"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 50-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 21 желтоқсанда N 10-6-199 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 мамырдағы N 117 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.05.14 N 117 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 261 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 329 шешіміне сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-6-175 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2011 жылғы 15 қаңтардағы N 4-5, 2011 жылғы 19 қаңтардағы N 6-7, 2011 жылғы 22 қаңтардағы N 8, 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 9, 2011 жылғы 15 ақпандағы N 15-16 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"4 449 655" деген сандар "4 498 656" деген сандармен ауыстырылсын;
"876 327" деген сандар "873 451" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 799" деген сандар "6 875" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 299" деген сандар "3 099" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 566 230" деген сандар "3 615 231" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "4 544 278" деген сандар "4 593 279" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы "211 058" деген сандар "260 058" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
"211 058" деген сандар "260 058" деген сандармен ауыстырылсын;
"66 146" деген сандар "115 146" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 939" деген сандар "56 939" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 1-13 тармақпен толықтырылсын:
"1-13. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамына өзгерістер 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 12 декабря 2011 года N 50-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 декабря 2011 года за N 10-6-199. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14 мая 2012 года N 117)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.05.2012 N 117).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 329 "О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-175, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" от 15 января 2011 года N 4-5, от 19 января 2011 года N 6-7, от 22 января 2011 года N 8, от 26 января 2011 года N 9, 15 февраля 2011 года N 15-16) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 449 655" заменить цифрами "4 498 656";
цифры "876 327" заменить цифрами "873 451";
цифры "3 799" заменить цифрами "6 875";
цифры "3 299" заменить цифрами "3 099";
цифры "3 566 230" заменить цифрами "3 615 231";
в подпункте 2) цифры "4 544 278" заменить цифрами "4 593 279";
в подпункте 5) цифры "211 058" заменить цифрами "260 058";
в подпункте 6):
цифры "211 058" заменить цифрами "260 058";
цифры "66 146" заменить цифрами "115 146";
цифры "7 939" заменить цифрами "56 939";
дополнить пунктам 1-13 следующего содержания:
"1-13.Утвердить уточнение в годовой прогноз доходов бюджета района на 2011 год, согласно приложению 10.";

көрсетілген шешім осы шешімге 3-қосымшаға сәйкес 10-қосымшамен толықтырылсын.
мынадай мазмұндағы 3-12 тармақпен толықтырылсын:
"3-12. 2011 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаржысы есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттер қаралғаны ескерілсін:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға 49 001 мың теңге.";
"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешімінің 1-қосымшасы4-қосымшасы осы шешімге 12 - қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жалағаш аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (Б.Мұқашев) осы шешімнің Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында, интернет-ресурстарды қоса алғанда ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХХХ-сессиясының
төрағасы                                   Б. АМИТОВ
Аудандық мәслихат
хатшысы                                   К. СҮЛЕЙМЕНОВ

дополнить приложением 10 указонного решения, согласно приложению 3 данного решения.
дополнить пунктом 3-12 следующего содержания:
"3-12. Учесть, что в бюджет района на 2011 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в следующих размерах:
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда 49 001 тысяч тенге.";
приложение 1, приложение 4 решения Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы" изложить в новых редакциях согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Главному специалисту аппарата Жалагашского районного маслихата (Б.Мукашев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах Юстиции и его дальнейшее официальное опубликование в средствах массовой информаций, включая интернет-ресурсы.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХХХХ-сессии
районного маслихата                        Б. АМИТОВ
Секретарь
районного маслихата                        К. СУЛЕЙМЕНОВ
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

375
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
250
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
5972
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
8936
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
15147
05
Денсаулық сақтау
135
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
135
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
242069
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35213
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық Қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
63
004
Ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
11382
006
Тұргын үй көмегi
12572
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
13464
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
207
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1851
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33557
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
68834
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
23407
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8317
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22356
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
646
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары

375
012
Капитальные расходы государственных органов
250
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5972
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8936
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
15147
05
Здравоохранение
135
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
135
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
242069
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
35213
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
63
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10000
005
Государственная адресная социальная помощь
11382
006
Жилищная помощь
12572
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13464
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
207
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1851
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33557
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
68834
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23407
023
Обеспечение деятельности центров занятости
8317
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22356
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
646
021
Капитальные расходы государственных органов

104402
3340
6
Бірыңғай жер салығы
104501
200
7
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
105296
100
8
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
105297
53
9
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
105315
1000
10
Жекеленген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
105402
600
11
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
105403
10
12
Аукциондардан алынатын алым
105404
9
13
Көлік кұралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
1054114
50
14
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
1054018
1000
15
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемелекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру
108102
75
16
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
108104
180
17
Шетелдік паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына. келу құқығына виза бергені ушін мемлекеттік баж
108106
4
18
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
108107
11
19
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
108108
90
20
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

104402
3340
6
Единый земельный налог
104501
200
7
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
105296
100
8
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
105297
53
9
Плата за пользование земельными участками
105315
1000
10
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
105402
600
11
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
105403
10
12
Сбор с аукционов
105404
9
13
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
105414
50
14
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
105418
1000
15
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа,заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подавамемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
108102
75
16
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, допол-нением и восстановлением записей актов гражданского состояния
108104
180
17
Государственная пошлина,взимаемая за выдачу на территории Республики Казакстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казакстан и въезда в Республику Казакстан
108106
4
18
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
108107
11
19
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
108108
90
20
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)