"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 277 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 тамыздағы N 348 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 06 қыркүйекте N 10-7-143 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 маусымдағы N 119 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012.06.05 N 119 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық Мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 24 желтоқсандағы N 277 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 12 қаңтарда N 10-7-123 болып тіркелген, 2011 жылдың 26 қаңтарда N 8, 2011 жылдың 29 қаңтарда N 9 "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
1-тармақта:
1) тармақшада:
"5 981 209" деген цифрлар "5 969 162" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"5 015 841" деген цифрлар "5 003 794" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"3 345" деген цифрлар "6 385" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6 266 522" деген цифрлар "6 254 475" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"115 405" деген цифрлар "76 205" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"121 934" деген цифрлар "82 734" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-415 718" деген цифрлар "-376 518" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"415 718" деген цифрлар "376 518" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"56 346" деген цифрлар "17 146" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХХІ сессиясының төрағасы                 Н. ТАЛИПОВ
Аудандық Мәслихат хатшысы                      С. ДҮЙСЕБЕКОВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2011 жылғы 26 тамыздағы
кезектен тыс XXXXІ сессиясының
N 348 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
кезекті XXXV сессиясының
N 277 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

О внесение изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 277 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 26 августа 2011 года N 348. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 сентября 2011 года за N 10-7-143. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 05 июня 2012 года N 119)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 05.06.2012 N 119).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 года" от 24 декабря 2010 года N 277 (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 января 2011 года за N 10-7-123, опубликован в газете "Жаңақорған тынысы" 26 января 2011 года за N 8 и 29 января 2011 года за N 9) следующие изменения:
приложения 1, 4 к решению изложить в новой редакции соответственно приложениям 12 к настоящему решения.
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 981 209" заменить цифрами "5 969 162";
цифры "5 015 841" заменить цифрами "5 003 794";
цифры "3 345" заменить цифрами "6 385";
в подпункте 2):
цифры "6 266 522" заменить цифрами "6 254 475";
в подпункте 3):
цифры "115 405" заменить цифрами "76 205";
цифры "121 934" заменить цифрами "82 734";
в подпункте 5):
цифры "-415 718" заменить цифрами "-376 518";
в подпункте 6):
цифры "415 718" заменить цифрами "376 518";
цифры "56 346" заменить цифрами "17 146".
2. Настоящее решение водится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
ХХХХІ сессии
районного маслихата                            Н. ТАЛИПОВ
Секретарь районного маслихата                  С. ДЮСЕБЕКОВ
Приложение 1
к решению внеочередной ХХХХІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 26 августа 2011 года N 348
Приложение 1
к решению очередной ХХХV сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 24 декабря 2010 года N 277
Бюджет района на 2011 год
Категория
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование