Шиелі ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 52/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 23 желтоқсанда N 10-9-211 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 қаңтардағы N 12/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 04.01.2013 N 12/2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет кодексіне", Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1)-тармақшасына және 7 бабының 1 тармағын басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат (кезекті сессиясы) ШЕШЕМІЗ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 123қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 7 591 090 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 375 945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7 069 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 44 925 мың теңге;
трансферттер түсімдері 6 163 151 мың теңге;
2) шығындар 7 623 931 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 80 008;
бюджеттік кредиттер 89 799;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9 791;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0;
қаржы активтерін сатып алу 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -125 769;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 125 769;
қарыздар түсімі 89 799;
қарыздарды өтеу 36 931;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 59 981.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012.01.11 N 54/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.02.06 N 2/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.12 N 3/3 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.12 N 5/3 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.08.14 N 7/3 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.15 N 9/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.29 N 10/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджетке берілетін нормативтер бойынша аудандық бюджетке түсетін әлеуметтік салықтан 10 пайызын бөлу бекітілсін.

О бюджете на 2012-2014 годы Шиелийского района
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 20 декабря 2011 года N 52/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 декабря 2011 года за N 10-9-211. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 04 января 2013 года N 12/2
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 04.01.2013 N 12/2.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Согласно Бюджетному кодексу Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункту 1 пункта 1 статьи 6 и пункту 1 статьи 7 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат (очередная сессия) РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы 7 591 090 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 1 375 945 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 7 069 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 44 925 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 6 163 151 тысяч тенге;
2) затраты 7 623 931 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 80 008;
бюджетные кредиты 89 799;
погашение бюджетных кредитов 9 791;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0;
приобретение финансовых активов 0;
поступления от продажи финансовых активов государства 0;
5) дефицит бюджета (профицит) -125 769;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) 125 769;
поступление займов 89 799;
погашение займов 36 931;
остатки использованных бюджетных средств 59 981.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 11.01.2012 N 54/2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.02.2012 N 2/2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.04.2012 N 3/3 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.06.2012 N 5/3 (вводится в действие с 01.01.2012); от 14.08.2012 N 7/3 (вводится в действие с 01.01.2012); от 15.11.2012  N 9/2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 29.11.2012 N 10/2(вводится в действие с 01.01.2012).
2. Определить нормативы распределения социального налога в размере 10% в областной бюджет от поступления дохода в районный бюджет.

3. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қорғау, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру педагог қызметкерлеріне отын алуға аудандық бюджеттен берілетін бір жолғы ақшалай төлемдер 4 500 теңге көлемінде бекітілсін.
4. Аудандық бюджетті атқару барысында жалпы білім беру бағдарламасы секвестрлеуге жатпайтындығы ескерілсін.

3. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в размере 4 500 тенге.
4. Учесть программы образования в процессе исполнения местного бюджета не подлежат секвестру.

5. Жергілікті атқарушы органның резерві 5 884 мың теңге көлемінде бекітілсін.
6. 6. Ауылдық округ және кент әкімінің 2012-2014 жылдарға арналған шығыс бюджеттері 456 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012.08.14 N 7/3 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                           П. Архабаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                  С. Оразымбетов

5. Утвердить резерв местного исполнительного органа в размере 5884 тысяча тенге.
6. Утвердить расходы бюджетов акимов аульных округов и поселка на 2012-2014 годы согласно приложениям 456.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12.06.2012 N 5/3 (вводится в действие с 01.01.2012).
7. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        П. Архабаев
Секретарь
районного маслихата                       С. Оразымбетов
Приложение N 1
к решению N 52/2

11527
21
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
4708
40
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға
154801
63
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен "Назарбаев Зияткерлiк мектептерi" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша бiлiктiлiктi арттырудан өткен мұғалiмдерге еңбекақыны арттыру
1599
64
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
53856
67
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
9394
5
Денсаулық сақтау
68
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
68
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
68
2
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
68
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
438660
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
438660
1
Жергілікті деңгейде ауданның жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33665
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
79224
3
Қайтыс болған Совет одағы батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
0
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19575
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4860
6
Тұрғын үй көмегі
16514
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56655
9
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық қаҺарманы" атағын және республиканың құрметтi атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау

11527
21
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
4708
40
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
154801
63
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1599
64
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
53856
67
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9394
5
Здравоохранение
68
Услуги по обеспечению деятельности здравоохранение
68
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
68
2
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
68
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
438660
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
438660
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33665
2
Программа занятости
79224
3
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
0
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19575
5
Государственная адресная социальная помощь
4860
6
Жилищная помощь
16514
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56655
9
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики

16955
11
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
145
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
15856
1
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15856
2
Қорғаныс
2365
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2365
5
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2088
6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
277
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5370
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5370
21
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5370
4
Бiлiм беру
4207932
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппараты
319
5
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
319
464
Ауданның білім бөлімі
4207613
1
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21226
3
Жалпы білім беру
3627865
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
17151
6
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
174374
7
Аудандық (қалалық) ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
400
9
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
366597
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5
Денсаулық сақтау
73
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
73
2
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
73
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
346726
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
346726
1
Жергілікті деңгейде ауданның жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30751
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
26629
3
Қайтыс болған Совет одағы батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
66
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

16955
11
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
145
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
15856
1
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
15856
2
Оборона
2365
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2365
5
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2088
6
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
277
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5370
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5370
21
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5370
4
Образование
4207932
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
319
5
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
319
464
Отдел образования района (города областного значения)
4207613
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21226
3
Общеобразовательное обучение
3627865
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17151
6
Дополнительное образование для детей
174374
7
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
400
9
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
366597
5
Здравоохранение
73
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
73
2
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
73
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
346726
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
346726
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30751
2
Программа занятости
26629
3
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
66
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных учреждении здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта проживающих и работающих в сельской местности и педагогам образования работающих в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 52/2 шешіміне 7-қосымша
2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеттiң инвестициялық жобаларының тiзiмi
Ескерту. Шешім 7-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012.01.11 N 54/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012.02.06 N 2/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.12 N 3/3 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама

от 20 декабря 2011 года
Cписок бюджетного инвестиционного проекта районного бюджета предназначенного на 2012-2014 годы
Сноска. Решение дополнено приложением 7 в соответствии с решением  Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 11.01.2012 N 54/2 (вводится в действие с 01.01.2012); изменениями, внесенными решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 06.02.2012 N 2/2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.04.2012 N 3/3 (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа