"Техникалық және кәсіптік білім бар мамандарды даярлауға 2011 - 2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 173 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 277 Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 қазанда № 2110 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін - өзін басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Бiлiм туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Техникалық және кәсiптiк бiлiмі бар мамандарды даярлауға 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын бекiту туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 173 (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2100 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2011 жылғы 16 маусымда № 103-104 (7963) жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
«Маңғыстау политехникалық колледжі» МКҚК» 7 - тармағындағы:
«
1201000 Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120112 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
»
деген жолдағы «25» деген сандар «50» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жиыны:» деген жолдағы «425» деген сандар «450» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау политехникалық колледжі» МКҚК Форт-Шевченколық филиалы» 8 - тармағындағы мына жол алынып тасталсын:
«
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
»;
«Жиыны:» деген жолдағы «100» деген сандар «75» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Қ.Б. Жұмашевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                             Қ. Көшербаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысы білім
басқармасының бастығы
Д.Н. Жұмашева
12 қыркүйек 2011 ж.
Маңғыстау облысы
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының бастығы
Г.М. Қалмұратова
12 қыркүйек 2011 ж.
Маңғыстау облысы
кәсіпкерлік және өнеркәсіп
басқармасының бастығы
Л.О. Олжабаева
12 қыркүйек 2011 ж.
Маңғыстау облысы қаржы
басқармасының бастығы
М.Б. Әлібекова
12 қыркүйек 2011 ж.
Маңғыстау облысы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы
Х.Х. Нұрғалиева
12 қыркүйек 2011 ж.

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 26 мая 2011 года № 173 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011 - 2012 учебный год"
Постановление акимата Мангистауской области от 12 сентября 2011 года № 277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 октября 2011 года № 2110
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 26 мая 2011 года № 173 «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011 - 2012 учебный год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2100, опубликовано в газете «Огни Мангистау» 16 июня 2011 года № 102 - 104 (10670-10672)) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в пункте 7 «ГККП «Мангистауский политехнический колледж»: в строке:
«
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
»:
цифры «25» заменить цифрами «50»;
в строке «Итого:» цифры «425» заменить цифрами «450»;
в пункте 8 «Форт - Шевченский филиал ГККП «Мангистауский политехнический колледж» исключить следующую строку:
«
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 г. 6 мес.
»;
в строке «Итого:» цифры «100» заменить цифрами «75».
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Жумашева К.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            К. Кушербаев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области
Калмуратова Г.М.
12 сентября 2011 г.
Начальник управления образования
Мангистауской области
Жумашева Д.Н.
12 сентября 2011 г.
Начальник управления
предпринимательства
и промышленности
Мангистауской области
Ульжабаева Л.У.
12 сентября 2011 г.
Начальник управления финансов
Мангистауской области
Альбекова М.Б.
12 сентября 2011 г.
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области
Нургалиева Х.Х.
12 сентября 2011 г.