Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 379 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 қаңтарда № 2119 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 02 сәуірдегі № 65 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 02.04.2014 № 65 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2010 жылғы 24 маусымдағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Маңғыстау облысының жер қатынастары басқармасы (Қ.С. Оразбаев) жер қойнауын пайдалану мақсаттары үшін жерді резервте ұстауды тізбеге сәйкес жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.З. Паритовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі Қ. Көшербаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау облыстық геология
және жер қойнауын пайдалану
инспекциясының бастығы
Н.Ә. Атшыбаев
21 желтоқсан 2011 ж.
Маңғыстау облысының жер
қатынастары басқармасы
бастығының міндетін атқарушы
Б.Р. Тоқшаев
21 желтоқсан 2011 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2011 жылғы 21 желтоқсан
№ 379 қаулыcымен бекітілген
Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі

Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс
Постановление акимата Мангистауской области от 21 декабря 2011 года N 379. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 января 2012 года N 2119. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 02 апреля 2014 года № 65.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 02.04.2014 № 65.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, содержащих обще-распространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс (далее – перечень).
2. Управлению земельных отношений Мангистауской области (Оразбаев К.С.) произвести резервирование земель для целей недропользования согласно перечню.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Паритова Б.З.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кушербаев
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Мангистауской областной
инспекции геологии и недропользования
Атчибаев Н.А.
21 декабря 2011 г.
Исполняющий обязанности начальника управления
земельных отношений Мангистауской области
Токшаев Б.Р.
21 декабря 2011 г.
Утвержден постановлением акимата Мангистауской области от 21 декабря 2011 года № 379
Перечень участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс