Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген орындарда жеміс - көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда нүктелерін белгілеу туралы
Ақтау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 01 маусымдағы № 605 Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 маусымда № 11-1-157 тіркелді. Күші жойылды - Ақтау қала әкімдігінің 2012 жылғы 11 мамырдағы № 263 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтау қала әкімдігінің 2012.05.11  №  263 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы № 442 Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі № 544 “Сауда қызметін реттеу туралы”, 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы” Заңдарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 шілдедегі № 592 “Қазақстан Республикасының ішкі нарығын жеміс - көкөніс өнімінен молықтыру жөніндегі шаралар туралы” қаулысын орындау мақсатында, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1 қосымшаға сәйкес Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген орындарда жеміс - көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда нүктелері белгіленсін.
2 Ақтау қалалық кәсіпкерлік бөлімі” мемлекеттік мекемесіне (А.Ш. Ержанов) маусымдық сипаттағы азық - түлік өнімдерін сату үшін тиісті шаралар қолданып, кәсіпкерлердің арасында жеміс - көкөніс өнімдерін жергілікті базарларға және сауда алаңдарына жеткізуді ұлғайтуға және қол жетімділікті кеңейтуге ықпал ететін қажетті түсіндіру жұмыстарын ұйымдастырсын.
3 Ақтау қаласы әкімдігінің 2010 жылдың 12 мамырдағы № 504 “Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген орындарда жеміс - көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда нүктелерін белгілеу туралы” (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-133 болып тіркелген, 2010 жылғы 27 мамырдағы № 90-91 “Маңғыстау” газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4 Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Н. Молдағұловқа жүктелсін.
5 Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              О. Қазақбаев
“КЕЛІСІЛДІ”:
“Ақтау қалалық кәсіпкерлік бөлімі”
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А. Ержанов
2011 жылғы 01 маусымдағы
“КЕЛІСІЛДІ”:
“Маңғыстау облыстық ішкі істер басқармасы”
мемлекеттік мекемесінің Жол полиция
басқармасының бастығы
Б. Нсанбаев
2011 жылғы 01 маусымдағы
Ақтау қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 01 маусымдағы
№ 605 қаулысына қосымша
Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген
орындарда жеміс - көкөніс және бақша өнімдерін
сататын уақытша сауда нүктелерінің
ТІЗБЕСІ
№ р/с
Сауда нүктелерінің орналасқан жері
Сауда нүктелерінің түрі
Сауда нүктелерінің саны
1
1 шағын аудан, “Рахат” қонақ-үйі жолындағы Тойота Ақтау Орталығына қарама-қарсы
автокөліктен және сауда палаткасынан
1
2

Об определении временных торговых точек по реализации плодоовощной и бахчевой продукции в специально отведенных местах на территории города Актау
Постановление Актауского городского акимата от 01 июня 2011 года № 605. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 июня 2011 года № 11-1-157. Утратило силу постановлением Актауского городского акимата от 11 мая 2012 года № 263
Сноска. Утратило силу постановлением Актауского городского акимата от 11.05.2012 № 263
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан № 442 от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан № 544 от 12 апреля 2004 года “О регулировании торговой деятельности”, Законом Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан № 592 от 10 июля 2007 года “О мерах по насыщению внутреннего рынка Республики Казахстан плодоовощной продукцией”, акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1 Определить временные торговые точки по реализации плодоовощной и бахчевой продукции в специально отведенных местах на территории города Актау согласно приложению 1.
2 Государственному учреждению “Актауский городской отдел предпринимательства” (Ержанов А.Ш.) принять необходимые меры для реализации продовольственной продукции сезонного характера, организовать необходимую разъяснительную работу среди предпринимателей, способствующую увеличению поставок и расширению доступа плодоовощной продукции на местные рынки и торговые площадки.
3 Постановление акимата города Актау № 504 от 12 мая 2010 года “Об определении временных торговых точек по реализации плодоовощной и бахчевой продукции в специально отведенных местах на территории города Актау” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-133, опубликовано в газете “Огни Мангистау” № 91 - 92 от 27 мая 2010 года) считать утратившим силу.
4 Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Молдагулова М.Н.
5 Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким города                             О. Казахбаев
СОГЛАСОВАНО”:
Начальник государственного учреждения
“Актауский городской отдел предпринимательства”
А. Ержанов
01 июня 2011 года
“СОГЛАСОВАНО”:
Начальник Управления дорожной полиции
государственного учреждения “Управление
внутренних дел Мангистауской области”
Б. Нсанбаев
01 июня 2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата города
от 01 июня 2011 года № 605
ПЕРЕЧЕНЬ
временных торговых точек по реализации
плодоовощной и бахчевой продукции в специально
отведенных местах на территории города Актау
№ п/п
Местонахождение торговых точек
Тип торговых точек
Количество торговых точек
1
1 микрорайон, напротив Тойота Центр Актау по дороге к гостинице “Рахат”
с транспортных средств и торговых палаток
1
2