"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы № 39/449 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 09 желтоқсанда № 2114 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2091 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 213 санында жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
2011 жылға арналған облыстық бюджет 1 - қосымшаға сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 72 191 886 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 36 092 999 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 320 488 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 977 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 33 776 402 мың теңге;
2) шығындар – 71 685 234 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 078 560 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 772 329 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 693 769 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 183 394 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 184 659 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 265 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 3 755 302 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 755 302 мың теңге.
2-тармақта:
1) тармақшада:
«Қарақия ауданына» «54,0» сандары «62,1» сандарымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «5,9» сандары «0» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «63,6» сандары «60,8» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«Қарақия ауданына» «100,0» сандары «0» санымен ауыстырылсын;
«Мұнайлы ауданына» «100,0» сандары «0» санымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«Қарақия ауданына» «100,0» сандары «0» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«Қарақия ауданына» «100,0» сандары «0» санымен ауыстырылсын;
«Мұнайлы ауданына» «100,0» сандары «61,4» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«Қарақия ауданына» «53,9» сандары «61,9» сандарымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «6,0» сандары «0» санымен ауыстырылсын.
«Мұнайлы ауданына» «99,7» сандары «100,0» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Мангистауской области от 06 декабря 2011 года № 39/449. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 09 декабря 2011 года № 2114
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2091, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 25 декабря 2010 года № 213) следующие изменения:
Утвердить областной бюджет на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 72 191 886 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 36 092 999 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 320 488 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 977 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 33 776 402 тысячи тенге;
2) затраты – 71 685 234 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 078 560 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 772 329 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 693 769 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 183 394 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 184 659 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 265 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 3 755 302 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 755 302 тысячи тенге.
в пункте 2:
в подпункте 1):
«Каракиянскому району» цифры «54,0» заменить цифрами «62,1»;
«Тупкараганскому району» цифры «5,9» заменить цифрой «0»;
«городу Жанаозен» цифры «63,6» заменить цифрами «60,8»;
в подпункте 2):
«Каракиянскому району» цифры «100,0» заменить цифрой «0»;
«Мунайлинскому району» цифры «100,0» заменить цифрой «0»;
в подпункте 3):
«Каракиянскому району» цифры «100,0» заменить цифрой «0»;
в подпункте 4):
«Каракиянскому району» цифры «100,0» заменить цифрой «0»;
«Мунайлинскому району» цифры «100,0» заменить цифрами «61,4»;
в подпункте 6):
«Каракиянскому району» цифры «53,9» заменить цифрами «61,9»;
«Тупкараганскому району» цифры «6,0» заменить цифрой «0»;
«Мунайлинскому району» цифры «99,7» заменить цифрами «100,0»;

«Жаңаөзен қаласына» «61,6» сандары «60,8» сандарымен ауыстырылсын.
8 - тармақта:
«333 751» сандары «276 980» сандарымен ауыстырылсын;
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         М. Орақ
Облыстық мәслихат хатшысы               Б. Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесі бастығының м.а
Ш. Ильмұханбетова

«городу Жанаозен» цифры «61,6» заменить цифрами «60,8».
в пункте 8:
цифры «333 751» заменить цифрами «276 980».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     М. Орак
Секретарь областного
маслихата                               Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
И.о. начальника государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области»
Ш. Ильмуханбетова

36 618
271
Облыстың құрылыс басқармасы
157 526
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
157 526
04
Білім беру
9 598 646
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
54 547
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
54 547
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
130 678
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
16 709
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
113 969
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
721 513
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
721 513
261
Облыстың білім беру басқармасы
5 043 012
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 655
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 010
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
347 728
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12 789
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
200 773
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
243 604
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
134 182
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
84 642
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-
педагогикалық консультациялық көмек көрсету
69 329
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
23 795
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
707
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 839 237
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
819 170
029
Әдістемелік жұмыс
73 726
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
59 815
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау
25 000
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

36 618
271
Управление строительства области
157 526
003
Развитие объектов органов внутренних дел
157 526
04
Образование
9 598 646
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
54 547
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
54 547
253
Управление здравоохранения области
130 678
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
16 709
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, после среднего образования
113 969
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
721 513
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
721 513
261
Управление образования области
5 043 012
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
54 655
002
Создание информационных систем
1 010
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
347 728
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
12 789
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
200 773
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
243 604
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
134 182
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
84 642
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
69 329
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
23 795
013
Капитальные расходы государственных органов
707
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 839 237
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
819 170
029
Методическая работа
73 726
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
59 815
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому

66 535
045
Мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі білім беру мекеме тәрбиешілеріне мамандық дәрежесі үшін үстемақы мөлшерін көбейтуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
121 484
047
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында кәсіптік оқыту шеберлеріне үстемақы тағайындауға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 495
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 400
052
«Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, оларды дайындау және қайта даярлау
550 735
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
135 201
113
Жергілікті бюджет ағымдағы нысаналы трансферттер
40 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 648 896
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 854 177
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
571 919
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 222 800
05
Денсаулық сақтау
12 294 395
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 418 290
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
66 379
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
371 873
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
99 527
006
Ана мен баланы қорғау
76 560
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
69 705
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
15 055
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
1 826 743
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
3 180 357

66 535
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организации образования
121 484
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
8 495
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 400
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
550 735
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
135 201
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
40 000
271
Управление строительства области
3 648 896
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 854 177
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
571 919
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 222 800
05
Здравоохранение
12 294 395
253
Управление здравоохранения области
9 418 290
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
66 379
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
371 873
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
99 527
006
Услуги по охране материнства и детства
76 560
007
Пропаганда здорового образа жизни
69 705
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
15 055
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоавктивных веществ
1 826 743
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
3 180 357

011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
780 240
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
1 561
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
18 228
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
469 265
015
Ақпараттық жүйелер құру
1 126
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
26 450
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
875
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18 259
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
71 872
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
38 905
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
94 712
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
117 269
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
563 239
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
20 196
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 413 579
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттарымен қамтамасыз ету
30 034
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
46 281
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 876 105
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 876 105
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 171 315
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
853 176
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 496
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
112 328
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
45 544
004
Ақпараттық жүйелер құру
1 260
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
184 467
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
780 240
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
1 561
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
18 228
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
469 265
015
Создание информационных систем
1 126
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
26 450
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
875
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 259
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
71 872
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
38 905
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
94 712
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
117 269
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
563 239
029
Областные базы спецмедснабжения
20 196
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 413 579
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
30 034
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
46 281
271
Управление строительства области
2 876 105
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 876 105
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 171 315
256
Управление координации занятости и социальных программ области
853 176
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
65 496
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
112 328
003
Социальная поддержка инвалидов
45 544
004
Создание информационных систем
1 260
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
184 467
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

36 625
015
Мүгедектерді оңалтуды жүзеге асыратын мекемелердің (ұйымдардың) қызметтері
218 739
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
88 717
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
100 000
261
Облыстың білім беру басқармасы
287 852
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
251 528
037
Әлеуметтік сауықтандыру
36 324
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
29 806
018
«Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
29 806
271
Облыстың құрылыс басқармасы
481
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
481
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 209 667
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 645 275
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
775 049
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 716 808
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
7 600
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 979 781
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
41 237
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
120 000
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 800
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 564 392
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 355
008
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне инжернерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға арналған нысаналы трансферттер

36 625
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
218 739
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
88 717
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
100 000
261
Управление образования области
287 852
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
251 528
037
Социальная реабилитация
36 324
265
Управление предпринимательства и промышленности области
29 806
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
29 806
271
Управление строительства области
481
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
481
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 209 667
271
Управление строительства области
7 645 275
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
775 049
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 716 808
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
7 600
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 979 781
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
41 237
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
120 000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
4 800
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1 564 392
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
45 355
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

54 600
009
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
54 600
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
46 165
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
46 165
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
441 157
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 782
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
223 598
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
123 441
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
21 336
271
Облыстың құрылыс басқармасы
459 462
051
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
459 462
15
Трансферттер
16 358 499
257
Облыстың қаржы басқармасы
16 358 499
006
Бюджеттік алулар
12 731 130
007
Субвенциялар
2 396 254
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
282 533
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
247 475
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
701 107
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
3 078 560
БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕР
3 772 329
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 166 253
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 166 253
009
Тұрғын үй салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне несие беру
466 253
066
Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға тұрғын үй салуға кредит беру
2 700 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
356 076
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
356 076
007
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
356 076
13
Басқалар
250 000
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
250 000
009
«Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерлікті дамытуды қолдау

54 600
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
54 600
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
46 165
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
46 165
265
Управление предпринимательства и промышленности области
441 157
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
72 782
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
223 598
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
123 441
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
21 336
271
Управление строительства области
459 462
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
459 462
15
Трансферты
16 358 499
257
Управление финансов области
16 358 499
006
Бюджетные изъятия
12 731 130
007
Субвенции
2 396 254
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
282 533
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
247 475
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
701 107
3. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
3 078 560
БЮДЖЕТНЫЕ КРЕДИТЫ
3 772 329
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 166 253
271
Управление строительства области
3 166 253
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья
466 253
066
Кредитование социально-предпринимательских корпораций на строительство жилья
2 700 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
356 076
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
356 076
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
356 076
13
Прочие
250 000
265
Управление предпринимательства и промышленности области
250 000
009
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020