" желтоқсандағы N 37-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша
2011 жылға арналған кент, ауылдық округтері әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары шығындары
Рет саны
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Кент, ауыл (село), ауылдық (село-
лық) округ әкiмі-
нің қызме -тін қамтамасыз ету жөнінде-гі қызмет-тер
Мемле-кеттік орган-дардың күрде-лі шығыс-тары
Ерекше жағдай-
ларда сырқаты ауыр адамдар-ды дәрігер-лік көмек көрсете-тін ең жақын денсау-
лық сақтау ұйымына жеткізу-ді ұйымдас-тыру
Елді мекендерде көше-лерді жарықтандыру
Елдi мекендер-
дiң санитария-сын қамтамасыз ету
Елді мекендерді абат-тандыру және көгалданды-ру
1
Жалағаш кенті әкімі аппараты

202440
207202
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
202440
207202
Приложение-3
к решению Жалагашского районного
маслихата от "12" июля 2011 года N 44-2
Приложение-5
к решению Жалагашского районного
маслихата от "14" декабря 2010 года N 37-1
Расходы бюджетных программ аппарата акимов поселок, аульных округов на 2011 год
п/н
Администратор бюджетных программ
Услуги по обеспе-чению деятель-ности акима района в городе, города районного значе-
ния, поселка, аула (села),аульно-го (сельс-кого) округа
Капитальные расхо-ды государственных орга-
нов
Организа-ция в экстрен-ных случаях доставки тяжело - больных людей до ближай-
шей организа-ции здравоохранения, оказываю-щей врачеб-
ную помощь
Осве-щение улиц населенных пунк-тов
Обес-пече-ние сани-тарии населенных пунк-тов
Благоустройс-тво и озеленение населенных пунк-тов
1
Аппарат акима поселок Жалагаш