Сотталған азаматтар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 ақпандағы N 1334 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 18 наурызда N 10-9-197 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі N 2049 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2012.09.14 N 2049 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық Кодексіне, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сотталған азаматтар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қ.Мүбараковқа жүктелсін.

Об определении видов общественных работ для осужденных граждан
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 11 февраля 2011 года N 1334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 марта 2011 года за N 10-9-197. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 14 сентября 2012 года N 2049
Сноска. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 14.09.2012 N 2049.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Согласно Уголовного Кодекса Республики Казахстан от 16 июля
1997 года, Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от
13 декабря 1997 года и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для осужденных граждан согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Мубаракову К.

3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ                              Н. НӘЛІБАЕВ
2011 жылғы "11" ақпандағы
N 1334 қаулысына қосымша
р/сN Мекеменің атауы Сотталғандар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлері
1
"Шиелі кенті әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
2
"Ақмая ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
3
"Алмалы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
4
"Ақтоған ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
5
"Бәйгеқұм ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
6
"Бестам ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
7
"Гигант ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
8
"Еңбекші ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
9
"Ортақшыл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
10
"Жуантөбе ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
11
"Жөлек ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
12
"Жиделіарық ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
13
"Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
14
"Иіркөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
15
"Керделі ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
16
"Қарғалы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
17
"Қоғалы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
18
"Майлытоғай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
19
"Сұлутөбе ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
20
"Тартоғай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
21
"Талаптан ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
22
"Телікөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары
23
"Төңкеріс ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тазалық, көркейту, көгалдандыру жұмыстары

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА                               Н. НАЛИБАЕВ
Приложение
к постановлению N 1334
от 11 февраля 2011 года
N
п/п
Наименование учреждения Виды общественных работ
для осужденных граждан
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Поселка Шиели"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Акмаинского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Алмалинского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Актоганского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Байгакумского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Бестамского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Гигантского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекшинского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Ортакшилского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Жуантюбинского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Жулекского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Жиделиарыкского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанатурмысского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Иркульского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Керделинского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Каргалинского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Когалинского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Майлытогайского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Сулутобинского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
20
Государственное учреждение "Аппарат акима Тартугайского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
21
Государственное учреждение "Аппарат акима Талаптанского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
22
Государственное учреждение "Аппарат акима Теликольского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению
23
Государственное учреждение "Аппарат акима Тункерисского аульного округа"
Работы по очистке, благоустройству и озеленению