"Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 3 наурыздағы N 27-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 05 қыркүйектегі N 46-3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 28 қыркүйекте N 10-6-195 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 маусымдағы N 7-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.06.15 N 7-3 шешімімен.
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 46-баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 3 наурыздағы N 27-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-6-142 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2010 жылғы 31 наурыздағы N 25 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасында:
2-тармақтағы "кондоминимум объектілерінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге және (немесе) күрделі жөндеуге қаражат жинақтауға арналған жарналарға" деген сөздер "тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп ұстауға арналған шығыстар төлеміне" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтағы "жергілікті" деген сөз алынып тасталсын;
10-тармақтағы "(қатты отын)" деген сөздер алынып тасталсын;
18-тармақта:
бірінші абзацтағы:
"азаматтарға" деген сөз "отбасыларға (азаматтарға)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"жергілікті бюджеттің" деген сөздер "бюджет қаражатының" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшасының екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"1 адамға қызмет көрсетушінің ұсынған нормалары мен тарифтері бойынша.";
4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Отын пайдалану нормасы:
Отын пайдалану әр отбасыларға (азаматтарға) от жағу маусымына: қазан, қараша айларына 0,5 тонна, желтоқсан, қаңтар, ақпан айларына 1 тонна, наурыз, сәуір айларына 0,5 тоннадан.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жалағаш аудандық мәслихатының қаржы және бюджет, әлеуметтік және мәдени мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (К. Таттибаев) жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың
XХХХVІ-сессиясының төрағасы                С. НУРГАЛИЕВ
Аудандық мәслихат хатшысы                  К. СҮЛЕЙМЕНОВ

О внесении изменении в решение Жалагашского районного маслихата от 3 марта 2010 года N 27-2 "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 05 сентября 2011 года N 46-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 сентября 2011 года за N 10-6-195. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 15 июня 2012 года N 7-3
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 15.06.2012 N 7-3.
В соответствии со статьями 46 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 "О нормативных правовых актах" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 3 марта 2010 года N 27-2 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-142, опубликовано в газете "Жалағаш жаршысы" от 31 марта 2010 года N 25) следующие изменения:
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) утвержденных указанным решением:
в пункте 2 слова "капитального ремонта и (или) взносов на накопление средств на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума" заменить словами "расходов на содержание жилого дома (жилого здания)";
в пункте 5 слово "местного" исключить;
в пункте 10 слова "(твердое топливо)" исключить;
в пункте 18:
в абзаце первом:
слово "гражданам" заменить словами "семьям (гражданам)";
слова "местного бюджета" заменить словами "бюджетных средств";
второй абзац подпункта 3) изложить в следующей редакций:
"на 1 человека по норме потребления и тарифу предложенным поставщиком услуг.";
подпункт 4) изложить в следующей редакций:
"4) норма потребления топлива:
Потребление топлива каждым семьям (гражданам) в отопительный сезон: на месяцы октябрь, ноябрь 0,5 тонн, на месяцы декабрь, январь, февраль 1 тонна, на месяцы март, апрель 0,5 тонн.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жалагашского районного маслихата по финансам и бюджету, социальным и культурным вопросам (К.Таттибаев).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХХХVІ-сессии
районного маслихата                          С. НУРГАЛИЕВ
Секретарь районного маслихата                К. СУЛЕЙМЕНОВ