Бұқарбай батыр ауылының көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 21 маусымдағы N 4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Жалағаш аудандық әділет басқармасында 2011 жылы 25 шілдеде N 10-6-190 тіркелді
"Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 37-бабы 3-тармағын, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N 4200 Заңының 14-бабы 4) тармақшасын және 2011 жылғы 30 мамырдағы азаматтардың конференцияларының N 1 хаттамасын негізге ала отырып ШЕШЕМІН:
1. Аталмыш шешімге карта-сызбаға сәйкес орналасқан Бұқарбай батыр ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Абай Құнанбаев;
2) Жамбыл Жабаев;
3) Нұрылда Алмағанбетов;
4) Пірмахан Әлпейсов;
5) Нұрмағанбет Оспанқұлов;
6) Төлеубай Үркімбаев.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен сәттен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі                                Н. ЖОНТАЕВ

О наименовании улиц аула Бухарбай батыр
Решение акима Бухарбай батыр аульного округа Жалагашского района Кызылординской области от 21 июня 2011 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Жалагашского района Кызылординской области 25 июля 2011 года за N 10-6-190
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года N 4200 "06 административно территориальном устройстве Республики Казахстан" и протокола конференций граждан N 1 от 30 мая 2011 года РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам аула Бухарбай батыр, расположенным в соответствии с прилагаемой к настоящему решению картой-схемой:
1) Абай Кунанбаев;
2) Жамбыл Жабаев;
3) Нурылда Алмаганбетов;
4) Пирмахан Альпейсов;
5) Нурмаганбет Оспанкулов;
6) Тулеубай Уркимбаев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким аульного округа                             Н.ЖОНТАЕВ