Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары туралы
Бірлескен Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 06 желтоқсандағы № 361 қаулысы және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы № 39/450 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 желтоқсанда № 2118 тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 10 - бабы 1 - тармағына сәйкес облыстық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары осы қаулы мен шешімге қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулы мен шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             Қ. Көшербаев
Сессия төрағасы                         М. Орақ
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов
Облыс әкімдігінің
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 361 қаулысына
және облыстық мәслихаттың
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 39/450 шешіміне
қосымша
Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төленетін төлемақының базалық ставкалары
Ескерту. Қосымшада «селолар» деген сөз «ауылдар» деген сөзбен ауыстырылды- Маңғыстау облысының әкімдігінің 10.12.2015 № 384 қаулысы және Маңғыстау облыстық мәслихатының 10.12.2015 № 29/450 шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысының әкімдігі 2012.12.05 № 307 қаулысы және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2012.12.07 № 7/92 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Әкімшілік - аумақтық бірлік
Базалық ставка (теңге)
Ақтау қаласы
1.
Ақтау қаласы
1815
2.
Өмірзақ ауылы
1815
Жаңаөзен қаласы
3.
Жаңаөзен қаласы
1165
4.
Қызылсай ауылы
1165
5.
Теңге ауылы
1165
Бейнеу ауданы
6.
Бейнеу ауылы

О базовых ставках платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность
Совместное постановление акимата Мангистауской области от 06 декабря 2011 года № 361 и решение маслихата Мангистауской области от 06 декабря 2011 года № 39/450. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 декабря 2011 года № 2118
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного Кодекса Республики Казахстан акимат области ПОСТАНОВИЛ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Настоящее постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области К. Кошербаев
Председатель сессии М. Орак
Секретарь областно маслихата Б. Жусипов
Приложение
к постановлению акимата области
от 6 декабря 2011 года № 361 и решению областного маслихата
от 6 декабря 2011 года № 39/450
Базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Мангистауской области от 05.12.2012 № 307 и решения Мангистауского областного маслихата от 07.12.2012 № 7/92 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Административно-территориальная единица
Базовая ставка (тенге)
город Актау
1.
город Актау
1815
2.
село Умирзак
1815
город Жанаозен
3.
город Жанаозен
1165
4.
село Кызылсай
1165
5.
село Тенге
1165
Бейнеуский район
6.
село Бейнеу