"Шиелі ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 41/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 сәуірдегі N 44/4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 18 сәуірде N 10-9-200 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 3/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012.04.12 N 3/4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет кодексіне", Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және 7 бабының 1 тармағын басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат (кезекті XXXXIV сессиясы) ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "Шиелі ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде
10-9-182 нөмірімен тіркелген, аудандық "Өскен Өңір" газетінің 2011 жылғы 26 қаңтарындағы N 8-9 шығарылымдарында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 41/2 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"5 515 076" деген сандар "5 713 844" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 355 833" деген сандар "4 554 601" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 520 281" деген сандар "5 719 049" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"18 660" деген сандар "92 160" деген сандармен ауыстырылсын;
"26 672" деген сандар "100 172" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-23 865" деген сандар "-97 365" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"23 865" деген сандар "97 365" деген сандармен ауыстырылсын;
"26 672" деген сандар "100 172" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 41/2 "Об бюджете Шиелийского района на 2011-2013 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2011 года N 44/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 апреля 2011 года за N 10-9-200. Утратилу силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12 апреля 2012 года N 3/4
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12.04.2012 N 3/4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 и пункта 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" районный маслихат (очередная XXXXIV сессия) РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 41/2 "Об бюджете Шиелийского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-9-182, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 26 января 2011 года за N 8-9) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 515 076" заменить цифрами "5 713 844";
цифры "4 355 833" заменить цифрами "4 554 601";
в подпункте 2):
цифры "5 520 281" заменить цифрами "5 719 049";
в подпункте 3):
цифры "18 660" заменить цифрами "92 160";
цифры "26 672" заменить цифрами "100 172";
в подпункте 5):
цифры "-23 865" заменить цифрами "-97 365";
в подпункте 6):
цифры "23 865" заменить цифрами "97 365";
цифры "26 672" заменить цифрами "100 172";

аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
7 тармақта:
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
8-тармақта:
аталған шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                           Н. Палымбет
Аудандық мәслихаттың хатшысы              С. Оразымбетов

приложение 1 указанного решения изложить в редакции согласно приложение 1 к настоящему решению.
в пункте 7:
приложение 4 указанного решения изложить в редакции согласно приложение 2 к настоящему решению.
в пункте 8:
приложение 7 указанного решения изложить в редакции согласно приложение 3 к настоящему решению.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель районного маслихата             Н. Палымбет
Секретарь районного маслихата                С. Оразымбетов
Приложение N 1
к решению N 44/4